عمومی

صاحب کسب و کار بیمه پنسیلوانیا به اتهام مالیات محکوم شد گریز

صاحب کسب و کار بیمه پنسیلوانیا به اتهام مالیات محکوم شد
گریز

هیئت منصفه فدرال امروز براندون اومیلر، صاحب شرکت براندون اومیلر و همکاران، یک تجارت فروش بیمه مستقر در میلروی، پنسیلوانیا را به اتهام فرار مالیاتی محکوم کرد. هیئت منصفه پس از طرحی که چندین سال به طول انجامید، اومیلر را به دلیل عدم پرداخت مبالغ قابل توجهی در مالیات شخصی و تجاری مجرم تشخیص داد.

طبق شواهد ارائه شده در دادگاه، اومیلر اظهارنامه مالیات بر درآمد شخصی را برای سال ۲۰۰۷ و از سال ۲۰۰۹ ارائه کرد. تا سال ۲۰۱۱، نشان داد که او تقریباً ۸۲۳۱۱ دلار مالیات بدهکار است. علاوه بر این، اظهارنامه‌های مالیاتی شغلی کسب‌وکار او نشان می‌دهد که حدود ۲۴۸۸۲ دلار برای بخش‌هایی از سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ بدهکار است. علی‌رغم اذعان به این بدهی‌ها به IRS، که مجموعاً بیش از ۱۰۷،۱۹۳ دلار است، Aumiller نتوانست این بدهی‌ها را تسویه کند.

دادستان ها چگونگی مانع تراشی فعالانه Aumiller در تلاش های جمع آوری IRS را توضیح دادند. تاکتیک‌های او شامل مخفی کردن دارایی‌هایش در حساب‌های بانکی فاش نشده، ساختار دادن به معاملات املاک و مستغلات برای فرار از شناسایی، و ارائه فرم‌های افشای مالی نادرست که اطلاعات مالی قابل توجهی را پنهان می‌کردند.

این حکم در نتیجه تحقیقات انجام شده توسط دادگاه صادر شد. واحد تحقیقات جنایی IRS، با وکیل دادگستری متیو ال. کوفر از بخش مالیات وزارت دادگستری و دستیار دادستان ایالات متحده جفری دبلیو مک آرتور در ناحیه میانه پنسیلوانیا که پیگرد قانونی را رهبری می کنند.

اومیلر اکنون با حداکثر مجازات احتمالی مواجه است. برای هر یک از دو مورد محکومیت خود به پنج سال زندان محکوم شد. حکم او برای ۴ سپتامبر برنامه ریزی شده است، جایی که یک قاضی دادگاه منطقه فدرال، مجازات ها را بر اساس دستورالعمل های مجازات ایالات متحده در میان سایر عوامل قانونی تعیین خواهد کرد.

استوارت گلدبرگ معاون معاون دادستان کل از بخش مالیات وزارت دادگستری و جرارد کرم، دادستان ایالات متحده در ناحیه میانه پنسیلوانیا، این محکومیت را اعلام کرد و بر تعهد دولت به تعقیب فرار مالیاتی تا حد کامل قانون تاکید کرد.

برای صاحبان مشاغل کوچک، این پرونده اهمیت شفافیت و شفافیت را برجسته می کند. رعایت مقررات مالیاتی درگیر شدن در تاکتیک هایی برای اجتناب از مسئولیت های مالیاتی می تواند منجر به مجازات های شدید از جمله زندان شود.

تصویر: $

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی