عمومی

نام تجاری تکیلا از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند برنامه کمک هزینه

نام تجاری تکیلا از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند
برنامه کمک هزینه

برخی از کسب و کارهای بزرگ از کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک استفاده می کنند برنامه هایی برای بازپرداخت به جوامع خود. یکی از برندهای تکیلا که توسط یک سلبریتی بزرگ تأسیس شده است، چنین است. در مورد این فرصت کمک مالی کسب و کار کوچک و موارد بیشتر در زیر بخوانید.

صندوق Coramino

Gran Coramino®Tequila، نام تجاری تکیلا که توسط کوین هارت و سازنده تکیلا خوان دومینگو بکمن تأسیس شده است، در حال راه اندازی دور جدیدی از برنامه های کاربردی برای برنامه بازپرداخت خود، The Coramino Fund. این برند برای تسهیل این برنامه با شرکت پشتیبانی ابتکارات محلی (LISC) همکاری می کند، که کمک های مالی ۱۰۰۰۰ دلاری و منابع آموزشی را به کارآفرینان سیاه پوست و لاتینکس در سراسر ایالات متحده و مکزیک ارائه می دهد. برنامه‌های کاربردی برای کسب‌وکارهای واجد شرایط ایالات متحده اکنون تا ۵ دسامبر در دسترس هستند. دور بعدی برنامه‌نویسی آموزشی در Jalisco، مکزیک در اوایل سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی می‌شود.

svg%3E - نام تجاری تکیلا از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند
برنامه کمک هزینه

برنامه کمک هزینه توسعه کسب و کار رستوران Foed the Soul Foundation

Feed the Soul Foundation، یک سازمان غیرانتفاعی که از حاشیه نشینان حمایت می کند مشاغل در صنعت رستوران، شریک با صندوق جامعه Grubhub و Stella Artois برای دور جدیدی از کمک مالی. برنامه کمک مالی Foed the Soul Foundation در سال ۲۰۲۳ قصد دارد ۳۰ کمک هزینه ۲۵۰۰۰ دلاری را به صاحبان مشاغل آشپزی به حاشیه رانده شده اعطا کند. برنامه کمک هزینه توسعه کسب و کار رستوران نیز شامل یک جزء آموزشی است، که در آن گروه ها در طول یک برنامه شش ماهه با کارشناسان و مشاوران موضوعی کار می کنند. این سازمان اخیراً به دریافت‌کنندگان کمک مالی خود برای سال ۲۰۲۳ اعطا کرد. اما برنامه کمک مالی سالانه مجدداً در سال ۲۰۲۴ برنامه‌های کاربردی را باز می‌کند.

برنامه کمک مالی خرد برای کسب و کار کوچک توماستون

کمیته توسعه اقتصادی و اجتماعی توماستون، مین برنامه کمک مالی خرد مشاغل کوچک را برای حمایت از مشاغل کوچک در سراسر شهر معرفی کرد. کسب‌وکارهای واجد شرایط با موقعیت مکانی آجر و ملات در توماستون می‌توانند برای کمک هزینه تا سقف ۳۰۰۰ دلار درخواست دهند. کاربردهای واجد شرایط شامل بهبود فیزیکی فضاهای تجاری، ارتقاء فناوری، کمپین های بازاریابی جدید و موارد دیگر است. و دریافت کنندگان کمک هزینه ملزم به تامین حداقل ده درصد از کل هزینه پروژه خواهند بود. این شهر تا زمانی که تمام بودجه تخصیص داده نشود، درخواست‌ها را به‌طور متوالی می‌پذیرد.

برنامه کمک هزینه کسب و کار کوچک Canton CARES

<.کانتون، نیویورک، در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای برنامه کمک هزینه کسب و کار کوچک Canton CARES. این برنامه برای شرکت‌های خرد و کسب‌وکارهای کوچک با کمتر از 25 کارمند که به دلیل همه‌گیری با مشکلاتی روبرو بودند، آزاد است. متقاضیان باید نشان دهند که چگونه از بودجه برای آماده شدن، پیشگیری یا واکنش به اثرات همه‌گیری استفاده می‌کنند. دفتر توسعه اقتصادی کانتون متقاضیان را بررسی می کند تا مطمئن شود که معیارهای واجد شرایط بودن را دارند و سپس مطالبی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. بنابراین کسب و کارهای علاقه مند باید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند. 20 دسامبر آخرین مهلت درخواست کمک هزینه است.

کمک های مالی کسب و کار کوچک آنتیوخ

آنتیوک، کالیفرنیا، ارائه کمک مالی برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در مناطق پر جرم شهر. این چهارمین دور برنامه کمک های مالی کسب و کار کوچک شهر است. انتظار می رود کمک های مالی بین ۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار برای مشاغل واجد شرایط باشد. متقاضیان می توانند از بودجه برای بهبود ایمنی و امنیت استفاده کنند یا ویترین فروشگاه خود را با ویژگی های جدید به روز کنند تا جذابیت را افزایش دهند. این دور قرار است از ۱ دسامبر ۲۰۲۳ آغاز شود و درخواست‌ها تا ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ به پایان خواهد رسید.

اعتبار کسب و کار کوچک ایالت ویسکانسین ابتکار

ویسکانسین اخیرا دریافت کمک مالی ۱٫۹ میلیون دلاری از وزارت خزانه داری ایالات متحده از طریق طرح اعتباری کسب و کار کوچک دولتی. دولت قصد دارد از این بودجه برای ارائه مشاوره حقوقی و مالی برای مشاغل کوچک در سراسر ایالت استفاده کند. دپارتمان مدیریت ویسکانسین و WEDC برنامه و کمک های مالی را به کلینیک حقوقی و کارآفرینی دانشگاه ویسکانسین-مدیسون و موسسه UW برای تجارت و کارآفرینی مدیریت خواهند کرد. با این بودجه، دولت قصد دارد از ۱۱۵۰ کسب و کار موجود حمایت کند و به ایجاد ۱۲۰ کسب و کار کوچک جدید از طریق ابزار جدید تشکیل LLC بر اساس تقاضا کمک کند.

تصویر: $.com


بیشتر در: کمک هزینه های کسب و کار کوچک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی