عمومی

مایکروسافت 1 راه حل ساده برای تشکیل جلسات مجازی شما دارد کمتر بی دست و پا. این یک راه حل باستانی است

مایکروسافت ۱ راه حل ساده برای تشکیل جلسات مجازی شما دارد
کمتر بی دست و پا. این یک راه حل باستانی است

وقتی با کسی صحبت می‌کنید، و او با شما صحبت می‌کند، اتفاقات زیادی در پشت صحنه می‌افتد. : پلک زدن، نگاه کردن، چرخش، تغییر لحن، تغییر در سرعت، وقفه، حالات چهره، بدون ذکر تقلید پویا همه آن متغیرها در زمان واقعی. اینها تنها تعدادی از کارهایی است که مغز ما می داند که چگونه در طول مکالمه انجام دهد. و آنها می دانند که چگونه این کار را در یک لحظه، کاملاً خارج از آگاهی آگاهانه ما انجام دهند.

اگر به این موضوع فکر می کنید. بسیار شگفت‌انگیز است.

ما یک گونه اجتماعی موظف هستیم، بنابراین برای ما این به معنای آن مکالمه است. ، که ما اکثراً آن را بدیهی می دانیم، در طول چندین دوره تغییرات تکاملی به خوبی تنظیم شده است.

برای اجداد ما، این برخوردهای اجتماعی پرمخاطره بود، جایی که دوست را از دشمن یاد می گرفتند و اینکه آیا یا کسی بخشی از این اتحاد نبود. این یک فشار انتخابی قوی بود زیرا اگر کسی این کار را به خوبی انجام نمی داد، در معرض خطر تبدیل شدن به یک منحرف اجتماعی بود – یا بدتر از آن.

برای ما در محیط کار امروزی، وقتی مکالمه بین افراد جریان دارد، احساس ارتباط می کنیم – که همه چیز فقط بین ما و همکارانمان “کلیک” می کند. روانشناس و پروفسور Maya Rossignac-Milon این را “واقعیت مشترک” می نامد. Rossignac-Milon این را به عنوان “ادراک به اشتراک گذاشتن افکار، احساسات و باورها با شریک تعامل در مورد جهان” تعریف می کند.

واقعیت بهتر و مشترک تر، نتایج بهتر برای همه درگیرها.

تلاش برای برقراری مکالمه به صورت مجازی 

وقتی همه چیز عادی است، ما واقعاً متوجه ظرافت مهارت های اجتماعی و مکالمه ای خود نمی شویم. تنها زمانی که همه چیز غیرعادی می شود، به اصطلاح، ما شروع به درک اصول مبادله اجتماعی می کنیم.

همه ما آنجا بوده ایم. به هر حال، هیچ چیز غیر عادی تر از تماس های تماس بزرگنمایی با گروهی از افراد در یک “اتاق”، سرهای شناور دوبعدی صاف که روی کاشی های سیاه چسبانده شده اند، همه در تلاش برای تبادل هستند ایده‌ها یا ناامیدی‌ها را تخلیه کنید یا داستان‌هایی را به اشتراک بگذارید، در حالی که سعی می‌کنید حرف یکدیگر را قطع نکنید. این یک کابوس محاوره ای است.

هر چند با دو داستان متضاد روبرو هستیم. اول، ما می دانیم که واقعیت ترکیبی و از راه دور به این زودی ها به جایی نمی رسد، بنابراین جلسات مجازی اینجا هستند. با این حال، همه چیز برابر است، ما در واقع ترجیح می دهیم شخصاً با دیگران ملاقات کرده و با آنها صحبت کنیم. این تنظیم پیش فرض تطبیقی ​​ما است. پس چگونه این را مربع کنیم؟ شرکت هایی مانند مایکروسافت از استفاده می کنند راه حل های دیجیتال برای انجام بهترین کار بعدی: شبیه سازی مکالمه دنیای واقعی در یک محیط مجازی

مکالمه دنیای واقعی را تقلید کنید – با فناوری

راه‌حل‌های کنفرانس کار از راه دور مانند Microsoft Teams و زوم در این چند سال گذشته با افزودن ویژگی هایی که به کاهش کمک می کند، کار شایسته ای انجام داده است. برخی از ناهنجاری‌های یک گفتگوی غیرعادی مجازی. از جابجایی کاشی‌ها و چیدمان‌های اتاق گرفته تا تشخیص ژست‌های خودکارو سر و صدای پس زمینه را سرکوب کرده است مطمئناً همه چیز بهبود یافته است.

آخرین آزمایش مایکروسافت یک ویژگی دیگر را اضافه می کند: نشانه های صوتی فضایی. یکی از کارهایی که مغز ما به خوبی انجام می دهد این است که توجه ما را به تغییر نشانه های صوتی در فضا معطوف می کند. در یک مکالمه عادی عادی، ما می دانیم چه کسی صحبت می کند و جهت کلی آنها، و از این رو می دانیم که زمان مناسبی برای صحبت بعدی است.

همه این نشانه ها در جلسات مجازی گم می شوند. این امر باعث شد تا محقق اصلی مایکروسافت، کیت نواک و همکارانش، این فرضیه را مطرح کنند که افزودن صدای فضایی به جلسات معمولی دوبعدی به نوبت گرفتن و درک نزدیکی بین اعضای گروه کمک می کند.

برای آزمایش پیش بینی خود، نواک و تیم آزمایشی را با گروه هایی از کارگران در همان شرکت انجام دادند و از آنها خواست تا در یک جلسه مجازی مشکلات را با هم حل کنند. همانطور که گزارش شده است، “در یک جلسه، صدای فضایی روشن شد؛ وقتی یکی از همکاران در سمت راست صفحه در حال صحبت کردن بود، صدا فقط از هدفون سمت راست وارد می شد. در جلسه دیگر، صدا خاموش شد – صدا. از طریق هر دو هدفون وارد شد.”

شرکت کنندگان با صدای فضایی از نظر روانی احساس نزدیکی کردند و گفتند که جلسه را درک کردند و جلسه حل مسئله تعاملی تر باشد.

با استفاده شگفت انگیز از فناوری هایی مانند این، امید این است که جلسات مجازی ما کمی ناخوشایند شوند. و کمی لذت بخش تر

اکنون ما فقط به چیزی برای حل آن همکار بیش از حد پرحرف شما نیاز داریم.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده متعلق به خودشان است، نه نظرات Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی