ارزهای دیجیتال

مجله معروف تایم نیز اقدام به نگهداری بیت کوین می‌کند

مجله معروف تایم نیز اقدام به نگهداری بیت کوین می‌کند

شرکت Grayscale Investment و مجله تایم در خصوص محتوای ارز دیجیتال در حال همکاری هستند. مجله تایم در صدد حفظ بیت کوین است.

طبق گفته مایکل سوننسهاین (Michael Sonnenshein) مدیرعامل شرکت گری‌اسکیل، مجله تایم (Time Magazine) یکی از شناخته‌شده‌ترین نشریات جهان از هم‌اکنون پرداخت‌های بیت کوین را می‌پذیرد. علاوه بر این، مجله تا‌یم بلافاصله به تبدیل ارز دیجیتال به ارز فیات نمی‌پردازد. 

و حفظ بیت کوین توسط مجله تایم - مجله معروف تایم نیز اقدام به نگهداری بیت کوین می‌کند

سوننسهاین امروز در توییتر نوشت:

در خصوص همکاری گری‌اسکیل با مجله تایم در زمینه مجموعه ویدئوهایی مربوط به عرصه ارزهای دیجیتال که در تابستان سال جاری منتشر می‌شوند بسیار هیجان زده‌ایم. نکته مهم این است که مجله تا‌یم پرداخت‌های بیت کوین را می‌پذیرد و بیت کوین‌های خود حفظ می‌کند.

کیث گراسمن (Keith Grossman) رییس مجله تا‌یم نیز این توییت را بازنشر کرده است و این همکاری را ارزشمند دانسته است.

شرکت مدیریت ارزهای دیجیتال گری‌اسکیل بیش از ۳ درصد بیت کوین‌های در گردش را از طریق صندوق امانی بیت کوین گری‌اسکیل در تحت مدیریت خود دارد. جزییات بیشتری در خصوص همکاری گری‌اسکیل با مجله تایم بیان نشده است.

تایم اولین شرکت خارج از عرصه ارزهای دیجیتال نیست که در صدد حفظ بیت کوین برآمده است. شرکت نرم‌افزار ابری مایکرو استراتژی (MicroStrategy) و شرکت پردازش پرداخت‌ اسکوئر (Square) در این مسیر پیشگام هستند. شرکت خودروسازی تسلا نیز پس از خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین در اوایل سال جاری به کمیسیون SEC اعلام کرد که تمام بیت کوین‌های دریافتی از طریق فروش خودروهای خود را حفظ می‌کند.

گفتنی است ماه گذشته، مجله تایم درخواست شغل برای پست مدیر ارشد مالی جدید منتشر کرد که از الزامات واجد شرایط بودن برای این جایگاه، آشنایی با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال عنوان شده بود.

مجله تایم هم‌چنین در ماه مارس فروش مشهورترین کاورهای مجله خود را به صورت NFT آغاز کرده است. یکی از این کاورها توسط جاستین سان مدیرعامل ترون به ارزش ۱۱۷ اتر خریداری شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا