عمومی

مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال ۲۰۲۳

اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است ما از شرکای وابسته خود درآمد کسب کنیم. بیشتر بیاموزید.

طبق گزارش انجمن قلب آمریکا، ۸۰ درصد از تمام مشاغل ایالات متحده عمدتاً بی تحرک هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، چرا یک دوچرخه زیر میز برای افزایش فعالیت بدنی خود تهیه نکنید؟ و وقتی در نظر بگیرید که آنها نسبتاً ارزان هستند، این مدل‌های دوچرخه زیر میز برای سال ۲۰۲۳ یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی هستند که می‌توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

خدمات بهداشت ملی ایالات متحده به بزرگسالان توصیه می‌کند که حداقل از آن استفاده کنند. هر هفته ۱۵۰ دقیقه فعالیت بدنی با شدت متوسط. برای بسیاری از مردم، این همیشه ممکن نیست، به همین دلیل است که دوچرخه زیر میز بسیار منطقی است. با استفاده از این تجهیزات، می توانید به راحتی ۱۵۰ دقیقه نیاز هفتگی را فقط در دفتر دو برابر یا حتی سه برابر کنید.مدل های دوچرخه زیر میز برای سال ۲۰۲۳

اگر می‌خواهید یکی از این دوچرخه‌ها را بخرید، نگاهی به برخی از بهترین‌های موجود در آمازون از برندهای برتر بیندازید.

 

ورزشگر پدال دوچرخه DeskCycle Under Desk

DeskCycle Under Desk Bike Pedal Exerciser - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

انتخاب برتر : DeskCycle زمانی که در زیر دوچرخه های رومیزی قرار می گیرد در بالای همه لیست ها قرار می گیرد. اجزای فولادی و بلبرینگ مهر و موم شده، مقاومت مغناطیسی بی صدا تقریباً ۴۰ پوند، ۸ سطح مقاومت، چرخ فلایویل دو جهته، یک LCD بزرگ پنج کاره، و یک برنامه شامل همه ویژگی های ممتاز آن است.

ورزشگر پدال دوچرخه DeskCycle زیر میز

خرید در آمازون

 

دستگاه پدال دوچرخه FitDesk Under Desk< /h3>

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

Runner Up: دوچرخه Runner up زیر میز از FitDesk است و طراحی مشابهی با انتخاب بالا دارد. این دوچرخه به شما امکان می دهد ۸ سطح مقاومت مغناطیسی را با پاهای خود تنظیم کنید، دارای ارتفاع چرخش پدال کم ۹٫۵، مانیتور LCD، و پدال های بزرگ است.

دستگاه پدال دوچرخه زیر میز FitDesk

خرید در آمازون

 

LifePro Under Desk Bike

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

بهترین ارزش: LifePro بهترین ارزش را نسبت به قیمت، کیفیت ساخت و گزینه های ورزشی متعدد ارائه می دهد. این دوچرخه دارای چرخ فلایو بی صدا، ۸ سطح مقاومت و مانیتور LCD است. علاوه بر این، نوارهای مقاومتی نیز دریافت می‌کنید که می‌توانید آنها را به پیچ‌های U ببندید و شرکت ضمانت و پشتیبانی مادام‌العمر را ارائه می‌دهد.

LifePro Under Desk Bike

خرید در آمازون

 

Sunny Health and Fitness Magnetic Under Desk Mini Bike Pedal Exerciser ez-toc-section-end”/>

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

این دوچرخه پدال زیر میز از Sunny دارای مقاومت مغناطیسی قابل تنظیم با ۸ سطح است که برای دست ها یا پاهای شما کار می کند. از فولاد ساخته شده و وزن آن ۲۱ پوند است. مانیتور LCD، پدال‌های ضد لغزش، و دسته حمل این ویژگی‌ها را تکمیل می‌کند.

Sunny Health & Fitness Mini Exercise

خرید در آمازون

 

دوچرخه ورزشی مینی MagneTrainer-ER

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

مقاومت مغناطیسی به شما امکان می دهد با این دوچرخه ورزشی زیر میز با ۸ تنظیم به جلو و عقب رکاب بزنید. یک ساختار فولادی جامد با چرخ فلایو ماشین کاری شده و سیستم پولکی و تسمه دوگانه، پدال زدن نرم را ارائه می دهد، این شرکت یک سال ضمانت کامل به همراه ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهد.

MagneTrainerciER دوچرخه

خرید در آمازون

 

YOSUDA ​​Under Desk Bike Pedal Exerciser

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

این درایو مغناطیسی زیر میز دوچرخه پدال بسیار بی صدا است ۵ دسی بل وزن آن ۲۲ پوند، ۸ مقاومت قابل تنظیم، ۴ پد لاستیکی ضد لغزش و مانیتور LCD است. این شرکت همچنین تعویض قطعات رایگان را برای یک سال ارائه می دهد.

YOSUDA ​​Under Desk Bike Pedal Exerciser

خرید در آمازون

 

ANCHEER Under Desk Bike

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

با استفاده از فلایویل مغناطیسی، این دوچرخه پدالی زیر میز دارای ۸ سطح مقاومت است که تنها ۵ دسی بل صدا تولید می کند. شما همچنین ۲ مجموعه پدال، یکی برای بازو و دیگری برای پا، به همراه یک مانیتور LCD، پدهای لاستیکی ضد لغزش، و یک قاب فولادی مثلثی دریافت می‌کنید.

دوچرخه زیر میز ANCHEER

خرید در آمازون

ورزشگر پدال تاشو پزشکی Vaunn

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

این یک ورزشکار پدال بدون زواید است برای دست و پاهای شما ساخته شده از یک قاب سنگین و گسترده برای افزایش ثبات. مونتاژ شده است و شما همچنین یک صفحه نمایش LCD دریافت می کنید، و دارای مکانیزم تا شدن سریع است تا بتوانید به راحتی آن را جابه جا کنید.

پدال تاشو پزشکی Vaunn ورزش

خرید در آمازون

 

دوچرخه ورزشی هیمالی مینی

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

مقاومت چند سطحی، صفحه نمایش LCD دیجیتال، و طراحی فشرده وزن تنها ۸ پوند این دوچرخه را برای بردن به دفتر یا مکان های دیگر ایده آل می کند. این از فولاد و پلاستیک سخت ساخته شده است و همچنین برای ایمنی بیشتر دارای یک پدال ضد لغزش نیز هستید.

ورزش پدال دوچرخه هیمالی زیر میز

خرید در آمازون

 

پدال Vive ورزشکار

svg%3E - مدل‌های دوچرخه زیر رومیزی برای سال 2023

طراحی باریک این دوچرخه امکان پدال زدن برای دست و پاهای شما را فراهم می کند. با ارتفاع تنها ۱۲٫۵ اینچ می تواند زیر اکثر میزها قرار بگیرد و به راحتی می توانید مقاومت را تنظیم کنید. یک صفحه نمایش LCD RPM، زمان، سرعت، مسافت و کالری سوزانده شده را نمایش می دهد. همچنین می‌توانید از این برنامه برای دسترسی به ویدیوهای تمرین و پیگیری پیشرفت خود استفاده کنید.

ورزش دهنده پدال Vive

در آمازون بخرید

 

آیا دوچرخه های زیر میز کار می کنند؟

بله، این دوچرخه ها به خصوص آنهایی که سطوح مختلف مقاومت برای افزایش شدت.

چگونه می توانید با دوچرخه رومیزی کالری بسوزانید؟

این به شدت، وزن و زمان شما بستگی دارد، اما به طور کلی، می توانید ۱۰۷ کالری را در ۵۰ دقیقه بسوزانید.

آیا می توانید با دوچرخه زیر میز تمرینات قلبی شدید داشته باشید؟

بله، تو میتونی. این را می‌توان با دوچرخه‌هایی که دارای صفحه‌بندی برای سطوح مختلف مقاومت هستند، بهتر به دست آورد.

در هنگام خرید زیرانداز به چه نکاتی توجه کنیم. دوچرخه رومیزی

حتی کوچکترین ورزش فوایدی دارد. اگر روزانه زیر میز دوچرخه سواری کنید، اثر تجمعی آن قابل توجه خواهد بود. اگر می خواهید یکی از این دوچرخه های زیر میز را امتحان کنید، در اینجا برخی از ویژگی هایی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

اندازه: از آنجایی که دوچرخه زیر میز شما می رود، مطمئن شوید برای اندازه گیری فضایی که دارید و بر اساس آن دوچرخه مناسبی را خریداری کنید.

ارتفاع پدال: طراحی دوچرخه ارتفاع پدال را تعیین می کند. به دنبال طرح‌های کم حاشیه باشید و بالاترین نقطه انقلاب پدال زدن را اندازه‌گیری کنید تا ببینید به راحتی زیر میز شما قرار می‌گیرد یا خیر.

اتصال به برنامه: برخی از برندها برنامه‌هایی با روال‌هایی برای دریافت دارند. بیشترین بهره را از ورزش روی دوچرخه خود می‌برند.

طراحی پایدار: شما به طراحی پایداری نیاز دارید که بتواند رکاب زدن روزانه را بدون حرکت در اطراف و تغییر موقعیت‌ها کنترل کند.

<وزن: می‌خواهید آنقدر سنگین باشد که پایدار باشد، اما به اندازه‌ای سبک باشد که به راحتی جابجا شود.

سطح سر و صدا: دوچرخه ای تهیه کنید که به اندازه کافی ساکت باشد تا هنگام مکالمه تلفنی یا حضوری، شما یا همکارانتان را در دفتر آزار ندهد.

صفحه نمایش LCD: این به شما کمک می کند تا تمرینات خود را پیگیری کنید تا بتوانید پیشرفت خود را زیر نظر داشته باشید.

مواد با کیفیت: به دنبال فولاد باشید. و پلاستیک های با ضربه بالا برای تضمین عمر طولانی دوچرخه شما .

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

با یک حساب Business Prime از تخفیفات، پیشنهادات ویژه و موارد دیگر واجد شرایط شوید آمازون. برای شروع امروز می‌توانید یک حساب رایگان ایجاد کنید.

تصویر: amazon


بیشتر در: موارد ضروری کسب و کار کوچک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی