عمومی

قانون SERV برای تقویت مشاغل کوچک متعلق به کهنه سربازان

قانون SERV برای تقویت مشاغل کوچک متعلق به کهنه سربازان

مارک آلفورد، نماینده کنگره (MO-04) قانون کارآفرینی موفق برای نیروهای ذخیره و کهنه سربازان (SERV) را در ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۳ معرفی کرد. این قانون دو حزبی به دنبال تقویت کارآفرینی کهنه کار است و بازتاب رشد کارآفرینی کهنه کار است. از ارزش هایی که صاحبان مشاغل کهنه کار برای اقتصاد ایالات متحده به ارمغان می آورند.

قانون SERV به دفتر پاسخگویی دولت مأموریت می دهد تا توانایی صاحبان مشاغل کوچک کهنه کار و ذخیره شده برای دسترسی به اعتبار را که منبعی حیاتی برای رشد است مطالعه و گزارش دهد. و پایداری علاوه بر این، این قانون، گروه ویژه بین سازمانی توسعه مشاغل کوچک کهنه سربازان را موظف می کند تا یک برنامه اقدام برای ترویج برنامه های موجود برای کهنه سربازان تهیه و گزارش دهد.

Rep. آلفورد در بیانیه خود به تعهد خود نسبت به رفاه کهنه سربازان اشاره کرد: “به عنوان اعضای کنگره، وظیفه داریم از کهنه سربازان کشورمان محافظت و حمایت کنیم.” نماینده کنگره به اشتراک گذاشت که چگونه شهادت تیلور بورکز در جلسه استماع کمیته کسب و کارهای کوچک در اوایل سال جاری نشان داد که کمیته و اداره کسب و کار کوچک می توانند بهتر از کسانی که به کشور خدمت کرده اند حمایت کنند.

توصیف قانون SERV به عنوان «اولین گام» نماینده آلفورد در بهبود خدمات برای کارآفرینان کهنه کار افزود: “این یک پیروزی برای مناطق ما، یک پیروزی برای کهنه سربازان و یک پیروزی برای کشور ما است.” نماینده کنگره با نماینده دیویدز (D-KS)، که نماینده یک منطقه همسایه است، رهبری این عمل را بر عهده دارد و حمایت دو حزبی را از این موضوع مهم نشان می دهد.

پیامدهای قانون SERV برای صاحبان مشاغل کوچک که جانباز یا ذخیره هستند قابل توجه است. با پرداختن به دسترسی به اعتبار – چالشی کلیدی که بسیاری از صاحبان مشاغل با آن روبرو هستند – به دنبال توانمندسازی آنها برای رشد و حفظ سرمایه گذاری هایشان است. علاوه بر این، با موظف کردن به گروه ویژه بین سازمانی برای ایجاد یک برنامه اقدام، هدف این قانون افزایش آگاهی و استفاده از منابع موجود و برنامه‌های اختصاص داده شده به جانبازان است.

به این ترتیب، قانون SERV نشان دهنده تعهد مداوم دولت به جانبازان است. اطمینان حاصل کنید که کسانی که در ارتش به کشور خدمت کرده‌اند، هنگام انتقال به دنیای تجارت، از پشتیبانی و منابع مورد نیاز برخوردار باشند. ماهیت دو حزبی این قانون بر اراده سیاسی جمعی برای ترویج و تسهیل کارآفرینی کهنه کار تاکید می کند.

در حالی که قانون SERV در کنگره حرکت می کند، صاحبان مشاغل کهنه کار و ذخیره به دقت زیر نظر خواهند داشت. این قانون با پتانسیل خود برای تغییر شکل چشم انداز کارآفرینی کهنه کار، می تواند دوره جدیدی از حمایت و شناسایی را برای این مشارکت کنندگان مهم در اقتصاد ایالات متحده آغاز کند. معرفی قانون SERV نشان دهنده یک گام بزرگ در شناخت ارزش جانبازان برای بخش کسب و کار کوچک و اطمینان از داشتن منابع برای موفقیت است.

دریافت کنید آخرین سرفصل ها از روندهای کسب و کار کوچک. ما را در اخبار Google دنبال کنید.

تصویر: $


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی