خبر

رشد ۷۹۴ هزار واحدی شاخص بورس در سال ۹۹

549888 492 - رشد ۷۹۴ هزار واحدی شاخص بورس در سال ۹۹
به گزارش آبرند به نقل از پول نیوز، در سالی که گذشت تعداد ۲۳۱۴ میلیارد و ۴۱۱ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۶۸۸۸ هزار و ۴۴۲ میلیارد ریال در بیش از ۳۶۳ میلیون و ۱۸۰ هزار و ۱۵۳ دفعه طی ۲۴۳ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۹۶ میلیارد و ۹۸۷ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۲۲۷۰ هزار و ۱۰۴ میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در سال ۹۹ با ۷۹۴ هزار و ۷۵۷ واحد افزایش، معادل ۱۵۵ درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۳۰۷ هزار و ۶۵۷ واحد رسید و شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۲۶۲ هزار و ۷۱۶ واحد افزایش، معادل ۱۴۸ درصد رشد کرد و رقم ۴۳۹ هزار و ۷۹۶ واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۶۰۶ هزار و ۲۷۲ واحد افزایش در این مدت به رقم ۹۶۹ هزار و ۳ واحد و شاخص بازار دوم با ۲ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۴۵ واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۶۰۲ هزار و ۸۵۴ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱۶۷ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۲۲۹۲ درصد رشد همراه شدند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا