عمومیمقالات

مدیر عامل سازمان زنان رئیس جمهور، کامیل برنز، او را به اشتراک می گذارد امید به رهبران زن

مدیر عامل سازمان زنان رئیس جمهور، کامیل برنز، او را به اشتراک می گذارد
امید به رهبران زن

زمانی که کامیل برنز به سازمان روسای جمهور زنان پیوست (WPO< /a>) در سال ۲۰۰۰، او تازه از دانشگاه نیویورک خارج شده بود و در مورد نقش جدید خود به عنوان دستیار برنامه پر انرژی بود. اکنون، ۲۳ سال بعد، او هنوز مشتاق WPO است و سخت در تلاش است تا سازمان غیرانتفاعی را به منبعی ارزشمند برای رؤسای جمهور، مدیران اجرایی، رهبران و کارآفرینان زن تبدیل کند. شامل بیش از ۲۰۰۰ عضو و نزدیک به ۱۴۰ فصل است که ماهانه در ۱۰ کشور جهان گرد هم می آیند، محیطی حرفه ای را برای زنان فراهم می کند تا از دهکده ای با همتایان غیررقابتی مشاوره کسب و کار دریافت کنند.

«وقتی به زنان نگاه می کنید- برنز می‌گوید که کسب‌وکارهای متعلق به آنها، تنها ۴ درصد از آنها بیش از یک میلیون دلار درآمد دارند. زمانی که من در WPO شروع به کار کردم، این عدد ۲ درصد بود. بنابراین، ما شاهد پیشرفت‌های زیادی بوده‌ایم که زنان شرکت‌هایی را به‌عنوان سهامی عام درآورده‌اند و زنانی که در C-suite 500 شرکت Fortune را اداره می‌کنند—اما راه زیادی در پیش داریم.»

برنز با SUCCESS در مورد راهی که او را به بالاترین مقام سازمان روسای جمهور زنان رساند و امیدهایش برای آینده همه زنان کارآفرین.

این گفتگو برای طولانی بودن و وضوح ویرایش شده است.

قبل از شروع به کار در سازمان زنان روسای جمهور درباره سابقه خود به ما بگویید.

کامیل برنز: من در شیکاگو بزرگ شدم و به دبیرستان رجینا دومینیکن رفتم. من نارساخوان هستم، بنابراین مادرم مرا به یک مدرسه کاتولیک فرستاد، بنابراین کلاس‌های کوچک‌تری دارم. سپس به NYU رفتم. سال‌ها بعد، از کالج باروخ مدرک MBA گرفتم. زمانی که در دانشگاه نیویورک بودم، در یک شرکت حقوقی در بخش منابع انسانی کار می کردم. و در پایان، به این نتیجه رسیدم که واقعاً می‌خواهم برای یک سازمان زنان کار کنم، زیرا دوره‌های مطالعات جنسیت زیادی را گذرانده بودم. بنابراین، من به دنبال شغلی گشتم و این [دستیار برنامه] ظاهر شد. و در آن زمان ۲۳ سال پیش، این یک سازمان کوچک بود – حدود ۲۰۰ عضو و تنها تعداد انگشت شماری از شعب در سراسر ایالات متحده، برای من عالی بود که بخشی از این سفر رشد سازمان باشم. من صادقانه به تجارت علاقه نداشتم، اما ایده زنان در پست های رهبری را دوست داشتم.

چگونه WPO به زنان در پست های اجرایی کمک می کند تا با همسالان و مربیان ارتباط برقرار کنند. ?

CB: زنان همیشه می‌توانند به شبکه بروند رویدادها و ایجاد جامعه از زنان کارآفرین، اما چیز خوب در مورد سازمان‌هایی مانند WPO این است که می‌توانید وارد یک گروه آماده از زنان شوید—کسانی که درک می‌کنند که در حال گذر از آن هستید و مشکلات و چالش‌های مشابهی داشته‌اند.

چه درس های زندگی را در حرفه حرفه ای خود به کار برده اید؟

CB: بزرگترین درسی که من آموختم از داشتن ناتوانی یادگیری است. این به من آموخت که مهارت‌های دیگری را به وجود بیاورم، تا بفهمم که در همه چیز خوب نیستم. اکنون، به عنوان یک بزرگسال، برای من آسان است که آنچه را که در آن خوبم و در چه چیزهایی خوب نیستم بپذیرم، و سپس من را با افرادی احاطه کنید که مهارت هایی بهتر از من دارند.

آیا آسیب پذیری های حرفه ای وجود دارد که به طور نامتناسبی بر زنان تأثیر می گذارد؟

CB: تحقیقات نشان می‌دهد که سندرم شیاد واقعی است. حتی در میان زنان واقعاً موفق که شرکت‌های چند میلیون دلاری دارند. او ممکن است احساس کند، “آیا من واقعاً فرد مناسبی برای این هستم؟ آیا من لیاقت این را دارم؟» ما باید آن را بپذیریم و به آن بپردازیم.

شکاف های برابری زیادی در محل کار وجود دارد: جنسیت، نژاد، سن. کارآفرینان برای بستن آنها چه کاری می توانند انجام دهند؟

CB: همه ما باید بیشتر تلاش کنیم تا وجهه زنان را ارتقا دهیم. من می‌بینم که نسل جوان‌تر زنان راحت‌تر هستند که بیشتر از شغل خود بخواهند، بنابراین این امیدوارکننده است. و شکاف برابری جنسیتی فقط یکی است. همچنین شکاف برابری نژادی قابل توجهی وجود دارد و این برای زنان بدتر است. به عنوان مثال، دسترسی زنان به سرمایه به اندازه کافی سخت است. سپس، متوجه می‌شوید که تحقیق در مورد گروه های اقلیت نشان می دهد که برای آنها ۱۰ برابر چالش برانگیز است.” جهات مختلف بسیار زیاد است؟

CB: با تمام خواسته هایی که در مورد زمان یک رئیس جمهور زن وجود دارد، چیزی باید ارائه شود. و هنگامی که به گروهی مانند WPO ملحق می شوید، متعهد هستید که ظاهر شوید. این فرصتی برای زنان است که برای چند ساعت بیرون بیایند و از هر کسی که به آنها نیاز دارند فرار کنند. بودن در کنار همسالانی که می توانید از آنها بیاموزید، سالم است. زنان دیگر راه حل های راه حلی خواهند داشت برای مشغله های بسیار زیاد زندگی می کند، زیرا زنان همچنان بار بیشتری در خارج از دفتر و در زندگی شخصی خود دارند. شعبده بازی همه اینها چالش برانگیز است، اما هنوز باید کارهایی را برای خود انجام دهید.

این مقاله در ابتدا در ژوئیه/آگوست ۲۰۲۳ منتشر شد مجله SUCCESS. عکس از سازمان زنان رؤسای جمهور.

منبع : www.success.com
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی