عمومی

محکومیت پزشکی برای تقلب در وام PPP، کووید ریلیف اتهامات

محکومیت پزشکی برای تقلب در وام PPP، کووید ریلیف
اتهامات

یک هیئت منصفه فدرال اخیراً یک پزشک کلرادو را به دلیل تقلب در دریافت حدود ۲۵۰۰۰۰ دلار از دو برنامه های امداد کووید-۱۹٫پزشک محکوم به تقلب در وام PPP، اتهامات کمک به کووید

اسناد دادگاه در محاکمه دکتر فرانسیس اف. جوزف، ۵۷ ساله، نشان داد که وی برای دریافت وجوه دولتی از برنامه تسریع و پیش پرداخت و نیز درخواست کرده و دریافت کرده است. برنامه حفاظت از چک حقوق (PPP). دکتر جوزف علاوه بر دریافت متقلبانه وجوه، از این پول برای پرداخت هزینه های شخصی خود استفاده کرد.

svg%3E - محکومیت پزشکی برای تقلب در وام PPP، کووید ریلیف
اتهامات

ورشکستگی کاذب پرونده های دکتر خاتمه یافته

دکتر. بر اساس گزارش های خبری محلی، جوزف بیش از ۳۲ سال به عنوان پزشک کار کرد و در سال ۱۹۸۹ با مدرک پزشکی خود فارغ التحصیل شد. در کیفرخواست اتهام اصلی وی مشخص شد که او در رشته پزشکی خانواده تخصص داشت، اما از درمانگاهی که در آن مشغول به کار بود، اخراج شد. سپس علیرغم فسخ، از طرف کلینیک درخواست وام PPP کرد و وجوه را به حساب شخصی خود واریز کرد.

دکتر. جوزف در ابتدا به سه فقره کلاهبرداری متهم شد، اگرچه هیئت منصفه او را از یکی از اتهامات تبرئه کرد. در کیفرخواست اولیه همچنین ادعا شده بود که او از طرف کلینیک بدون اطلاع صاحبان آن، با ارائه اسنادی حاوی اظهارات نادرست در مورد بودجه کلینیک، درخواست ورشکستگی کرده است.

گفته می‌شود که درآمدهای غیرقانونی پزشک صرف سفر شده است. و بهبود خانه از جمله موارد دیگر، طبق کیفرخواست اصلی.

بخش کلاهبرداری به مرد می رسد

بخش تقلب در بخش جنایی وزارت دادگستری تلاش های زیادی برای مبارزه با کلاهبرداری های مربوط به همه گیری کووید-۱۹ انجام داده است. محکومیت دکتر جوزف توسط دستیار دادستان کل کنت آ. پولیت جونیور اعلام شد. همچنین مامور ویژه کرت مولر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل، و مامور ویژه مسئول وستون کینگ، به اعلام محکومیت کمک کردند. دفتر بازرس کل اداره بازرگانی کوچک ایالات متحده.

بیانیه مربوط به پرونده منتشر شده در وب‌سایت وزارت دادگستری گفت: از زمان تصویب قانون CARES، وکلای بخش تقلب بیش از ۲۰۰ متهم را در بیش از ۱۳۰ پرونده جنایی مربوط به برنامه ها و بودجه CARES قانون تحت تعقیب قرار داده اند. بخش کلاهبرداری همچنین بیش از ۸۰ میلیون دلار درآمد نقدی حاصل از طرح‌های کلاهبرداری مربوط به قانون CARES، و همچنین املاک و مستغلات متعدد و اقلام لوکس خریداری شده با چنین درآمدی را ضبط کرده است.”

تاریخ صدور حکم هنوز تعیین نشده است

Dr. محکومیت رسمی جوزف به دلیل “سرقت در ارتباط با مراقبت های بهداشتی و کلاهبرداری سیمی” است و او با حداکثر مجازات ۲۰ سال زندان در مورد کلاهبرداری سیمی روبرو است. تاریخ صدور حکم هنوز تعیین نشده است، اما قاضی دادگاه منطقه فدرال با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های مجازات ایالات متحده و سایر عوامل قانونی، درباره حکم تصمیم خواهد گرفت.

جدیدترین سرفصل‌ها را از Small Business Trends دریافت کنید. ما را در اخبار Google دنبال کنید.

تصویر: $


اطلاعات بیشتر در: وام PPP
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی