عمومی

راهنمای تخصصی برای تطبیق با هوش مصنوعی و سایر موارد جدید قدرتمند فناوری برای مشاغل

راهنمای تخصصی برای تطبیق با هوش مصنوعی و سایر موارد جدید قدرتمند
فناوری برای مشاغل

تکنولوژی در حال پیشرفت است سریعتر از همیشه و این بدان معناست که کسب‌وکارها به فهرستی از ابزارها و استراتژی‌ها در حال تغییر دسترسی دارند. اگر در پیگیری همه این گزینه ها مشکل دارید، تنها نیستید. اعضای جامعه کسب‌وکارهای کوچک آنلاین، در تعیین اینکه چه نوع فناوری برای کسب‌وکارشان مناسب‌تر است، تجربه دارند. نکات آنها را برای انطباق با مناظر فناوری جدید در زیر بخوانید.

درباره هوش مصنوعی بیاموزید – حتی اگر نمی خواهید

برخی از اشکال فناوری جدید برای صاحبان مشاغل اختیاری هستند. اما برخی دیگر آنقدر قدرتمند هستند که همه انواع کسب و کارها باید حداقل آنها را در نظر بگیرند، در غیر این صورت خطر عقب ماندن دارند. در این پست مدیر عامل SMB، ایوان ویدجایا کاوش می کند که چرا هوش مصنوعی ممکن است در دسته دوم قرار گیرد.

adapting to ai and new technologys for your business - راهنمای تخصصی برای تطبیق با هوش مصنوعی و سایر موارد جدید قدرتمند
فناوری برای مشاغل

معمولاً زمان زیادی طول می کشد تا وبلاگ نویسان جدید به دنبال خود برسند و به موفقیت برسند. اما ممکن است هوش مصنوعی این قدرت را داشته باشد که به شما کمک کند زودتر موفق شوید. این پست Inspire to Thrive توسط لیزا سیکارد را ببینید که آیا و چگونه این ابزارها ممکن است برای وبلاگ نویسان آماتور مفید باشند.

از ChatGPT با SEMrush برای موفقیت در سئو استفاده کنید

ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT می‌توانند به عملکردهای مختلف تجاری – از جمله SEO کمک کنند. در واقع، شما حتی می توانید آن را با ابزارهای دیگری مانند SEMrush ترکیب کنید تا به موفقیت بیشتری دست یابید. در این پست ۹۹signals، Sandeep Mallya جزئیات نحوه ترکیب این دو گزینه های فنی برای به حداکثر رساندن تلاش های سئوی خود.

این روندهای بلاک چین را در سال ۲۰۲۳ دنبال کنید

بلاک چین یکی دیگر از انواع نوظهور فناوری است که در حال تغییر صنایع مختلف است. از آنجایی که روندهای پیرامون این فناوری دائماً در حال تغییر است، مهم است که مراقب آخرین پیشرفت‌ها باشید. مهول راجپوت چندین مورد را در این پست فهرست ذهنی بررسی می‌کند.< /p>

تاثیر اجتماعی تیره بر بازاریابی خود را در نظر بگیرید

اکثر بازاریابان تاثیری که رسانه‌های اجتماعی می‌توانند بر استراتژی‌هایشان داشته باشند را درک می‌کنند. اما مکالماتی نیز در این پلتفرم ها در حال انجام است که نمی توانید آنها را ببینید. اینها به عنوان تاریک اجتماعی شناخته می شوند. گی راناسینها غواصی در مفهوم در این پست Kexino. و اعضای BizSugar اضافه شدند به مکالمه اینجا بروید.

تعیین کنید که آیا کسب و کار شما می تواند از تست پایداری خودکار بهره مند شود

تست بخشی ضروری در بسیاری از صنایع است. اما این فرآیندها اغلب می توانند زمان بر و سخت باشند. خوشبختانه، اتوماسیون بر بسیاری از صنایع تأثیر می گذارد. بیشتر بدانید در مورد قدرت تست پایداری خودکار برای صنایع خاص در این پست AlisQI توسط دیانا اورام.

راه های جدید بیابید. برای تبلیغ ویدیوهای YouTube

YouTube سالهاست که وجود دارد. اما ویژگی‌های پلتفرم و گزینه‌های تبلیغ محتوا در طول زمان تکامل یافته‌اند. در این پست جادوگر وبلاگ نویسی، کریستوفر جان بنیتز ۳۳ ایده برای تبلیغ YouTube را به اشتراک می گذارد ویدیوها.

این گزینه های Shopify را مقایسه کنید

Shopify یکی از بزرگترین پلتفرم‌ها در صنعت تجارت الکترونیک است. اما این تنها یکی نیست. برای اینکه بهترین انتخاب را برای کسب و کار خاص خود داشته باشید، درک رقبا و مقایسه ویژگی های آنها مهم است. این پست CyberNaira توسط شمس‌الدین آدشوکان دارای لیست کامل است.

فروشندگان برتر نرم افزار CNAPP را برای کسب و کار خود بیابید

<اگر کسب و کار شما از برنامه های کاربردی ابری استفاده می کند، مهم است که ویژگی های امنیتی برای محافظت از دارایی های خود داشته باشید. فروشندگان نرم افزار CNAPP می توانند این کار را انجام دهند. این لیست را بخوانید ده تامین کننده برتر توسط ایال کاتز در وبلاگ طیف -toc-section-end"/>

Discord یک برنامه محبوب برای میزبانی گفتگو و همکاری است. با این حال، برخی از مشاغل ممکن است از ایجاد راه حل سفارشی خود سود ببرند. در این پست Decipher Zone، ماهیپال نهرا می‌گذرد چگونه می توان این کار را انجام داد.

اگر می خواهید محتوای کسب و کار کوچک مورد علاقه خود را پیشنهاد دهید تا برای جمع بندی انجمن آینده در نظر گرفته شود، لطفاً نکات خبری خود را به این آدرس ارسال کنید: sbtips@gmail.com.

تصویر: $


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی