عمومی

مانند یک حرفه ای با این مشاغل خبره همکاری کنید نکات

مانند یک حرفه ای با این مشاغل خبره همکاری کنید
نکات

اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است ما از شرکای وابسته خود درآمد کسب کنیم. بیشتر بیاموزید.

اجرای یک کسب و کار کوچک موفق اغلب نیاز به < یک href="https://smallbiztrends.com/small-business-collaboration-tips/">همکاری، خواه با تیم خود، آژانس های خارجی یا شرکای آنلاین باشد. راه های زیادی برای همکاری موثر وجود دارد. نکات و اطلاعات بینش را از اعضای جامعه کسب و کارهای کوچک آنلاین در زیر به دست آورید.

ارتباطات را با شبکه سازی با سایر مشاغل محلی ایجاد کنید

ارتباط با سایر مشاغل در جامعه محلی شما می تواند ارزش فوق العاده ای به همراه داشته باشد. سرمایه گذاری خود را رشد دهید در این پست onSMB، ایوان ویجایا درباره قدرت ایجاد این اتصالات بحث می‌کند و نحوه شبکه‌سازی محلی را بررسی می‌کند.

برای سود بردن از کسب‌وکارتان یک حساب کاربری UX انجام دهید

از آنجایی که تیم های متعدد اغلب برای ایجاد محصولات دیجیتال با یکدیگر همکاری می کنند، ایجاد یک تجربه کاربری ثابت می تواند چالش برانگیز باشد. اینجاست که ممیزی UX وارد می شود. یاد بگیرید چگونه این فرآیند می تواند برای کسب و کار شما در این پست Noupe توسط Prashant Pujara مفید باشد.

این موضوعات آگاهی سایبری را برای تیم خود پوشش دهید

امنیت سایبری است حوزه ای که نیازمند همکاری همه بخش های یک سازمان است. این به این معنی است که صاحبان مشاغل باید اعضای تیم خود را در مورد موضوعات مختلف آموزش دهند تا مطابقت را حفظ کنند. این پست CybeReady توسط Nitzan Gursky به برخی از موضوعات مهم می‌پردازد پوشش.

آژانس های بازاریابی B2B برتر را در نظر بگیرید

اگر به دنبال رشد تیم بازاریابی خود در داخل نیستید، کار با یک آژانس می تواند راهی عالی برای همکاری باشد. گزینه های زیادی برای همه نوع کسب و کار وجود دارد. کسانی که در فضای B2B هستند ممکن است گزینه های برتر این mvpGrow را در نظر بگیرند پست توسط Eyal Katz.

ارتباط خود را با ابزارهای اتوماسیون اینستاگرام افزایش دهید

اگر می خواهید زمان بیشتری را صرف ایده های شگفت انگیز و برقراری ارتباط موثر با افراد در اینستاگرام کنید، ابزارهای اتوماسیون می توانند به شما کمک کنند. . بیاموزید که چگونه این گزینه‌ها می‌توانند فرآیندهای تکراری را ساده‌سازی کنند تا تعامل شما را سر به فلک بکشد در این< /a> پست جهشی توسط Alex Schachne.

روی حضور خود در رسانه های اجتماعی تمرکز کنید

آژانس های رسانه های اجتماعی اغلب بر روی مشتریان خود تمرکز می کنند. اما ساختن حضور خود نیز مهم است. راشل استرلا از رسانه اجتماعی Strella در حال به اشتراک گذاری این بخش از سفر شرکت او در این پست وبلاگ. پس از خواندن، به BizSugar بروید تا ببینید چه اعضا گفتن.

بیاموزید که چگونه به طور قانونی به کسب و کار خود امتیاز دهید

فرانچایز کردن کسب و کار شما می تواند با همکاری با دیگر کارآفرینان مشتاق در سراسر کشور، راهی عالی برای رشد سریع باشد. با این حال، بسیاری از عناصر قانونی این فرآیند وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. در این پست CorpNet، Nellie Akalp از این مسائل عبور می کند.

کسب و کار خود را با حلقه های فیس بوک رشد دهید

قرارهای فیس بوک ابزار موثری برای برقراری ارتباط با مخاطبان آنلاین ارائه می دهد. اما از آنجایی که نسبتاً جدید است و دائماً در حال تغییر است، مهم است که قبل از شروع، همه عناصر این ابزار را درک کنید. یک راهنمای کامل را در این پست Tagembed توسط Wagisha Adishree بخوانید.< /p>

یافتن استراتژی وبلاگ نویسی موفق

وبلاگ نویسی یک استراتژی برتر برای مشاغلی است که به دنبال برقراری ارتباط موثر با مشتریان بالقوه و سایرین در صنعت خود هستند. اما اگر می خواهید موفق باشید، به یک استراتژی نیاز دارید. بیشتر بیاموزید در این پست عمدتاً وبلاگ نویسی توسط جانیس والد.

از ایده های برتر توسعه برنامه وب برای استارتاپ ها الهام بگیرید

اگر قصد راه اندازی یک برنامه وب برای کسب و کار جدید خود را دارید، به یک ایده با کیفیت نیاز دارید. اغلب به کسب الهام از دیگران با موفقیت در صنعت کمک می کند. این ایده‌ها را در نظر بگیرید ماهیپال نهرا از منطقه رمزگشایی. ??

اگر مایلید محتوای کسب و کار کوچک مورد علاقه خود را پیشنهاد دهید تا برای جمع بندی انجمن آینده در نظر گرفته شود، لطفاً نکات خبری خود را به: sbtips@gmail.com ارسال کنید.

تصویر: Envato Elements


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی