خبر

صعود بیت‌کوین به نیمه کانال ۲۰ هزار دلار

صعود بیت‌کوین به نیمه کانال ۲۰ هزار دلار

366128 243 - صعود بیت‌کوین به نیمه کانال ۲۰ هزار دلار

اقتصاد۲۴- بیت‌کوین با قدم‌های کوچک خود به نیمه کانال ۲۰ هزار دلار رسید. قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز پنجشنبه ۱۶ تیر ۲۰ هزار و ۴۰۰ دلار بود که این رقم رشد ۱.۵ درصدی ارزش رهبر بازار ارز دیجیتال طی شبانه‌روز گذشته را نشان می‌داد. برخی از معامله‌گران بازار طبق تحلیل‌های تکنیکال عبور بیت‌کوین از محدوده فعلی را مصادف با صعود ارزش این ارز دیجیتال تا محدوده ۲۳ هزار دلار می‌دانند. با این حال کف قیمت بیت‌کوین در مقطع فعلی برای معامله‌گران مشخص نیست و برخی پیش‌بینی‌ها از احتمال تداوم سقوط قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال حکایت دارد. همزمان با رشد محدود بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته، سه درصد به ارزش اتریوم اضافه شده و بازدهی شیبا و کاردانو تقریبا مثبت یک درصد برآورد می‌شود.

قیمت بیت‌کوین؛ ۲۰ هزار و ۴۰۰ دلار

قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز پنجشنبه ۱۶ تیر ۲۰ هزار و ۴۰۰ دلار بود. این رقم رشد ۲۸۵ دلاری قیمت بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته را نشان می‌دهد که معادل ۱.۵ درصد محسوب می‌شود. بیت‌کوین صبح دیروز ۲۰ هزار و ۱۱۵ دلار ارزش داشت و در این مدت بیشترین و کمترین سطح آن به‌ترتیب ۲۰ هزار و ۵۸۰ دلار و ۱۹ هزار و ۹۴۰ دلار به‌ثبت رسیدند. نوسان محدود بیت‌کوین در روز‌های گذشته باعث شده بازدهی هفتگی این ارز دیجیتال چیزی حدود ۱.۸ درصد باشد. پنجشنبه هفته قبل هر واحد بیت‌کوین ۲۰ هزار و ۲۰ دلار ارزش داشت. حالا قیمت بیت‌کوین نسبت به بالاترین سطح تاریخی این ارز دیجیتال ۷۰ درصد پایین‌تر قرار دارد. آبان پارسال بیت‌کوین به قله ۶۸ هزار دلاری رسید که بیشترین قیمت این ارز دیجیتال به‌شمار می‌رود. همچنین حجم کل بازار بیت‌کوین صبح امروز ۳۹۰ میلیارد دلار برآورد می‌شد که این عدد سهم ۴۰ درصدی این ارز دیجیتال از کل بازار را نشان می‌داد.

قیمت اتریوم؛ هزار و ۱۷۰ دلار

قیمت اتریوم صبح امروز پنجشنبه ۱۶ تیر هزار و ۱۷۰ دلار به‌ثبت رسید و درقیاس با دیروز سه‌درصد افزایش پیدا کرد. دیروز قیمت اتریوم هزار و ۱۳۵ دلار بود و رشد ۳۵ دلاری ارزش این ارز دیجیتال معادل سه درصد محسوب می‌شود. اتریوم در شبانه‌روز گذشته بین دو محدوده هزار و ۱۲۵ و هزار و ۱۹۰ دلار نوسان محدود داشته است و بازدهی هفتگی این ارز دیجیتال نیز حدود مثبت هفت درصد برآورد می‌شود. پنجشنبه هفته قبل هر واحد اتریوم هزار و ۹۰ دلار معامله می‌شد. به‌این ترتیب قیمت اتریوم که دومین ارز دیجیتال مهم دنیا به‌شمار می‌رود صبح امروز ۷۵ درصد نسبت به قله تاریخی خود فاصله داشت. حجم کل بازار این ارز دیجیتال نیز ۱۴۲ میلیار دلار یعنی حدود ۱۵ درصد از کل بازار ارز دیجیتال تخمین زده می‌شد.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت دوج‌کوین و کاردانو در شبانه‌روز گذشته تقریبا یک‌درصد افزایش پیدا کرده، بازدهی شیبا صفر درصد بوده و ۱.۵ درصد از ارزش ترون در این مدت کاهش پیدا کرده است. قیمت کاردانو صبح امروز پنجشنبه ۱۶ تیر ۰.۴۶۶ دلار بود که این رقم نسبت به دیروز رشد یک درصدی ارزش این ارز دیجیتال را نشان می‌دهد. قیمت دوج‌کوین در این مدت از ۰.۰۶۷ دلار به ۰.۰۶۸ دلار رسیده است. قیمت شیبا با نماد اختصاری SHIB که جایگاه چهاردهم را از نظر تسلط به بازار به‌خود اختصاص داده در این مدت روی رقم ۰.۰۰۰۰۱۱۱ دلار باقی مانده است. قیمت ترون، اما با افت ۱.۵ درصدی از ۰.۰۶۸ دلار به ۰.۰۶۷ دلار رسید.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت‌کوین

۲۰ هزار و ۲۰ دلار

۲۰ هزار و ۱۱۵ دلار

۲۰ هزار و ۴۰۰ دلار

اتریوم

هزار و ۹۰ دلار

هزار و ۱۳۵ دلار

هزار و ۱۷۰ دلار

شیبا

۰.۰۰۰۰۱۰ دلار

۰.۰۰۰۰۱۱ دلار

۰.۰۰۰۰۱۱ دلار

کاردانو

۰.۴۶۰ دلار

۰.۴۵۸ دلار

۰.۴۶۶ دلار

ترون

۰.۶۵۰ دلار

۰.۰۶۸ دلار

۰.۰۶۷ دلار

دوج‌کوین

۰.۰۶۷ دلار

۰.۰۶۷ دلار

۰.۰۶۸ دلار

منبع: فرارو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی