خبر

صف خرید و فروش سهام در هفتم تیر

صف خرید و فروش سهام در هفتم تیر

363484 982 - صف خرید و فروش سهام در هفتم تیر

اقتصاد۲۴– امروز سه شنبه (۷ تیر) شاخص کل بورس در ابتدای معاملات با رشد یک هزار و ۹۷ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۵۰۵ هزار و ۱۶۳ واحد قرار گرفت.

در ساعت ۹:۵۰ دقیقه شاخص کل بورس با رشد ۸ هزار و ۳۶ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۵۱۲ هزار و ۱۰۱ واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۲ هزار و ۳۷۶ واحد در ارتفاع ۴۱۹ هزار و ۶۷۱ واحدی قرار گرفت.

سه نماد شپنا، نوری و شبندر بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس در این دقایق داشته اند. خگستر، شپنا و شستا پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق بازار بورس هستند.


شاخص کل فرابورس هم با رشد ۱۰۳ واحد در ارتفاع ۲۰ هزار و ۴۵۴ واحد قرار گرفت. زاگرس، آریا و دی پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق فرابورس است. دی، ددانا و زاگرس پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق فرابورس هستند. در این دقایق بازار ۵۲ نماد در صف خرید و ۴۱ نماد در صف فروش هستند.

در ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه شاخص کل بورس با رشد یک هزار و ۷۱۴ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۵۱۴ هزار و ۷۸۰ واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۳ هزار و ۵۵۷ واحد در ارتفاع ۴۲۰ هزار و ۸۵۲ واحدی قرار گرفت. سه نماد شپنا، نوری و شبندر بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته اند. سه نماد سابیک، خگستر، شستا پرتراکنش تری نماد این دقایق بازار هستند.

شاخص کل فرابورس با رشد ۹۷ واحد در ارتقاع ۲۰ هزار و ۴۴۷ هزار واحدی قرار گرفت. دی، ددانا و زاگرس پرتراکنش‌ترین نماد‌های این دقایق فرابورس هستند.

در ساعت ۱۱:۵۵ دقیقه شاخص کل بورس با رشد ۱۰ هزار و ۴۲۶ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۵۱۴ هزار و ۴۷۱ واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن با رشد ۳ هزار و ۸۷۵ واحدی در ارتفاع ۴۲۱ هزار و ۱۶۴ واحد قرار گرفت. سه نماد نوری، شپنا و شبندر بیشترین تاثیر را بر شاخص بورس داشته اند و سابیک، شستا و خگستر پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق بورس هستند.

شاخص کل فرابورس نیز با رشد ۹۱ واحد در ارتفاع ۲۰ هزار و ۴۴۲ واحدی قرار گرفت. دی نیز پرتراکنش‌ترین نماد این دقایق فرابورس است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی