خبر

شرط دریافت «سود سهام عدالت»

شرط دریافت «سود سهام عدالت»

553574 623 - شرط دریافت «سود سهام عدالت»
به گزارش آبرند به نقل از پول نیوز، ابراهیم قربانی با اشاره به واریز سود سهام عدالت بخشی از شرکت‌هایی که در سبد سامانه عدالت خراسان شمالی هستند٬ اظهار داشت: بر اساس محاسبه سالانه توانستیم سود تعدادی از ۳۶ شرکت را واریز کنیم و حدود ۵۰ درصد سود سال ۹۸ این شرکت‌ها به حساب دارندگان سهام عدالت شرکت سرمایه گذای سهام عدالت خراسان شمالی در مراحل بعدی وارزی می‌شود.

وی افزود: دارندگان شهام عدالت می‌توانند در سامانه سهام عدالت تمام مشخصات سهام عدالت خود و مشخصات هویتی را ببینند و مشکلات مربوط به اطلاعات هویتی را برطرف کنند تا سود سهام عدالت به حسابشان واریز شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی درباره بازماندگان از سهام عدالت افزود: برابر طرح مجلس شورای اسلامی برخی از جاماندگان سهام عدالت درسال جدید مشمول این سهام خواهند شد که در صورت تصویب نهایی این طرح٬ مراحل آن طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد. در کل کشور تا کنون ۴۹ میلیون نفر سامانه سهام عدالت دارند که این افراد در مراحل مختلف و در سال‌های گذشته سهام دریافت داشتند.

قربانی درباره سهام عدالت افراد متوفی نیز اظهار داشت: در آینده نزدیک سامانه‌ای برای این کار رونمایی خواهد شد که با برگه انحصار وراثت و ثبت نام در سامانه سجام افراد می‌توانند نقل و انتقال سهام فرد متوفی را به وارثین انجام دهند. سود سهامی که توسط فرد متوفی دریافت نشده باشد هم به حساب وارثین واریز خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی درباره واریز پول سفارش دهندگان فروش سهام عدالت٬ گفت: افرادی که تا کنون سفارش فروش را گذاشته‌اند و هنوز مبلغی را دریافت نکردند٬ به این دلیل است که شاید تا کنون سهامشان فروش نرفته و در صورت فروش پول سهامشان واریز خواهد شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا