خبر

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 1400/01/11

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

به گزارش خبرنگار اقتصادی آبرند به نقل از خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۹ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۲۰۹ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش تسنیم،‌ در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۲۰۹ تومان، یورو ۲۹ هزار و ۴۸۲ تومان و درهم امارات  ۷ هزار و ۶۹ تومان اعلام شده است.

برهمین اساس، قیمت فروش دلار در صرافی های بانکی با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۲۵ هزار و ۲۰۵ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۴ هزار و ۷۰۶ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۹ هزار و ۴۹۱ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۹۰۷ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا