عمومی

متا ابزاری را برای کمک به سازندگان و ناشران راه اندازی می کند حقوق مالکیت معنوی

متا ابزاری را برای کمک به سازندگان و ناشران راه اندازی می کند
حقوق مالکیت معنوی

متا اخیراً وب سایت جدیدی راه اندازی کرده است تا به سازندگان و ناشران کمک کند تا مالکیت معنوی خود را بهتر مدیریت کنند.متا سایت مدیر حقوق راه اندازی می شود

مدیر حقوق برای مبارزه با نقض حق چاپ و محافظت از بیان قانونی در فیس بوک و اینستاگرام در نظر گرفته شده است. این وب‌سایت «شفافیت بی‌سابقه‌ای» را در ابزارها و خط‌مشی‌های متا ارائه می‌کند. برای کنترل بهتر مالکیت معنوی به دارندگان حق نسخه‌برداری، از جمله زمان، نحوه و مکان اشتراک‌گذاری محتوایشان در پلتفرم‌های متا استفاده می‌کند.

svg%3E - متا ابزاری را برای کمک به سازندگان و ناشران راه اندازی می کند
حقوق مالکیت معنوی

محافظت برای صاحبان مشاغل کوچک

یک “برنامه قوی مالکیت معنوی” برای همه

در بیانیه < a href="https://about.fb.com/news/2023/01/helping-creators-and-publishers-manage-intellectual-property/" target="_blank" rel="noopener">درباره وب سایت FB< /a>، متا توضیح داد: «در طول سال‌ها، ما یک برنامه قوی مالکیت معنوی (IP) ایجاد کرده‌ایم که شامل اقدامات پیشگیرانه، تیم جهانی اطلاع‌رسانی و حذف IP، ابزارهای گزارش‌دهی تخصصی و مجدد است. سیاست نقض کننده ذغال سنگ نارس وب‌سایت مدیر حقوق نشان دهنده تعهد ما به این کار و سرمایه‌گذاری مستمر در ابزار و روابط مشارکتی برای حمایت از دارندگان حقوق است.

“ما دائماً در تلاش هستیم تا مدیر حقوق را به سازندگان بیشتری گسترش دهیم.”

نحوه درخواست برای دسترسی به مدیر حقوق

هر کسی که یک صفحه فیس بوک دارد می تواند برای دسترسی به وب سایت مدیریت حقوق و ابزارها و اطلاعات موجود در آنجا درخواست دهد. صفحه فیسبوک شما نیازی به عمومی یا حتی منتشر شدن ندارد. متقاضیان به سادگی به وب سایت مدیر حقوق مراجعه می کنند و فرم درخواستی را پر می کنند که اطلاعاتی را در اختیار متا قرار می دهد که به آنها کمک می کند دامنه حقوق متقاضی را درک کنند.

سپس تیم متا تعیین می کند که آیا مدیر حقوق برای این کار مناسب است یا خیر. آنها و برنامه را پردازش می کند.

برای آخرین مورد، ما را در اخبار Google< دنبال کنید. /a>.

تصویر: $


اطلاعات بیشتر در: فیس بوک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی