عمومی

رهبران باید روی 3 چیز کار کنند تا مکانی عالی برای آن ایجاد کنند کار کنید

رهبران باید روی ۳ چیز کار کنند تا مکانی عالی برای آن ایجاد کنند
کار کنید

به عنوان استعفای عالی در پیش است و شرکت های بیشتری حضوری به کار باز می گردند، کارفرمایان همچنان شاهد گردش مالی و کارکنان استرس را احساس می کنند.

اخرین داده های JobSage نشان داد که بیش از یک چهارم (۲۸٪) آمریکایی ها در دو سال گذشته شغل خود را به دلیل تأثیر آن ترک کرده اند. بر سلامت روان خود داشته اند. همان مطالعه نشان داد که بیش از یک سوم (۳۷٪) از کارمندان خواهان بحث بیشتر در مورد سلامت روان در محل کار هستند.

علاوه بر این. با توجه به اهمیت سلامت روان از نقطه نظر حفظ، این امر همچنین بر نتایج نهایی کسب و کارها تأثیر می گذارد، با تحقیقات انجام شده توسط Mind Share Partners نشان می دهد که ۶۱% از کارمندان گفته اند سلامت روان آنها بر بهره وری آنها تأثیر می گذارد و ۳۷٪ وی افزود که محیط محل کار آنها به این احساس کمک می کند.

با وجود ماه می ماه آگاهی از سلامت روان، یادآوری دیگری برای شرکت هاست که آن را تشخیص دهند و درباره نقشی که رهبران در ایجاد الف ایفا می کنند بحث کنید محیطی در محل کار که از سلامت روان پشتیبانی می کند و ایمنی را برای کارکنان خود فراهم می کند.

اما برای ایجاد محیطی برای شرکت ها و رهبران چه نیازی است. از نظر روانی احساس امنیت می کند؟ بیایید سه نقطه شروع را برای رهبران بررسی کنیم.

همدلی را به یک عامل مهم در سبک رهبری خود تبدیل کنید

برای ایجاد محیطی که در آن کارکنان در محل کار احساس امنیت کنند، سطح واضحی از همدلی رهبری بسیار مهم است. راه‌های مختلفی برای نشان دادن این همدلی به کارکنان وجود دارد، اما اولین قدم خوب این است که به شما نشان دهیم تفاوت‌های آنها ارزش دارد و آنها را درک می‌کنید.

Lever، مجموعه جذب استعداد. مهم است که اذعان کنیم که هر کارمند پیشینه خاص خود را دارد، که بر این موضوع تأثیر می‌گذارد که در زمان‌های مختلف بر چه چیزی تأثیر می‌گذارد و چگونه تأثیر می‌گذارد. تیمی و فردی.”

بر اساس تحقیق از Catalyst، ۷۰٪ از کارکنان با رهبران همدل احساس می کنند شرایط زندگی فردی آنها مورد احترام و ارزش گذاری شرکت هایشان است. اما چگونه می توان به آنجا رسید؟ گرین می گوید که گوش دادن کلید است — و با سرعت تکامل در جهان و محل کار، سازمان هایی که گوش دادن را در اولویت قرار نمی دهند ضرر خواهند کرد.

ارتباط و پذیرش را از بالا ایجاد کنید. پایین

ایمنی روانی در محیط کار به همدلی ناشی از رهبری محدود نمی شود. همچنین نیاز به آسیب پذیری دارد. نیاز به سطح دیگری از اعتماد و راحتی وجود دارد که اغلب در محل کار به سختی به دست می آید و از ارتباط عمیق تر بین رهبری و کارکنان ناشی می شود.

“هر کس سطح راحتی متفاوتی دارد، و برای رهبران بسیار مهم است که این آسیب پذیری را از بالا مثال بزنند.” رهبران می‌توانند با تصدیق احساسات خود، بقیه اعضای تیم را به لحن شرکت باز کنند، اعتماد ایجاد کنند و اجازه دهند که در سراسر سازمان نفوذ کند. اگر می‌خواهید کارکنانتان در ابراز احساسات خود احساس راحتی کنند، باید برای ارائه فضای امنی که نشان می دهد از آنها در بیان آن نیز حمایت می کنید.”

آموزش رهبری و مدیریت ارائه دهید  

در حالی که برخی از مدیران ممکن است توانایی ذاتی برای ایجاد محیطی داشته باشند که از نظر روانی احساس امنیت می کند، مدیریت کارمندان هنوز یک مهارت چالش برانگیز است، به خصوص در هنگام جستجو در دنیای کنونی ما.

ارائه آموزش برای رهبران و مدیران برای کمک به کارکنان برای مقابله با فرسودگی شغلی یا بازگشت به کار، و همچنین ایجاد فضای امن برای بحث شفاف، کلیدی است. با توجه به مک کینزی، کارکنانی که می گویند شرکت آنها در توسعه رهبری سرمایه گذاری می کند، ۶۴ درصد بیشتر احتمال دارد که رهبران ارشد را فراگیرتر ارزیابی کنند.

گزارش کاتالیزور نیز دریافتند که ۴۷ درصد از کارمندان با مدیران بسیار همدل در کار خود مبتکرتر هستند، در مقایسه با ۱۳ درصد از کارکنان با مدیران کمتر همدل. علاوه بر این، ۶۷٪ از کارکنان با مدیران بسیار همدل احساس می کنند که درگیر مشارکت بیشتری هستند (در مقایسه با ۲۴٪ با مدیران کمتر همدل)، که این آموزش را به یک مؤلفه مهم برای حفظ و بهره وری نیز تبدیل می کند.

از آنجایی که کارفرمایان و کارمندان به سازگاری با دنیای جدید کار ما ادامه می دهند، رهبرانی که امیدوارند حفظ کار را افزایش دهند و نیروی کار شادتر ایجاد کنند، از اولویت دادن به ایمنی روانی کارکنان خود سود می برند.

نظرات بیان شده در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com متعلق به خودشان است. ، نه موارد Inc.com.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی