عمومی

نحوه فروش آثار هنری به صورت آفلاین

نحوه فروش آثار هنری به صورت آفلاین

ایجاد آثار هنری لذت بخش است، اما فروش آثار هنری شما هزینه آن را پرداخت می کند. بنابراین جای تعجبی ندارد که بسیاری از هنرمندان نوظهور در ابتدا از نظر مالی با مشکل مواجه شوند، زیرا نمی دانند چگونه به طور تهاجمی بفروشند.

اگر به تازگی کسب و کار هنری خود را شروع کرده اید، این مقاله به شما کمک می کند تا بدانید کجا می توانید خریداران بالقوه پیدا کنید. برای آثار هنری اصلی خود و نحوه فروش آفلاین هنر خود.بهترین راه برای فروش آثار هنری چیست؟

بهترین راه برای فروش آثار هنری بستگی به نوع اثر هنری شما دارد. ، خریداران بالقوه ای که می خواهید هدف قرار دهید و اهداف کسب و کار هنری شما. هنرمندان موفق آثار خود را در مکان‌های آنلاین و آفلاین می‌فروشند تا فروش هنری خود را به حداکثر برسانند.

برای شروع فروش آفلاین، باید به دنبال نمایشگاه‌ها، کافی‌شاپ‌ها، موزه‌ها، حراج‌های آنلاین، گالری‌های آنلاین و بازارهای آنلاین باشید. مکان های خوبی برای شروع فروش آنلاین.

چگونه هنر خود را به صورت آفلاین بفروشید

با فروش آثار هنری خود به صورت آفلاین، می توانید از مزایای متعددی بهره مند شوید، از جمله قرار گرفتن در معرض بیشتر، تعاملات شخصی با خریداران بالقوه، قیمت گذاری بهتر و غیره. به همین دلیل است که بسیاری از هنرمندان ترجیح می دهند آثار هنری اصلی خود را به صورت آفلاین بفروشند.

در اینجا چند نکته برای موفقیت در فروش آفلاین آورده شده است:

 • محل مناسبی را که با نوع اثر هنری ایجاد می‌کنید و مخاطبی که هدف آن است، انتخاب کنید. برای برخی از هنرمندان، نمایشگاه های هنری کار می کند. و دیگران در گالری‌های هنری آجری موفق می‌شوند.
 • آثار هنری خود را به‌صورت حرفه‌ای با نورپردازی، علائم و برچسب‌های مناسب ارائه دهید تا به خریداران بالقوه کمک کنید هنر شما را درک کنند و از آن استقبال کنند.
 • تخفیف‌هایی برای ایجاد انگیزه در فروش ارائه دهید.
 • ارزش بیشتری را به خریداران ارائه دهید، مانند دادن یادداشت دست‌نویس همراه با اثر هنری خود.
 • آخرین اما نه کم اهمیت، شما باید مشتاقانه با مخاطبان خود درگیر شوید. هنرمندانی که بیشترین فروش را در مکان‌های آفلاین می‌فروشند، اغلب دوستانه، قابل دسترس و آماده پاسخگویی به سؤالات مربوط به آثار هنری خود هستند.

  svg%3E - نحوه فروش آثار هنری به صورت آفلاین

  بهترین مکان ها برای فروش هنر آفلاین

  مکان های زیر به شما کمک می کنند با خریداران بالقوه ارتباط برقرار کنید و یک قیمت فروش بهتر برای هنر اصلی شما:

  ۱٫ نمایشگاه های هنری

  نمایشگاه های هنری مکان های بسیار خوبی برای فروش آثار هنری شما هستند. این به این دلیل است که مخاطبان متنوعی از نمایشگاه‌ها بازدید می‌کنند، از جمله علاقه‌مندان به هنر، مجموعه‌داران هنر، طراحان داخلی، و افرادی که می‌خواهند آثار هنری برای خانه‌های خود بخرند.

  غرفه‌تان را از نظر بصری جذاب کنید، آثار هنری متنوع را به نمایش بگذارید، و دوستانه را درگیر کنید. با خریداران بالقوه می توانید موفقیت خود را در نمایشگاه ها به حداکثر برسانید.

  ۲٫ گالری‌های آجر و ملات

  گالری‌های آجر و ملات شهرت خوبی نزد هنردوستان، متصدیان و مجموعه‌داران به دست می‌آورند. علاوه بر این، گالری‌های هنری پیشرو، تاریخ نمایشگاه و هنرمندان شرکت‌کننده را نیز تبلیغ می‌کنند.

  بنابراین نمایش آثار هنری خود در یک گالری برجسته آجر و ملات می‌تواند به شما کمک کند تا آثار خود را افزایش دهید و فروش را افزایش دهید.

  ۳٫ کافی شاپ ها

  کافی شاپ ها نیز مکان خوبی برای نمایش آثار هنری شما هستند. فضای آرام کافی شاپ ها افراد را تشویق می کند تا احساس راحتی کنند و تمایل به درگیر شدن با نقاشی ها داشته باشند. به همین دلیل است که کافی‌شاپ‌ها به مکان‌های محبوبی برای فروش آثار هنری تبدیل می‌شوند.

  و بهترین بخش این است که می‌توانید هنر خود را با قیمت مناسب در کافی‌شاپ‌ها به نمایش بگذارید.

  ۴٫ رستوران‌ها

  اگر هنر خود را در رستوران‌های خوب به نمایش بگذارید، صدها نفر ماهانه به نقاشی‌های شما نگاه می‌کنند. این کار شانس فروش آثار هنری شما را افزایش می دهد.

  علاوه بر این، برای نمایش هنر خود در رستوران ها مجبور نخواهید بود هزینه قابل توجهی بپردازید. رستوران‌ها اغلب به هنرمندان اجازه می‌دهند تا آثار هنری خود را در ازای دریافت کمیسیون کوچکی برای فروش نقاشی‌ها به نمایش بگذارند.

  ۵٫ پاپ آپ فروشگاه

  فروشگاه پاپ آپ یک فروشگاه خرده فروشی موقت است که برای مدت کوتاهی در مناطق پر رفت و آمد راه اندازی می کنید. به‌عنوان مراکز/مراکز خرید.

  هزینه‌های سربار پایین، مکان و مدت زمان انعطاف‌پذیر، و تعامل مستقیم با خریداران بالقوه، پنجره‌های بازشو راهی عالی برای فروش نقاشی‌ها و رشد فروش آثار هنری شما را نشان می‌دهد.

  <۶٫ بازارهای صنایع دستی

  بازارهای صنایع دستی مقصد نهایی دوستداران هنر و صنایع دستی است و این افراد برای خرید اقلام هنری و صنایع دستی از این مکان ها دیدن می کنند. نمایش نقاشی‌هایتان در بازارهای پیشرو صنایع دستی، برند شما را می‌سازد و فروش شما را افزایش می‌دهد.

  ۷٫ موزه‌های هنر

  شما می‌توانید آثار هنری خود را به موزه‌ها بفروشید. موزه های هنر اغلب مجموعه هایی از آثار هنری را برای عموم به نمایش می گذارند. با این حال، موزه ها معمولاً نقاشی های هنرمندان شناخته شده را خریداری می کنند. بنابراین اگر برای اولین بار نامی برای خود دست و پا کنید، به شما کمک خواهد کرد. سپس، با هر موزه ای تماس بگیرید تا بدانید آیا علاقه مند به خرید نقاشی های شما است یا نه.

  ۸٫ حراج های هنری

  حراج های هنر برای هنردوستانی که علاقه مند به خرید آثار هنری هستند، آماده می شود. بنابراین شرکت در حراج‌های هنری یک استراتژی عالی برای فروش نقاشی‌های شماست.

  مثل موزه‌های هنری، حراج‌های هنری نیز شامل آثار هنری هنرمندان برجسته است. بنابراین باید پس از کسب نامی برای خود به حراج های هنری نزدیک شوید.

  ۹٫ رویدادهای تعطیلات محلی در شهر کوچک

  اگر شهر شما رویدادهای تعطیلات یا بازار دارد، می توانید از این رویدادها برای فروش هنر خود استفاده کنید. برای اطلاع از رویدادهای تعطیلات آتی در محل خود با اتاق بازرگانی محلی در منطقه خود تماس بگیرید.

  شما باید نقاشی‌های ارزان قیمت خود را در این رویدادها به نمایش بگذارید زیرا اقلام ارزان قیمت در طول این رویدادها فروش خوبی دارند.

  ۱۰٫ طراحان داخلی

  طراحان داخلی با مشتریان مختلفی کار می کنند، و به احتمال زیاد برخی از مشتریان به دنبال آثار هنری خوب برای تزئین خانه یا محل کار خود هستند. . در نتیجه، ارتباط با طراحان داخلی می تواند یک استراتژی عالی برای افزایش فروش آثار هنری شما باشد.

  چگونه قیمت گذاری می کنید. آثار هنری برای فروش؟

  هنگام قیمت گذاری اثر هنری خود، باید هزینه مواد هنری، اندازه و پیچیدگی اثر هنری خود، زمان را در نظر بگیرید. برای تولید آثار هنری و ارزش برند شما هزینه کرد. همچنین، باید تحقیق کنید که هنرمندان دیگر چقدر برای کارهای مشابه هزینه می‌کنند تا قیمت ایده‌آل کار خود را تعیین کنید.

  قیمت گذاری آثار هنری شما ممکن است مشکل باشد. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که قیمت اثر هنری خود را به طور معقولی متعادل کنید و آن را برای خریداران بالقوه خود در دسترس قرار دهید.

  فروش آثار هنری چگونه است. تفاوت آنلاین با فروش آثار هنری به صورت آفلاین؟

  فروش آنلاین از بسیاری جهات با فروش آفلاین آثار هنری متفاوت است. و بزرگترین تمایز دسترسی است. هنگامی که هنر خود را به صورت آنلاین بفروشید، می توانید به مخاطبان گسترده ای در سطح جهانی دست پیدا کنید. شما می توانید خریداران بالقوه را در رسانه های اجتماعی، بازارهای آنلاین، گالری های هنری و مکان های دیگر هدف قرار دهید. از سوی دیگر، مکان‌های آفلاین مانند نمایشگاه‌ها یا فروشگاه‌های پاپ‌آپ در معرض دید محدودی هستند.

  آیا فروش هنر یک تجارت سودآور است؟

  بله، اگر علاقه‌مند به خلق آثار هنری اصیل و توانایی بازاریابی آثار خود باشید، فروش آثار هنری می‌تواند سودآور باشد.

  برای موفقیت در کسب و کار هنری خود باید کار خود را به صورت آنلاین و آفلاین بفروشید. انجام این کار به شما کمک می کند تا به مخاطبان گسترده ای دست پیدا کنید. همچنین، باید روی برند خود کار کنید تا اعتبار ایجاد کنید و دید را افزایش دهید.

  بیشتر بخوانید:

  تصویر: Envato عناصر


  بیشتر در: چگونه بفروشیم
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی