خبر

روند صعودی درآمدزایی دسانکو با مصوبه افزایش قیمت

روند صعودی درآمدزایی دسانکو با مصوبه افزایش قیمت

بازار؛ گروه بورس: شرکت داروسازی سبحان آنکولوژی با نماد دسانکو طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۳۰ مهر ۱۴۰۲ معادل ۵۰ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده است که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۱ درصد افزایش داشته است.
دسانکو با سرمایه ثبت شده ۱۶۱ میلیارد تومان طی عملکرد ۱۰ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۲ مبلغ ۵۴۹.۸ میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۸ درصد رشد داشته است.
عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۳۰ آبان معادل ۵۰ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۱۱ درصد افزایش داشته است.
دسانکو طی عملکرد ۱۰ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۲ مبلغ ۵۴۹.۸ میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۸ درصد رشد داشته است و با توجه به مصوبه افزایش قیمت برخی محصولات دارویی این شرکت درآمد آن در نیمه دوم سال صعودی شده است.
در حال حاضر سرمایه دسانکو ۱۶۱ میلیارد تومان است و هیات مدیره شرکت پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۹ درصدی داده اند که با اجرای آن مبلغ افزایش سرمایه به ۱۹۱ میلیارد تومان می رسد. محل تامین افزایش سرمایه مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی خواهد بود و در راستای حفظ و تامین سرمایه در گردش جهت خرید مواد اولیه و جانبی محصولات تولیدی خواهد بود.
با توجه به اینکه سبحان آنکولوژی پروانه ۲۱ محصول جدید را دریافت و ۱۴ محصول جدید اخذ کرده و در سال مالی مورد گزارش ۱.۷ میلیون دلار صادرات به عراق و سوریه داشته از این رو درآمد خود را جبران کرده است.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی