عمومیمقالات

من Comfort of Safety را ترک کردم تا با ترس‌هایم روبرو شوم – اینجاست چرا

من Comfort of Safety را ترک کردم تا با ترس‌هایم روبرو شوم – اینجاست
چرا

تصادف دوچرخه مورد علاقه من زمانی رخ داد که به یک شیفت در یک رستوران فست فود می رفتم. من ۱۴ یا ۱۵ ساله بودم و در پارکی در حومه دیترویت رکاب می زدم. دستانم را در جیب های کاپشنم فرو کردم تا گرم شوند و بدون هندزفری در مسیری خاکی سوار شدم. سپس، به یک تکه ناهموار برخورد کردم – لاستیک جلوی من عمود بر بقیه دوچرخه پیچید، دوچرخه ایستاد و من به راه خود ادامه دادم. من روی فرمان شناور شدم، چرخیدم و یک فرود غلتشی بی عیب (و غیرعمد) انجام دادم.

روی پشتم صاف، به آسمان کسل کننده نگاه کردم… و متوجه شدم که دستانم هنوز در جیبم هستند. همه اینها آنقدر سریع اتفاق افتاد که هرگز فرصتی برای بیرون آوردن آنها نداشتم. من نشستم، به اطراف نگاه کردم تا ببینم آیا کسی آن را دیده است – نه! – دراز کشید و خندید. در نهایت خودم را از خاک بیرون کشیدم، دوباره سوار دوچرخه شدم و به سر کار رفتم.

به عنوان یک پسر، هر ساعت بیداری را در بیرون سپری می کردم – سوارکاری، ورزش کردن، پریدن از گاراژ دوستم به استخر او، هر چه. وقتی دوچرخه‌ام را برای ماشین و یک شغل فست فود برای حرفه روزنامه‌نگاری تحویل گرفتم، زندگی بیرونی ام کاهش یافت. وقت نداشتم بدون هندزفر در پارک سوار شوم، و شروع کردم به فکر کردن که پرواز بر فراز فرمان ترسناک است، نه خنده دار. من ایمنی و آسایش را دنبال کردم و هیچکدام در بیرون یافت نشد .

وقتی شغلم را از دست دادم، امنیت و راحتی را از دست دادم. به‌عنوان یک نویسنده مجلۀ تازه اخراج شده که ناامید از انجام وظایف شغلی آزاد است، داستانی درباره پیاده‌روی نوشتم. هوس کردم، پس یکی دیگر نوشتم، بعد یکی دیگر. ناگهان دوباره عاشق فضای باز شدم. پیاده‌روی به دوچرخه‌سواری در مسافت‌های طولانی تبدیل به مسابقه‌های ماجراجویانه شد و می‌خواهم همه چیز را یک بار امتحان کنم – صخره‌نوردی، یخ‌نوردی، موش سگ، موج‌سواری و موارد دیگر.

همان‌طور که دوست داشتم بیرون باشم، هنوز هم هستم. آرزوی امنیت و راحتی داشت ترس سوار تفنگ ساچمه‌ای شد و با من زمزمه کرد که نمی‌توانم، نباید هر کاری که می‌خواهم انجام دهم، انجام دهم: تو صدمه می‌بینی. خودت را گول میزنی شکست می خورید و به عنوان یک کلاهبردار افشا می شوید.

این زمزمه ها در این زمستان به فریادهایی تبدیل شدند که من بدترین دوران حرفه ام را تحمل کردم. به یکباره، مشتریان من را خفه کردند، بستند و داستان هایم را تکه تکه کردند. وقتی به درونم اعتمادی ندارم، مطمئنم بیرون هم ندارم. برای اولین بار در ۳۰ سال، به طور جدی به تغییر حرفه فکر کردم.

و سپس از من برای شرکت در پیشاهنگی جامبوری در Summit Bechtel Reserve، یک پارک ماجراجویی عظیم ۱۴۰۰۰ هکتاری در ویرجینیای غربی. در کنار ۱۵۸۸۸ پیشاهنگ از ۵۰ ایالت و ۱۲ کشور، من این شانس را دارم که به دوچرخه سواری کوهستان، صخره نوردی، راپل و غیره بروم. گفتم بله… و با نزدیک شدن به تاریخ تابستان، پشیمان شدم. به همسرم گفتم می خواهم سفر را لغو کنم. او (با عشق) مرا از در بیرون هل داد. به جامبوری رسیدم که از ترس می‌چکید و آماده بودم تا به زندگی امن و آسایش در داخل برگردم. در آنجا با بچه‌های ماجراجویی آشنا شدم که به من نشان دادند چقدر اشتباه می‌کردم.


خبر خوب: خون روی آن ریخته شد. کوه خبر بهتر: مال من نبود. نوجوانی که جلوی من بود با دوچرخه کوهستانش تصادف کرد، یک پایش در گل غرق شد، پای دیگرش خون جاری شد و قلبش پر از ترکیدن شد. در حالی که گرد و غبار خود را پاک می کرد، هر حرکتش فریاد شادی می زد.

این چیزی است که من از آن می ترسم؟ به نظر سرگرم کننده بود! خاطرات به سمتم برگشت هفت سال پیش، در اولین دوچرخه سواری کوهستانم، روی فرمان در کلرادو پرواز کردم و روی صورت و سینه ام فرود آمدم. به درد نخورد سه سال پیش، زمانی که من از یک بزرگراه چهار خطه عبور کردم، یک نفر جلوی من ایستاد. ناتوان از باز کردن گیره از روی پدال ها، با شانه ام به سنگفرش کوبیدم. این فقط روحیه من را کبود کرد.

به نظر می‌رسد که تا به حال می‌دانستم آنقدر سریع سوار نمی‌شوم که در تصادف آسیب جدی ببینم. آن پسر به من یادآوری کرد. دفعه بعد که نگران تصادف شدم، به لذت خالص روی صورتش فکر می کنم که خون از ساق پاش می تراود.

او در حال خونریزی بود. حسادت می‌کردم.


سابرینا وانگ داستان بدی درباره زمانی که در نه روز ۱۰۰ مایل را کوله‌پشتی کرد، با من به اشتراک گذاشت. او هر روز صبح همان سوالی را از خود می‌پرسید که تقریباً در هر ماجراجویی از خودم می‌پرسم: چرا با خودم این کار را می‌کنم؟ و هر روز صبح همان پاسخ را به خودش می‌داد: دوستی‌ها.

قبل از اینکه من متوجه شدم که جواب من هم همین بود، حرفش را تمام نکرده بود. چهره چند مرد در ذهنم جرقه زد، مردانی که با آنها روابط قدرتمند و پایدار دارم. این نوع روابط زمانی شکل می گیرد که چالش ها را با هم تحمل کنید. وانگ آن را به گونه ای به من یادآوری کرد که به زودی فراموش نخواهم کرد.


من در کنار جیمز منتظر آموزش دوچرخه کوهستان بودم. ، که ۱۷ سال دارد. چند هفته قبل، او برای اولین بار سوار شد و با سه درخت برخورد کرد. او گفت: «هنگامی که سوار این دوچرخه شدم هنوز می لرزیدم. “اما اگر واقعاً می ترسید و کاری انجام نمی دهید، ممکن است لذت زیادی را از دست بدهید.”

ما دور مربی خود حلقه زدیم. او به ما گفت که چشممان به مسیر باشد زیرا دوچرخه‌هایمان به جایی می‌روند که چشمانمان به ما نشان می‌دهد. او گفت: «به درخت‌ها نگاه نکن.

برندزا از بالای شانه‌اش به من نگاه کرد و پوزخندی زد که باید برنزی شود و در اسمیتسونیان گذاشته شود.

او رکاب زد. در مسیر رسیدن به سمت یک مقام پیشاهنگ که ارزیابی کند آیا ما این مسیر مبتدی را به اندازه کافی خوب اداره کرده ایم تا به سطح بعدی برویم. من برندزا را دنبال کردم، چشمانم به دنبال خطر و یافتن چیزهای فراوان اما از همه آن اجتناب کردم.

درسی که نیاز داشتم در مواجهه با ترس در اینجا بود. با بزرگ‌ترین، بدترین و تلخ‌ترین لبخند روی صورتم از کنار قاضی رد شدم… در حالی که هر دو دستم را گرفته بودم.

عکس از Dewald Kirsten/Shutterstock.com

Matt Crossman 150x150 - من Comfort of Safety را ترک کردم تا با ترس‌هایم روبرو شوم - اینجاست
چرا

مت کراسمن یک نویسنده ساکن سنت لوئیس است. او در مورد ورزش، سفر، ماجراجویی و پیشرفت حرفه ای می نویسد. به او ایمیل بزنید به [email

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی