عمومی

لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است ما از شرکای وابسته خود درآمد کسب کنیم. بیشتر بیاموزید.

لوله های پلی اتیلن متقاطع، معمولاً بیشتر که به عنوان PEX شناخته می شود اکنون به یک انتخاب بسیار محبوب در تاسیسات لوله کشی تبدیل شده است. در پروژه های جدید و همچنین بازسازی ها جایگزین مس و فولاد گالوانیزه سنتی می شود. این به این دلیل است که ارزان‌تر، نصب آسان‌تر است و کنترل بیشتری را با منیفولد توزیع ارائه می‌دهد.

لوله‌های PEX همچنین از طول ۵ فوت برای تعمیرات کوچک تا رول‌های ۱۰۰۰ فوتی برای نصب‌های بزرگ در دسترس هستند. با بیش از ۶۰ درصد نصب‌های جدید که اکنون از PEX استفاده می‌کنند، به یک گزینه ثابت و قابل اعتماد برای لوله‌های فلزی تبدیل شده است.لوله PEX در مقابل مس – تفاوت چیست؟

لوله PEX انعطاف پذیری بیشتری را در هنگام نصب ارائه می دهد، ارزان تر است، دارای کد رنگی است و یک خاموش کننده مرکزی با منیفولد توزیع ارائه می دهد. مس عمر طولانی دارد، سازگار با محیط زیست است، محکم تر است و در برابر حرارت بسیار بالا مقاومت می کند. مزایا و معایب به موارد استفاده شما بستگی دارد، اما هر دو در کاری که انجام می دهند بسیار موثر هستند.

PEX Pipe for Your Jobsite Needs

خواه شما یک DIYer، یک لوله کش یا یک پیمانکار باشید، لوله های PEX موجود در آمازون طیف وسیعی از گزینه ها را برای مقابله ارائه می دهند. هر شغلی.

SharkBite 3/4 اینچ x 100 فوت سفید PEX-B

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

انتخاب برتر: SharkBite بهترین انتخاب را دارد زیرا یکی از برندهای پیشرو محصولات لوله PEX که شامل تمام لوازم جانبی مورد نیاز برای نصب صحیح می باشد. شما می توانید این لوله را تا طول ۱۰۰۰ فوت تهیه کنید و در برابر یخ زدگی مقاوم است، دارای طراحی نوآورانه فشار به اتصال، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش شش ماهه و بالاترین درجه مقاومت در برابر کلر است. حداقل دمای کاری ۳۳ درجه فارنهایت در ۱۶۰ PSI، حداکثر دمای کاری ۲۰۰ درجه فارنهایت در ۸۰ PSI و حداکثر فشار کاری ۱۶۰ PSI در ۳۳ تا ۷۰ درجه فارنهایت است.

SharkBite 3/4 اینچ x 100 فوت سفید PEX-B

خرید در آمازون

PEX GUY 1/2 اینچ x 100 فوت PEX آبی

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

نفر اول: PEX GUY روال است با این لوله آب آشامیدنی که می‌توانید در اندازه‌های ۱/۲ “– ۱” و طول تا ۱۰۰۰ فوت تهیه کنید، از آن استفاده کنید. این دارای گواهینامه NSF است و دارای ۲۵ سال ضمانت استاندارد صنعتی است. فشار آن در ۷۹psi 200 درجه فارنهایت، ۱۰۰psi 180 درجه فارنهایت، و ۱۶۰psi 73 درجه فارنهایت است.

PEX GUY 1/2 اینچ x 100 فوت آبی PEX

خرید در آمازون

لوله VEVOR PEX، لوله PEX 1 اینچی

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

بهترین ارزش: با طول کل ۳۰۰ فوت ، این یک PEX-b با امنیت بدون مانع است که برای پروژه های آب آشامیدنی یا آب کف تابشی مناسب است. برای دمای آب ۴۰- درجه بندی شده است؟ به ۲۰۳؟ و فشار تا ۸۰ PSI در ۲۰۰?. و می توان آن را با سیستم های اتصال و انواع کف نصب کرد.

لوله VEVOR PEX، لوله PEX 1 اینچی

خرید در آمازون

Happybuy PEX Tubing Pipe

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

دو رول لوله PEX 1/2″ x 100 فوت قرمز و آبی از Happybuy غیر سمی، بدون تعمیر و نگهداری و ضد پیری هستند. آنها را می توان برای پروژه های آب آشامیدنی یا آب کف تابشی استفاده کرد. این لوله ها با دمای آب ۴۰- سازگار هستند؟ به ۲۰۳؟ و نرخ فشار تا ۸۰ PSI در ۲۰۰؟.

لوله لوله PEXHappybuy

خرید در آمازون

SUPPLY GIANT Potable Water PEX

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

SUPPLY GIANT همچنین دارای دو ۱/۲ اینچ x 100 فوت غیر قرمز و آبی است. لوله های مانع PEX برای مصارف مسکونی یا تجاری. این لوله ها آب سرد یا گرم را تحویل می دهند و در برابر ترک مقاوم هستند، جریان آب بدون وقفه دارند، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند و طول عمر بالایی دارند.

SUPPLY GIANT Potable Water PEX

خرید در آمازون

 

SharkBite 1/2 اینچ x 300 فوت قرمز PEX-A

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

این ۱/۲ اینچی PEX-A ورودی دیگری از SharkBite است. این یک لوله آب قابل انعطاف است که برای کاربردهای لوله کشی آب سرد و گرم طراحی شده است. این یک خط تامین آب بادوام و مقاوم در برابر یخ زدگی با بالاترین انعطاف پذیری است. حداقل دمای کاری ۳۳ درجه فارنهایت در ۱۶۰ PSI، حداکثر دمای کاری ۲۰۰ درجه فارنهایت در ۸۰ PSI، و حداکثر فشار کاری ۱۶۰ PSI در ۳۳ درجه فارنهایت تا ۷۰ درجه فارنهایت است.

SharkBite 1/2 x 300 فوت قرمز PEX-A

خرید در آمازون

 

۱ اینچ Uponor AquaPEX سفید، ۱۰۰ فوت. Coil

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

این لوله ۱ اینچی Uponor AquaPEX PEX سفید با ضمانت محدود قابل انتقال ۲۵ ساله منعطف، بادوام، مقاوم در برابر خوردگی و مقاوم در برابر یخ زدگی است و با سیم پیچ های بلند انعطاف پذیر، نیاز به اتصالات را با هر تغییر جهت بی نیاز می کند. می‌توانید از آن برای سیستم‌های آب آشامیدنی خانگی سرد و گرم و سیستم‌های ایمنی آتش نشانی مسکونی استفاده کنید.

۱ اینچی Uponor AquaPEX سفید، سیم پیچ ۱۰۰ فوت

Buy

 

 

Zurn BLUE PEX گرم/سرد کویل لوله غیر مانعی آشامیدنی

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

این لوله PEX آبی Zurn برای نصب آب آشامیدنی سرد و گرم است. درجه حرارت بالا و مقاومت در برابر یخ زدگی درجه فشار تا ۸۰ PSI را در ۲۰۰ درجه فارنهایت ارائه می دهد. علاوه بر این، این لوله ها دارای بالاترین درجه کلر و UV هستند که توسط ASTM تعریف شده است.

کویل لوله های بدون مانع آشامیدنی گرم/سرد Zurn BLUE PEX

re خرید در آمازون

Viega PureFlow Zero Lead PEX Tubing

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

علاوه بر PE لوله های X، Viega مجموعه ای جامع از اتصالات و لوازم جانبی را تولید می کند. این لوله های آبی دارای ۲۵ سال گارانتی، حداکثر ۱۶۰ PSI و حداکثر دمای ۱۸۰ درجه فارنهایت، مطابق با قانون سرب و دارای گواهینامه NSF هستند.

Viega Lead PureFlow Tube

خرید در آمازون

Supply_Giant Hydronic Radiant_Supply سیستم های گرمایش از کف

svg%3E - لوله PEX برای نیازهای محل کار شما

کویل ۱/۲ اینچی در ۱۰۰۰ فوت لوله PEX از Supply Giant به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا با شعاع خمشی کار کند ۵ پا. وقتی صحبت از عملکرد به میان می‌آید، دارای یک مانع اکسیژن همراه با مواد خارجی از نفوذ به سیستم گرمایش شما است. این امر از خوردگی قطعات فلزی در بخاری یا سایر تجهیزات جلوگیری می کند. حداکثر فشار آن ۸۰psi در ۲۰۰ درجه فارنهایت است.

تامین لوله PEX غول پیکر برای سیستم های گرمایش از کف تابشی هیدرونیک

خرید در آمازون

در هنگام خرید لوله های PEX به چه نکاتی توجه کنیم

برخلاف مس یا لوله های فولادی گالوانیزه، PEX دارای چندین ویژگی هستند که باید از آنها آگاه باشید. بنابراین، قبل از خرید برخی از لوله‌های PEX، به برخی از این ویژگی‌ها نگاه کنید تا مطمئن شوید که لوله‌های مناسبی را خریداری می‌کنید.

کدگذاری رنگ: لوله‌های PEX قرمز برای خطوط تامین آب گرم، PEX آبی برای تامین آب سرد و سفید و خاکستری برای گرم یا سرد.

PEX-A: این انعطاف‌پذیرترین نوع PEX است که آن را برای استفاده در کلیه تاسیسات لوله کشی آب خانگی PEX-A با استفاده از پراکسید ساخته می شود.

PEX-B: سخت تر از PEX-A، این لوله تمایل دارد به شکل سیم پیچ اولیه خود بازگردد. PEX B با استفاده از روش Silane یا Moisture Cure ساخته می شود. این رایج‌ترین نوع لوله PEX است.

PEX-C: این سخت‌ترین نسخه PEX است که کار با آن را در مقایسه با دو لوله دیگر سخت‌تر می‌کند. این با استفاده از روش تابش الکترونیکی یا روش اتصال متقابل سرد ساخته می‌شود.

اندازه‌های لوله: موجود در میله‌ها و سیم‌پیچ‌ها می‌توانید ½ اینچ، ¾ اینچ، اندازه‌های ۱ اینچی و ۲ اینچی در طول ۵ فوت، ۱۰ فوت، ۲۰ فوت و حداکثر ۱،۰۰ فوت.

رده‌بندی فشار/دما: نگاه کنید روی لوله برای اطلاع از رتبه‌بندی مناسب برای نصب خود.

خطوط خدمات و آب آشامیدنی: لوله‌های PEX را می‌توان برای هر دو مورد استفاده قرار داد، اما به نام آن توجه کنید. لوله قبل از نصب.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

در هزینه های حمل و نقل برای خریدهای آمازون خود صرفه جویی کنید. به علاوه، با عضویت در Amazon Prime از هزاران عنوان از کتابخانه ویدیویی آمازون لذت ببرید. بیشتر بیاموزید و امروز برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید.

تصویر: amazon


اطلاعات بیشتر در: موارد ضروری مشاغل کوچک
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی