عمومیمقالات

راه من: 14 روشی که به خودم وفادار بمانم

راه من: ۱۴ روشی که به خودم وفادار بمانم

چه کسی؟

الیزابت چمبرز، کارآفرین، قاضی سابق در سه نمایش Food Network، مالک و بنیانگذار BIRD Bakery و بازیگر.

کجا؟

لس آنجلس.

چی؟

چمبرز به عنوان ادای احترام به مادربزرگش، نانوایی BIRD را در زادگاهش سن آنتونیو، تگزاس ایجاد کرد. نانوایی BIRD که هر روز خوراکی‌های تازه تهیه شده از مواد باکیفیت را ارائه می‌دهد، سومین مکان خود را در کلرادو در سال ۲۰۲۱ افتتاح کرد. الیزابت چمبرز، یک مدل سابق، به عنوان خبرنگار ارشد برای بنیاد حقوق بشر و رویدادهایی را برای E! اخبار، دسترسی به هالیوود و دیگران.

۱۴ حقیقت در مورد الیزابت چمبرز

کتابی که خیلی به آن برمی گردم…

اندرسون کوپر ارسال از لبه: خاطرات جنگ، بلایا و بقا< /em>. من او را به عنوان یک روزنامه نگار دوست دارم. من حرفه روزنامه نگاری خود را بر اساس حرفه او بنا کرده ام. من آن کتاب را دو تا سه بار در سال می‌خوانم. مثل یک آهنگ است؛ شما همیشه چیزهای جدیدی پیدا می کنید مهم نیست که چند بار آن را بخوانید.

زندگی من کاملاً تغییر کرد…

توسط شارژر قاب آیفون. برخلاف سایر موارد، لازم نیست از سیم دیگری استفاده کنید، بنابراین فقط تلفن خود را در آن قرار داده و آن را تا ۲۰۰% شارژ می کند.

من نقل قول های مورد علاقه زیادی دارم…

من دوست دارم، “دیروز تاریخ است، فردا یک راز است، و امروز یک هدیه.”

هر روز یک فرصت است برای رسیدن به اهداف خود.

من در…

زندگی می کنم

کامبوچا. این یک نوشیدنی تخمیر شده پروبیوتیک است. من روزی ۲ تا ۳ نوشابه میخورم سیستم گوارش شما را در تعادل نگه می دارد، انرژی من را بالا نگه می دارد ، به پوست کمک می کند، به همه چیز کمک می کند.

همه باید تلاش کنند…

انجام هر کاری که در فهرست رویاهای آنها باشد. بسیاری از مردم ایده ها و اهدافی دارند و هرکسی باید یک بار برای انجام آنها تلاش کند. در غیر این صورت فقط یک ایده می شود. باید چیزی را امتحان کنید که همیشه اشتیاق شما بوده است.

گروه مورد علاقه من…

OneRepublic.

سلاح مخفی من…

افراد خوب. شما نمی توانید بدون کارکنان شگفت انگیز و افرادی که به اندازه شما پرشور هستند کاری انجام دهید. شما می توانید تمام آرزوهای دنیا را داشته باشید، اما اگر در احاطه شده توسط افراد با کیفیت، پس این یک نبرد سخت خواهد بود.

من ناامیدی ها را کنترل می کنم…

از طریق ایمان. اگر چیزی ناامید کننده است، پس دلیلی برای آن وجود دارد. من معتقدم همه چیز به دلیلی اتفاق می افتد. این بخشی از برنامه بزرگتر خداوند است.

من همیشه می خواهم…

در خانه بودن. یک حمام آب گرم با یک لیوان شراب راه درازی دارد. گذراندن وقت با خانواده در خانه بهترین روز است.

الگوی من در حال رشد…

مامان و پدرم بودند. مادر من شخصیت بسیار قوی ای دارد و یک تاجر شگفت انگیز است. بابای منم همینطور او هر آنچه را که در مورد بازاریابی، تجارت، برندسازی و فروش می دانم به من آموخت. وقتی در کلاس دوم فروش کلوچه های دختر پیشاهنگی بودم، رکورد بیشترین فروش کلوچه را شکستم زیرا پدرم به من سهمیه داده بود. آنها ارزش انجام خوب تجارت را به من آموختند.

من ارزش دارم…

وفاداری. وفاداری همه چیز است. یک شرکت بر اساس افراد ساخته شده است. اگر افرادی را ندارید که بتوانید به آنها اعتماد کنید – افرادی که به شما و برند شما وفادار خواهند بود – هیچ چیز ندارید.

بهترین توصیه شغلی که تا به حال دریافت کرده ام…

این است که هرگز نه را قبول نکنید. نه معنی نداره این فقط به این معنی است که شخصی مایل نیست به شما کمک کند یا با دید شما هماهنگ شود.

لحظه آها من…

زمانی بود که تصمیم گرفتم نانوایی را باز کنم. من نیاز به آن را در سن آنتونیو دیدم. وقتی آن عرضه و تقاضا را می بینید، همیشه یک لحظه است.

چیزی که بیشتر به آن توجه دارم…

این است که اجازه دهید همه چیز با پتانسیل کامل خود عمل کند. می‌خواهید پشیمان نباشید و بگذارید همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود.

این مقاله در ابتدا در فوریه ۲۰۱۷ در مجله SUCCESS و به روز شده است. عکس از Lilianna Story

7c9c5466b31d80df13d16adf0784968f?s=150&d=mp&r=g - راه من: 14 روشی که به خودم وفادار بمانم

Jesus Jimenez یکی از نویسندگان کارکنان Dallas Morning News است. او بیسبال تگزاس رنجرز می خورد، نفس می کشد و می خوابد. او همچنین از دویدن، مسافرت و خرید جوراب های خنک لذت می برد.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی