پوشاک

رشد صنعت پوشاک ایران در بازارهای جهانی

آبرند: مجله اینترنتی تخصصی صنایع و کسب وکار ایران: صنعت پوشاک در هر جامعه ای وجود دارد و باید به کیفیت آن توجه بسیار زیادی شود تا از این طریق جامعه به خودکفایی برسد. کشور ایران از آن دسته کشورهایی می باشد که به تازگی در این صنعت رشد خوبی داشته است و محصولات با کیفیتی را تولید می کند. مشتریان کالاهاییی که در صنعت پوشاک تولید می شود به روز بسیار افزایش پیدا می کند و به همین دلیل تولیدکنندگان سود خوبی به دست می آورند. حمایتی که از بخش پوشاک می شود به هیچ عنوان نباید در انحصار دولت قرار بگیرد چرا که بخش های خصوصی به بهترین نحو ممکن می توانند کار خود را انجام بدهند و موفقیت زیادی به دست آورند.

سهم صنعت پوشاک ایران نسبت به بازارهای جهانی :

کشور ایران به دلیل تحریم هایی که کشورهای اروپایی و آمریکایی به آن وارد کرده اند قادر نمی باشد کالاهای خارجی را با قیمت مناسب وارد کند. در واقع باید بدانید تحریم ها موجب شده است که کالاهای برند و خارجی با دشواری وارد ایران شوند و در صورت وارد شدن هم قیمت آنها بسیار بالا می باشد. بر این اساس کشور ایران و تولید کنندگان ایرانی تصمیم گرفتند صنعت پوشاک را بهبود ببخشند و برای تولید پوشاک با بهترین کیفیت دست به کار شوند.

اگر بخواهیم بگوییم این صنعت ایران نسبت به کشورهای خارجی بسیار عالی تر می باشد بدون شک درست نمی باشد. ولی در بازار کنونی ایران و با شرایط بد اقتصادی که پشت سر گذاشته است باید همه ما از این صنعت پیروی کنیم تا بتوانیم رشد آن را افزایش دهید. در صورتی که شما نخواهید از این صنعت پیروی کنید بدون شک ایران نمی تواند در بازارهای جهانی سهمی داشته باشد؛ به همین دلیل از این صنعت حمایت کنید. با اینکه هنوز کشور ایران و صنعت تولید پوشاک این کشور در بازارهای جهانی سهم زیادی را به خود اختصاص نداده اس، امید داریم که با حمایت مردم این صنعت رشد خوبی داشته باشد و بتواند در میان بازارهای جهانی سود خوبی به دست آورد.

2 1 - رشد صنعت پوشاک ایران در بازارهای جهانی

اهمیت صنعت پوشاک  ایران :

بیشتر مواد اولیه ای که کشور ایران با آنها می تواند کالاهای زیادی را تولید کند از کشورهای خارجی وارد می شود. ولی امروزه تولید کنندگان ایرانی سعی و تلاش زیادی داشته اند تا بتوانند خودشان در این بازار جایگاه بالایی را به دست آورند. تنها افرادی که می توانند در این راستا تولیدکنندگان به اقتصاد در صنعت پوشاک کمک کنند مردم هستند و آنها بهتر است با خرید کالاهایی که تولید ایران است رشد صنعت تولیدی پوشاک را سرعت ببخشند.

از آنجایی که قیمت کالاهای خارجی و برند روز به روز درحال افزایش پیدا کردن است و هر فردی توان خرید آنها را ندارد بهتر است از کالاها و پوشاکی که قیمت پایین تری دارند استفاده نمایند. پوشاک و لباس هایی که بر اساس استانداردهای صنعت پوشاک ایران تولید می شود قیمت بسیار مناسبی دارد و به همین دلیل شما می توانید آنها را با کمترین قیمت خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. هر نوع پوشاکی که شما مد نظر داشته باشید به تازگی کشور ایران تولید می کند و می توانید آنها را با نازل ترین قیمت ها  به صورت عمده و جزئی خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: انواع شغل های پولساز

بیشتر بخوانید: دلایل اهمیت سلامت روانی کسب و کار

بیشتر بخوانید: وظایف و حقوقی که برای مصرف کننده وجود دارد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا