عمومی

طرح پیچیده تاجر ارواح در شیکاگو مشاهده می شود کسب و کار

طرح پیچیده تاجر ارواح در شیکاگو مشاهده می شود
کسب و کار

نمونه های کلاهبرداری با کسب و کارهای ایالات متحده در حال افزایش است از دست دادن حدود ۵ درصد از درآمد ناخالص خود به دلیل کلاهبرداری. این طرح‌ها می‌توانند به‌ویژه برای کسب‌وکارهای کوچک مضر باشند، و به طور فزاینده‌ای پیچیده‌تر می‌شوند.

به عنوان مثال، اخیراً از یک کسب‌وکار کوچک توسعه مسکن در شیکاگو بیش از ۴۰۰۰۰ دلار هزینه‌های کلاهبرداری دریافت شده است. و ماه‌ها بحث و گفتگو با بانک شرکت طول کشید تا در نهایت آنها را متقاعد کرد که کلاهبرداری اتفاق افتاده است، به لطف تلاش‌های زیادی که کلاهبرداران برای متقاعد کردن بانک در مورد مشروعیت خود طی کردند.

جف بناخ مالک Lexington Homes است. واقع در محله لینکلن پارک شیکاگو. این شرکت اخیراً رندرهایی را از یک شرکت مستقر در کانادا سفارش داده است. اما در نهایت زمانی که مدل‌های اولیه انتظارات را برآورده نکردند، این سرویس را لغو کردند. کمی بعد، بناخ متوجه هزینه‌های هنگفتی روی کارت اعتباری خود شد، همه به یک شرکت دیگر که در همان شهر کانادایی تاجر اصلی مستقر بود.

هنگامی که او در مورد اتهامات با شرکت کارت اعتباری خود مخالفت کرد، متوجه شد که تاجر ارواح که این اتهامات را ارائه می کند، شواهد زیادی از یک رابطه تجاری مشروع ارائه کرده است، از جمله فاکتورها، رندرها. و حتی ایمیل‌ها.

او به I-Team ABC7 Chicago گفت: “آنها ایمیل های دستیار من را بررسی کردند. آن‌ها آن را اصلاح کردند تا به نظر برسد که ما این صرافی خوب را داشتیم، رفت و برگشت، و همه این چیزها را سفارش دادیم.»

در ابتدا، شرکت کارت اعتباری Benach حکم داد که این هزینه‌ها معتبر هستند. تنها پس از ماه‌ها مبادله و جلب وکلا و رسانه‌ها بود که در نهایت متوجه شدند که این اتهامات تقلبی است.

مورد بناخ به عنوان یادآوری قوی برای کسب و کارها برای نظارت دقیق بر تمام حساب های مالی عمل می کند. اگر متوجه اتهامات متقلبانه شدید، سریع اقدام کنید. بسیاری از بانک‌ها حتی اعلان‌های متنی یا فشاری را ارائه می‌کنند تا به شما در هنگام اعمال هزینه‌های جدید هشدار دهند.

به‌علاوه، این نوع کلاهبرداری پیچیده، که در آن کلاهبرداران حتی مدارکی مبنی بر تعاملات جعلی ارائه می‌کنند، به این معنی است که کسب‌وکارها نیز ممکن است نیاز به ردیابی تعاملات خود داشته باشند. تعامل با فروشندگان و دیگران برای مناقشه بر این نکات در صورت لزوم.

تصویر: Shutterstock


< /div>
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی