عمومی

راز کمک به کارکنان برای باز کردن قفل کامل خود پتانسیل

راز کمک به کارکنان برای باز کردن قفل کامل خود
پتانسیل

مایکل هوروات می‌گوید که تیمش در طول یک دهه از زمان تأسیس Strava، برنامه مستقر در سانفرانسیسکو برای ورزشکاران، سبک رهبری به طور چشمگیری.

“من نمی توانم آن را به همان روشی که زمانی که ۵۰ نفر بودیم اجرا کنم.” Strava اکنون چهار دفتر در سراسر جهان و بیش از ۴۰۰ کارمند دارد. “بزرگترین تفاوت در سبک من تکیه بر تیمم است.”

این بدان معناست که مطلقاً مدیریت خرد وجود ندارد. نباید با کارمندی بنشینید و ایده های خود را مطرح کنید. درعوض، وقتی با یکی از اعضای تیم ملاقات می‌کند، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با درخواست ایده‌ها و دیدگاه‌هایشان، بحث را پیش ببرند. هوروات به پادکست What I Know شرکت Inc.

می‌گوید: «من هر مکالمه‌ای را از این طریق شروع می‌کنم.

رویکرد ساده به نظر می‌رسد — به گفته هوروات، اما نتایج واضحی دارد.

اگر افراد با استعدادی را استخدام می‌کنید که می‌خواهند تفاوت ایجاد کنند و آنها به مأموریت شرکت شما – چرا در پشت شرکت شما اعتقاد دارند – با محدود کردن توانایی‌هایشان آنها را متوقف نکنید. انجام دهید تا مشارکت کنید. به آنها فرصت بیشتری بدهید. این سوال را بپرسید: “چه چیزی در ذهن شماست؟ آن را چگونه می بینید؟ بعد چه می کنید؟” این فرصتی برای آن‌ها است تا فراتر از آنچه فکر می‌کردید بهترین حرکت بعدی است بروند. فلسفه من این است که شرایط انسان این است که همه با پتانسیل باورنکردنی متولد شوند. و متأسفانه، دنیا به ندرت به شما اجازه می دهد تمام پتانسیل خود را بشناسید.

هوروات اضافه می‌کند که استراوا – یا هر شرکتی واقعاً – می‌تواند مکانی باشد که محدودیت‌های پتانسیل یک فرد را از بین ببرد. او می‌گوید: «وقتی ما خوب عمل می‌کنیم، صرف‌نظر از تجربه‌ای که در آن زندگی کرده‌اید، مثلاً کجا به مدرسه رفته‌اید یا چه موقعیتی در شرکت دارید، شاهد اتفاقات بزرگی هستیم.

هورات می‌گوید همه چیز با صحبت کردن مردم شروع می‌شود. و واگذاری کنترل بر بحث ها برای رهبر فردی نیز فوایدی دارد. ممکن است به جای مدیریت همه چیزهای کوچک، فرصتی برای تأمل داشته باشید. او می گوید: زمانی که به شما نیاز داشته باشند به شما اطلاع خواهند داد. “وقتی به نظر شما نیاز داشته باشند به شما اطلاع خواهند داد.”

برای مصاحبه کامل من با هوروات، روی پخش کننده کلیک کنید. در بالا، یا آنچه می دانم را در پادکست های Apple، Spotify، پادکست Google یا Stit.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی