عمومی

مشارکت Dropbox و NVIDIA Forge برای AI-Enhanced کار دانش

مشارکت Dropbox و NVIDIA Forge برای AI-Enhanced
کار دانش

توسعه هوش مصنوعی Dropbox با تخصص انویدیا

Dropbox قصد دارد از کارخانه ریخته گری هوش مصنوعی NVIDIA استفاده کند که شامل مدل های بنیاد هوش مصنوعی NVIDIA، نرم افزار NVIDIA AI Enterprise است. و NVIDIA محاسبات را تسریع کردند. این ادغام به طور قابل توجهی آخرین تجربیات محصول مبتنی بر هوش مصنوعی Dropbox را بهبود می بخشد. از جمله موارد قابل توجه Dropbox Dash، یک ابزار جستجوی جهانی است که برنامه‌ها، ابزارها و محتوا را به هم متصل می‌کند، و Dropbox AI، که قابلیت پاسخ‌گویی به سؤال و خلاصه‌سازی فایل‌های بزرگ را فراهم می‌کند.

انقلابی کردن دانش کار با هوش مصنوعی

درو هیوستون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل دراپ باکس، بر پتانسیل تحول آفرین هوش مصنوعی در پرداختن به چالش های رایج در سازمان، اولویت بندی و تمرکز تاکید دارد. او هوش مصنوعی را به عنوان ابزاری برای تخلیه وظایف روتین، تقویت خلاقیت و فعال کردن کار معنادارتر در نظر می‌گیرد. این همکاری با NVIDIA یک حرکت استراتژیک برای ارائه تجربیات شخصی‌شده‌تر و مبتنی بر هوش مصنوعی برای مشتریان Dropbox است.

نقش انویدیا در هوش مصنوعی مولد سازمانی

جنسن هوانگ، بنیانگذار و مدیر عامل انویدیا، بر نقش رو به گسترش هوش مصنوعی از خدمات ابری تا دستیاران هوش مصنوعی مولد سازمانی تاکید می کند. یک تغییر قابل توجه در صنعت محاسبات همکاری NVIDIA با Dropbox قرار است برنامه‌های AI مولد سفارشی‌سازی شده را ارائه کند، و گردش کار را برای میلیون‌ها کاربر Dropbox تسریع کند.

قدرت تحول آفرینی هوش مصنوعی در اکوسیستم Dropbox

Dropbox به طور مداوم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را ادغام کرده است. به محصول اصلی خود برای افزایش کارایی و صرفه جویی در زمان برای کاربران خود وارد می کند. ابزارهای منعطف انویدیا دراپ باکس را قادر می‌سازد تا قابلیت‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را معرفی کند و هوش اعمال شده در محتوای مشتری و گردش کار را افزایش دهد. با استفاده از مدل‌های بنیاد هوش مصنوعی NVIDIA و چارچوب NVIDIA NeMo™، Dropbox می‌تواند مدل‌های زبان بزرگ (LLM) را سفارشی‌سازی و تنظیم کند و از اطلاعات شخصی‌شده و مرتبط اطمینان حاصل کند که استانداردهای امنیتی، حریم خصوصی و شفافیت مورد انتظار مشتریان Dropbox را حفظ می‌کند.

Dropbox همچنین قصد دارد با استفاده از نرم افزار NVIDIA AI Enterprise، از جمله NVIDIA Triton Inference Server و NVIDIA، عملکرد استنتاج هوش مصنوعی تولید را افزایش دهد. TensorRT-LLM.

همکاری بین Dropbox و NVIDIA آماده است تا نحوه انجام کار دانش را دوباره تعریف کند و از هوش مصنوعی برای ایجاد یک محیط کاری کارآمد، سازمان‌یافته و خلاقانه‌تر برای میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان استفاده کند.

تصویر: Nvidia


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی