عمومی

فروش تجارت الکترونیک در تعطیلات 2022 به رکورد بالایی رسید فصل خرید

فروش تجارت الکترونیک در تعطیلات ۲۰۲۲ به رکورد بالایی رسید
فصل خرید

فروش

تجارت الکترونیک به رکورد بالایی در طی اخیر رسید فصل تعطیلات، با مصرف کنندگان در مجموع ۲۱۱٫۷ میلیارد دلار به صورت آنلاین بین ابتدای نوامبر تا پایان دسامبر.فروش تجارت الکترونیک در فصل تعطیلات ۲۰۲۲ رکورد بالایی را ثبت کرد

هزینه نشان دهنده رشد ۳٫۵ درصدی نسبت به سال گذشته است که با داده های ارائه شده توسط Adobe که اخیراً اطلاعات خرده فروشی آنلاین خود را منتشر کرده است، رکورد قبلی را شکست. فصل تعطیلات ۲۰۲۲ گزارش Adobe بر اساس داده‌های آنالیتیکس این شرکت بود که معاملات تجارت آنلاین شامل بیش از یک تریلیون بازدید از سایت‌های خرده‌فروشی ایالات متحده و ۱۰۰ میلیون SKU در ۱۸ دسته محصول را تجزیه و تحلیل می‌کرد.

ecommerce sales hit a record high during the recent holiday season 850x525 - فروش تجارت الکترونیک در تعطیلات 2022 به رکورد بالایی رسید
فصل خرید

تقاضای زیاد اسباب بازی ها و بازی های ویدئویی

افزایش رکورد شکنی برای فصل تعطیلات سال ۲۰۲۲ ناشی از تقاضای زیاد برای اسباب بازی های رشد فروش آنلاین ۲۰۶ درصدی نسبت به سطح پیش فصل از اکتبر گذشته داشت. بازی‌های ویدیویی نیز با ۱۱۵ درصد رشد چشمگیری داشته‌اند، در حالی که لباس و لوازم جانبی ۹۴ درصد رشد داشته است.

دسته‌های فرعی که افزایش شدید تقاضا را تجربه کردند. شامل ساعت های مچی با رشد ۱۰۸ درصدی و اسباب بازی های کودک با رشد ۱۰۱ درصدی است. تقاضا برای کارت های هدیه ۹۸٪ افزایش یافته است، در حالی که هر دو لوازم آرایشی و کباب پز در فضای باز نیز با افزایش ۹۰٪ و ۸۶٪ رشد زیادی داشته اند.

سایر زیرمجموعه های محبوب شامل بلندگوها با رشد ۷۶٪ و هوشمند هستند. محصولات خانگی که ۶۷% رشد کردند.

تخفیف ها باعث افزایش فروش تعطیلات می شوند

تحلیلگر اصلی Digital Insights در Adobe، Vivek Pandya، تخفیف ها را به عنوان یکی از بزرگترین محرک ها شناسایی کرد. تراکنش‌های تجارت الکترونیک را در فصل تعطیلات اخیر افزایش داد و گفت: «در زمانی که مصرف‌کنندگان با قیمت‌های بالا در زمینه‌هایی مانند غذا، گاز و اجاره سر و کار داشتند، تخفیف‌های تعطیلات به اندازه‌ای قوی بود که هزینه‌های اختیاری را در کل فصل حفظ کند. معاملات بزرگ باعث جذب مصرف کنندگان شد و باعث افزایش حجم شد و به خرده فروشانی که با مشکلات عرضه بیش از حد به چالش کشیده بودند، کمک کرد، به ویژه در دسته هایی مانند پوشاک، لوازم الکترونیکی و اسباب بازی.” «خریداران معاملات بسیار خوبی در اسباب‌بازی‌ها پیدا کردند، جایی که تخفیف‌ها با ۳۴ درصد تخفیف در قیمت فهرست‌شده (در مقابل ۱۹ درصد در سال ۲۰۲۱)، و همچنین لوازم الکترونیکی با ۲۵ درصد (در مقابل ۸ درصد) به اوج خود رسید. تخفیف‌ها در سایر گروه‌ها از جمله رایانه‌ها با ۲۰ درصد (در مقابل ۱۰ درصد)، پوشاک با ۱۹ درصد (در مقابل ۱۳ درصد)، تلویزیون‌ها با ۱۷ درصد (در مقابل ۱۱ درصد)، لوازم خانگی با ۱۶ درصد (در مقابل ۴ درصد) قوی بود. ، کالاهای ورزشی با ۱۰٪ (در مقابل ۶٪)، و مبلمان با ۸٪ (در مقابل ۲٪).”

<. span class="ez-toc-section" id="Mobile_Shopping_Increases"/>افزایش خرید از طریق موبایل

بینش های Adobe همچنین افزایش قابل توجهی در خرید موبایل فصل تعطیلات سال ۲۰۲۲ شاهد ۴۷ درصد فروش آنلاین از طریق تلفن های هوشمند بود که نسبت به سال ۲۰۲۱، ۴ درصد افزایش یافته است.

۲۵ دسامبر همچنین یک تلفن همراه جدید را تنظیم کرد رکورد، با گوشی‌های هوشمند که بیشترین فروش آنلاین را با ۶۱ درصد افزایش می‌دهند، که نسبت به سال ۲۰۲۱ ۳ درصد افزایش یافته است.

برای آخرین‌ها، ما را در اخبار Google.

تصویر: Envato Elements


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا