عمومی

رو در مقابل وید دیگر نیست. آنچه کسب و کارها باید در مورد آن بدانند پوشش سقط جنین

رو در مقابل وید دیگر نیست. آنچه کسب و کارها باید در مورد آن بدانند
پوشش سقط جنین

دیوان عالی ایالات متحده روز جمعه حق قانون اساسی برای سقط جنین، که تقریباً ۵۰ سال سابقه را که با پرونده Roe v. Wade آغاز شد، کنار می گذارد. این پرونده پر اتهام که توسط اکثریت محافظه کار دادگاه تصمیم گرفته شده است، مطمئناً به محل کار سرایت خواهد کرد. صاحبان مشاغلی که از قبل نمی دانند کجا هستند بایستید در مورد این موضوع، احتمالاً باید یکی را کشف کند، به خصوص اگر بخواهند به کارمندان در پوشش هزینه های سقط جنین قانونی کمک کنند.

۶-۳ تصمیم، که از زمان افشای پیش‌نویس نظر در ماه مه پیش‌بینی می‌شد، تقریباً در نیمی از ایالت‌های کشور به ممنوعیت کلی این رویه منجر خواهد شد. بیست و دو ایالت در حال حاضر محدودیت‌های سختی را اعمال کرده‌اند، در حالی که انتظار می‌رود ۱۸ ایالت سقط جنین را به طور کامل ممنوع کنند یا فقط در شرایط محدود اجازه آن را بدهند. طبق نیویورک تایمز .

محدودیت حقوق باروری برخی از کسب و کارها را وادار کرده است تا به کارمندان کمک کنید سقط جنین کنند در حالی که برخی قبلاً متعهد به انجام این کار بوده اند. تعداد معدودی از شرکت‌ها متعهد شده‌اند که هزینه‌های سفر کارکنانی را که نیاز به سقط جنین دارند، پوشش دهند، از جمله Starbucks، Tesla، Yelp، Airbnb، Netflix، Patagonia، Salesforce، DoorDash و OKCupid. در بلندمدت، این تصمیم همچنین مستلزم مرخصی با حقوق بیشتر و منابع بیشتر برای اطمینان از برخورداری زنان کارمند از فرصت‌های برابر برای پیشرفت است. بت سیلورز و سارا استوارت هالند، وکلای محل کار و مجریان پادکست سیاسی Pantsuit Politics می‌گویند، ممکن است به تلاش‌های بیشتری برای حفظ از طرف کارفرمایان برای نگه داشتن زنان در محل کار نیاز باشد. همچنین می تواند شکاف بزرگ تری بین کسب و کارهای بزرگ و کوچک ایجاد کند. پیامدهای این تصمیم – که مستقیماً بر توانایی یک شرکت کوچکتر برای استخدام استعدادهای مختلف تأثیر می گذارد – نمی توان دست کم گرفت.

“حداقل در آینده نزدیک، این تصمیم احتمالاً منجر به فشار بیشتر نیروی کار خواهد شد و برای کارفرمایان هزینه خواهد داشت. سیلورز و استوارت هالند می‌گوید، بیشتر برای جذب و حفظ کارگران با کیفیت.

در اینجا آنچه شرکت‌ها باید در حین حرکت در نظر بگیرند (یا) آیا) برای کمک به کارمندان زن برای دسترسی به خدمات باروری در صورت نیاز.

چه باید در مورد پوشش هزینه‌های سفر بدانید.

ایالات متحده در حال حاضر دارای ۲۷ “بیابان سقط جنین” یا شهرهای بزرگ است که مردم باید ۱۰۰ مایل یا بیشتر را برای دریافت مراقبت سقط جنین طی کنند، این تعداد فقط به دلیل واژگونی Roe افزایش خواهد یافت.

در مورد تأمین هزینه های سفر، اقامت در تاریکی ممکن است بهترین گزینه یک شرکت باشد. به عنوان یک کارفرما، لازم نیست بپرسید که چرا یک کارمند به دنبال سفر پزشکی است، چه برای سقط جنین یا جراحی قلب. با فرض اینکه مدرکی دارید که سفر یا سایر هزینه‌ها از نظر پزشکی مرتبط هستند، می‌توانید سیاست بازپرداختی داشته باشید که هزینه‌ها را بدون نیاز به جزئیات پوشش می‌دهد.

یکی از راه‌های محدود کردن هزینه‌ها، ایجاد یک ترتیبات بازپرداخت سلامت برای حمایت از هزینه‌های واجد شرایط است. با این ترتیب، یک کارفرما می‌تواند مقدار مشخصی از پول را برای کارمندان در هزینه‌های پزشکی که انتخاب می‌کنند، در یک طرح سلامت مبتنی بر حساب با مزیت مالیاتی اختصاص دهد. این طرح می‌تواند شامل هزینه‌هایی مانند سفر، اقامت، غذا، و اسکان باشد. شرکت‌ها همچنین می‌توانند هزینه‌های یک روش قانونی سقط جنین (در ایالتی که قانونی باقی می‌ماند) را از طریق بودجه پوشش دهند.

ببینید آیا سقط جنین تحت پوشش طرح بیمه سلامت شما قرار دارد یا خیر.

این که آیا کارکنان شما می‌توانند از طریق بیمه به مراقبت‌های باروری دسترسی داشته باشند تا حد زیادی به بسته مزایای آنها و اینکه آیا شرکت شما کاملاً بیمه شده یا خود ارائه می‌دهد بستگی دارد. -طرح های تامین شده

شرکت‌هایی که طرح‌هایی با بودجه شخصی دارند که توسط بیمه‌گران شخص ثالث اداره می‌شوند، می‌توانند تصمیم بگیرند که چه چیزی را پوشش می‌دهند. در این صورت، به سادگی با نماینده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرید. . لوری سوبل، معاون مدیر سیاست سلامت زنان در بنیاد خانواده کایزر، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر مراقبت های بهداشتی، به Inc گفت، بسیاری از کسب و کارها نمی دانند که قبلاً آن را به عنوان بخشی از برنامه های خود دارند یا می توانند آن را درخواست کنند. .

اگر شرکت شما دارای یک طرح بیمه درمانی کاملاً بیمه شده است، که اکثر مشاغل کوچک هستند، دریافت می کند کمی پیچیده تر طرح‌های درمانی کاملاً بیمه‌شده تابع مقررات بیمه ایالتی هستند، بنابراین اگر این روش غیرقانونی باشد، کارمندان به مراقبت‌های سقط جنین دسترسی نخواهند داشت. علاوه بر این، در حال حاضر ۱۰ ایالت، شرکت‌های بیمه را از پوشش سقط جنین در طرح‌های خصوصی تحت نظارت دولتی محدود می‌کنند. و ۹ ایالت از آن ۱۰ ایالت به سوارکاران اجازه سقط جنین می دهند، یا ویژگی های پوشش اختیاری که می توانید با هزینه اضافی به بیمه نامه عمر خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید هزینه این روش را از جیب خود پرداخت کنید. هزینه متوسط ​​بیمار برای سقط جنین از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ ۵۶۰ دلار بوده است. طبق مطالعه آوریل ۲۰۲۲ که در امور بهداشت.

قوانین خاص ایالت را بدانید. مراقب قوانین اضافی باشید.

به خاطر داشته باشید که صاحبان مشاغل باید در مورد محدودیت های اضافی مانند کمک به روز بمانند. و قوانین مشارکت این قوانین، مانند قوانین تگزاس، به افراد این امکان را می دهد که از هر کسی – حتی یک راننده اوبر – به دلیل کمک به دیگران در سقط جنین بعد از هفته ششم بارداری شکایت کنند، و ممکن است دور زدن آنها دشوار باشد. که باز هم دلیل دیگری برای تاریک ماندن در مورد پوشش هزینه ها است.

همچنین تلاش جمهوری خواهان برای ایجاد ممنوعیت سراسری برای سفر سقط جنین وجود دارد، که تا حد زیادی به این بستگی دارد که آیا بند بازرگانی قانون اساسی می تواند برای محدود کردن افراد از عبور از خطوط ایالتی برای سقط جنین استفاده شود. این بند که به کنگره حق تنظیم تجارت بین ایالتی را می دهد، ابزاری بالقوه برای ایجاد چیزی شبیه به ممنوعیت سفر سقط جنین است. مثلاً کنگره می تواند سفرهای بین ایالتی را با هدف انجام سقط جنین یا به دست آوردن آن غیرقانونی اعلام کند. ست چندلر، استاد بنیاد حقوق در مرکز حقوقی دانشگاه هیوستون، به Inc. البته، تصویب آن در کنگره فعلی تحت کنترل دموکراتیک ممکن است چالش‌برانگیز باشد.

جمهوری‌خواهان نیز احتمالاً تلاش خواهند کرد تا سقط جنین را بیشتر کنند. گران. در ۵ می، سناتور مارکو روبیو قانونی را پیشنهاد کرد که از کسر هزینه‌های سقط جنین برای کارمندان و خانواده‌هایشان توسط شرکت‌ها جلوگیری می‌کند. قانون مالیات به طور کلی به شرکت ها اجازه می دهد تا هزینه های تجاری از جمله پوشش سلامت کارکنان و سایر مزایا را کسر کنند. اگر این اقدام تأیید شود، هزینه‌ها برای هر شرکتی که مایل به پرداخت هزینه‌های مربوط به مراقبت از سقط جنین، حتی از راه دور، باشد، افزایش می‌یابد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی