خبر

محدودیت‌های ستاد کرونا برای روز ۱۳ بدر

محدودیت‌های ستاد کرونا برای روز ۱۳ بدر

به گزارش آبرند به نقل از تجارت‌نیوز، سردار محمد شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا باحضور در استان آذربایجان شرقی و بازدید از یگان‌های انتظامی در جلسه قرارگاه مشترک امام رضا (ع) و نوروز ۱۴۰۰ ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و حلول سال جدید از تلاش‌ها و مجاهدت‌های پلیس آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر کرد.

او با بیان اینکه ناجا سازمانی مهم و اثرگذار در امنیت داخلی کشور می‌باشدافزود: نیروی انتظامی با برخورداری از تجهیزات هوشمند و مفید و به کار گیری کارکنان دین مدار و عدالت محور در حوزه‌های مختلف اجتماعی و امنیتی موفق و اثر بخش بوده است.

اوبه شاخص‌های امنیتی اشاره کرد و گفت:احساس امنیت، فراوانی و کنترل آمار جرایم از شاخصه‌های امنیتی هستند که استان آذربایجان شرقی به دلیل سابقه تاریخی و داشتن مردمانی متدین و بافرهنگ از استان‌های امن کشور در شمالغرب کشور به شمار می‌رود.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه افزود:در اجرای طرح نوروزی، ناجا روی سه محور پیشگیری از جرایم، کشف به موقع جرایم و مدیریت ترافیک برنامه ریزی و تمهیدات لازم را انجام و به کلیه فرماندهان انتظامی سراسر کشور ابلاغ کرده است.

سردار شرفی با بیان اینکه سرعت، صحت و دقت از مولفه‌های اصلی ماموریتی ناجا می‌باشند خاطرنشان کرد: افزایش ارتقاء احساس امنیت و آرامش در جامعه و برقراری نظم و اجرای قانون از مهمترین وظایف ذاتی پلیس در جامعه بشمار می‌رود.

او به مطالبه گری و مسئول سازی دیگر سازمان‌ها در بحث امنیت اشاره کرد و افزود: برابر ماده ۱۰۶ توسعه ششم کشوری هرنوع فعالیت و توسعه‌ای باید دارای پیوست انتظامی و امنیتی بوده و نظریه کارشناسان انتظامی در آن لحاظ تا در کنترل و کاهش جرایم قدم‌های موثرتری برداشته شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا