خبر

نظری: وضعیت بورس روز به روز بدتر می شود

نظری: وضعیت بورس روز به روز بدتر می شود

199732 648 - نظری: وضعیت بورس روز به روز بدتر می شود

آبرند به نقل از اقتصاد۲۴: سید غنی نظری در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به رئیس مجلس گفت: در زمان حضور وزیر راه قصد بیان تذکری را داشتم که به دلیل بی توجهی اجازه بیان تذکر داده نشد. احساس می‌کنم در مجلس هر کسی ایراد از هیات رییسه بگیرد برای صحبت وقت می‌دهند. در سال گذشته چندین خطای محرز از هیات رییسه را یادداشت کردم که در صورت تکرار، از حق خود عدول نمی‌کنم.

وی در تذکری دیگر به وزیر اقتصاد و رئیس جمهور گفت: وضع بورس روز به روز بدتر شده و افت شاخص باعث ذوب سرمایه‌های مردم می‌شود.


بیشتر بخوانید: راه بازگشت رشد به معاملات بورس چیست؟


غنی نظری با بیان این که مردم با دعوت رییس جمهور به بورس آمدند گفت: گفته می‌شود دولت از محل بورس درآمد عظیمی کسب کرده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: حقوقی‌ها باید پاسخگوی عملکردشان در برهم زدن بازار بورس باشند. نمی‌شود مردم را با حسن نیت وارد بورس کرد، اما ضرر کنند. قطعا اقدام سریع مجلس در حل معضل سهامداران بسیار ضروری است که اگر حل نشود دولت بعدی با چالش بزرگی روبرو خواهد بود.

نظری در پایان اقدام وزیر اقتصاد در انتصاب رییس جدید بورس را خلاف قانون خواند و گفت: کمیسیون اقتصادی اعمال ماده ۲۳۴ را دنبال می‌کند.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا