عمومی

مجموعه نوآوری بلاک چین ویزا برای افزایش دسترسی به جهانی بازارها

مجموعه نوآوری بلاک چین ویزا برای افزایش دسترسی به جهانی
بازارها

ویزا (NYSE: V)، همراه با شرکای Agrotoken، مایکروسافت، و Sinqia، با یک پلت فرم مالی قابل برنامه ریزی مبتنی بر بلاک چین برای شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) در حال ورود به حوزه فناوری جدید است. . ذینفعان اصلی این نوآوری، کشاورزانی خواهند بود که می‌توانند به طور ایمن بودجه محصول خود را تامین کنند و محصول خود را بفروشند و نحوه تعامل کسب‌وکارهای کوچک با بازارهای سرمایه جهانی را متحول کنند.

این فناوری به عنوان بخشی از جدیدترین فناوری‌ها توسعه یافته است. چالش LIFT، که هدف آن بررسی موارد استفاده نوآورانه برای ارز دیجیتال صادر شده توسط بانک مرکزی برزیل (CBDC)، Real Digital است. Visa در میان نه فینالیست‌هایی بود که این وظیفه را بر عهده داشتند.

این پلتفرم که برای تسهیل قابلیت همکاری بین ارزها، بهبود فرآیندهای عملیاتی و باز کردن فرصت‌های رشد جدید طراحی شده است، به شرکت‌های کوچک و متوسط ​​برای دسترسی مؤثرتر به بازارهای سرمایه جهانی قدرت می‌دهد. هدف آن کاهش دردسرهای مالی موجود برای کشاورزان است که اغلب به دلیل ساختارهای بازار محلی در مضیقه هستند.

از نظر تاریخی، کشاورزان به روش‌های تامین مالی مانند فاکتورینگ وابسته بوده‌اند، جایی که مطالبات آتی فروخته می‌شود. با تخفیف برای تامین مالی نیازهای فوری مانند خرید لوازم و پرداخت دستمزد. چنین روش هایی اغلب منجر به زیان قابل توجهی برای کشاورز می شود. با این حال، نمونه اولیه ویزا به کشاورزان محلی دسترسی به موقع و افزایش‌یافته‌تری به مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاران جهانی ارائه می‌دهد و از کشف قیمت بهتر برای کالاهایشان اطمینان می‌دهد و گزینه‌های بیشتری برای تامین مالی کسب‌وکارشان اضافه می‌کند.

کاترین گو، رئیس جهانی CBDC. برای ویزا، بر نقش مرکزی کسب و کارهای کوچک در اقتصادهای محلی تأکید کرد. او اظهار داشت: «کسب و کارهای کوچک کمک‌کننده‌های اساسی به اقتصادهای محلی ما هستند، مانند برزیل که بیش از نیمی از جمعیت را استخدام می‌کنند و تقریباً یک سوم تولید ناخالص داخلی کشور را تشکیل می‌دهند. در ویزا، ما متعهد هستیم که به رشد آنها کمک کنیم و فناوری‌های جدیدی را کاوش کنیم که آنها را قادر می‌سازد تا آسان‌تر فعالیت‌های تجاری خود را حفظ و گسترش دهند.”

< span id="ez-clearholder-medrectangle-3"/>

جنبه های قابل برنامه ریزی ارزهای دیجیتال فرصت هایی را برای استفاده کارآمدتر از سرمایه و کاهش خطرات طرف مقابل فراهم می کند. آنها تحویل و پرداخت دارایی ها و ارزها را تنها در صورت رعایت شرایط خاص تضمین می کنند. پلتفرم نمونه اولیه ویزا کشاورزان را قادر می‌سازد تا قراردادهای تامین مالی سنتی را نمادین کنند، و اساساً اسناد قانونی موجود برزیل را به یک توکن غیرقابل تعویض زنجیره‌ای قابل مبادله (NFT) تبدیل می‌کند.

Anderson Nacaxe، مدیر Agrotoken در برزیل، اظهار داشت: در مورد این همکاری، “Agrotoken ماموریت دارد تا با دسترسی بیشتر به معاملات با سویا و ذرت، تجارت کشاورزی را دموکراتیک کند. برای دستیابی به این هدف، ما شرکای محکمی مانند ویزا را انتخاب کرده‌ایم تا در سفر ما به سمت این هدف به ما بپیوندند.”

علاوه بر توکن‌سازی، ویزا یک مکانیسم جدید حراج با پیشنهاد مهر و موم شده زنجیره‌ای را از طریق قراردادهای هوشمند اجرا کرد. ، به مجموعه ای جهانی از سرمایه گذاران بلاک چین اجازه می دهد تا در فرآیند تامین مالی شرکت کنند. این منجر به کشف قیمت رقابتی شد. علاوه بر این، کانال پرداخت جهانی ویزا (UPC) قابلیت همکاری آتی بین ارزهای دیجیتال در بازارها و شبکه‌های مختلف را تضمین می‌کند.

جهش مالی قابل برنامه‌ریزی مبتنی بر بلاک چین توسط ویزا و شرکا، نشان‌دهنده پتانسیل بسیار زیاد فناوری بلاک چین است. برای SME ها دارد. با افزایش دسترسی به بازارهای سرمایه جهانی و ساده‌سازی فرآیندها، این نوآوری می‌تواند بازی را تغییر دهد و رشد و پایداری بیشتری را برای کسب‌وکارهای کوچک به‌ویژه در بخش کشاورزی به ارمغان بیاورد.

برای آخرین‌ها، ما را در < دنبال کنید. a href="https://sbt.me/goonb" rel="noopener noreferrer" target="_blank">اخبار Google.

تصویر: ویزا< /small>


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی