عمومی

رازهایی برای بهبود رهبری کسب و کار کوچک مهارت ها

رازهایی برای بهبود رهبری کسب و کار کوچک
مهارت ها

به بیشترین کسب و کارهای موفق در سراسر جهان و رهبری در صدر فهرست دلایل موفقیت آنها قرار دارند. و این در مورد مشاغل در هر اندازه صدق می کند، از جمله کارآفرینان انفرادی که به تنهایی این کار را انجام می دهند.

چه شما فقط مسئول خود باشید یا دیگران، دانستن اینکه چه چیزی باعث می شود یک رهبر بزرگ به شما و افرادی که برای آنها کار می کنند خدمت کند. شما به آینده نزدیک هستید.

در این قسمت از Small Biz در :۱۵، پائولا جنکینز، بنیانگذار و مدیر عامل مشاوره LFS، ویژگی های رهبری خوب و نحوه دستیابی به آنها را مشخص می کند.

این متن ویرایش شده مصاحبه آخرین قسمت Small Biz در :۱۵ است. . می توانید مصاحبه کامل را در پخش کننده بالا تماشا کنید.

بهترین نوع رهبر کیست؟

جنکینز می‌گوید: «بهترین نوع رهبران دست خود را بلند می‌کنند و می‌گویند، من به کمک نیاز دارم. فقط یک بار دیگر این را بگویم. بهترین نوع رهبران کسانی هستند که دستان خود را بالا می برند و می گویند که به کمک نیاز دارند.»

و برای برخی از ما، انجام این کار کمی بیشتر طول می کشد. و من فکر می کنم که واقعا سخت است. اما لحظه‌ای که این کار را انجام می‌دهید و شروع به تشخیص می‌کنید، وای، کمکی که می‌آید واقعاً به من کمک می‌کند، این تغییر بازی در تجارت شما است. و سخت است.

چگونه این مورد برای کسب و کارهای کوچک؟

شان هسینگر: بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک و به ویژه صاحبان مشاغل انفرادی ممکن است نتوانند خود را به عنوان رهبر تصور کنید زیرا آنها چیزهای خود را می دانند، آنها جایگاه خود را می دانند یا هر چیز دیگری را که وارد آن می شوند. بنابراین، من تعجب می کنم، چرا رهبری در مشاغل کوچک مهم است؟ مثلاً، چرا برای شما مهم است که در ابتدا به این موضوع فکر کنید؟

پائولا جنکینز: بله، این یک سوال بسیار خوبی است، زیرا ما به آن فکر نمی کنیم. ما ارتباط بین موفقیت خود و چگونگی حفظ کسب و کارمان را درک نمی کنیم. و اینجاست که بخش رهبری مطرح می شود، این است که چگونه کسب و کار خود را رهبری می کنید، چگونه امور مالی کسب و کار خود را هدایت می کنید، چگونه رسانه های اجتماعی خود را رهبری می کنید. من فکر می کنم خیلی از اوقات ما به عنوان یک شخص به آن قطعه رهبری فکر می کنیم. این یک تیم است، یک گروه است، یک سازمان است.

بخش رهبری همچنین نحوه اداره کسب و کار شما است. ، چگونه ظاهر می شوید، چگونه برند خود را رهبری می کنید و چگونه محصول یا خدمات خود را رهبری می کنید. بنابراین، این بخش رهبری بسیار مهم است زیرا می‌خواهید مطمئن شوید که به گونه‌ای ظاهر می‌شوید که کسب‌وکارتان را حفظ کرده و کسب‌وکارتان را توسعه می‌دهد.

بنابراین، چه تیمی داشته باشید یا نداشته باشید، اینطور نیست. بخش مهم نیست مهم این است که درک کنید که چگونه رهبری می کنید، چگونه ظاهر می شوید، این بخش است. مهم نیست اندازه کسب و کار چقدر است، این قسمتی است که اهمیت دارد.

تعریف رهبری

شان هسینگر: به نظر شما تعریف خوبی از رهبری چیست؟

قوی>پائولا جنکینز: رهبری یعنی تأثیرگذاری بر این موضوع و هدایت افراد یا افکار، هر چه می‌خواهید نام اعمال و رفتار آنها را بگذارید. رهبری واقعاً در مورد تأثیری است که شما بر کسی، کسی، تیمی دارید. واقعاً به همین می‌رسد.

ما می‌توانیم بسیاری از کلمات دیگر را داشته باشیم که می‌توانیم آنها را اضافه کنیم، اما در در پایان روز، شما در حال تأثیرگذاری بر کسی هستید، نقطه. و بنابراین، برای من، رهبری تحت تاثیر قرار دادن یا هدایت دیگران در مورد اعمال آنها در مورد رفتارهای آنها است. این برای من رهبری است.

یک رهبر چگونه به نظر می رسد؟

شان هسینگر: وقتی به رهبران فکر می کنید، شاید بسیاری از مردم تصوری در ذهن خود دارند که یک رهبر باید چگونه باشد. وقتی در مورد رهبری صحبت می کنیم، انواع و سبک های مختلف رهبری وجود دارد، اینطور نیست؟

پائولا جنکینز: بله، وجود دارد. من خودم را رهبر خدمتگزار می نامم. این برای من چیزی است که من هستم و چگونه ظاهر می شوم. و برای من واقعاً مهم است که وقتی رهبری می کنم به عنوان یک رهبر خدمتگزار ظاهر شوم. این مربوط به من نیست، به دیگران مربوط می شود. این در مورد ملاقات با مردم در جایی است که آنها هستند. این در مورد این است که واقعاً مطمئن شوید که کار انجام می شود. اما هرگز به من مربوط نمی‌شود، هرگز درباره من نبوده است.

بعد شما رهبران دیگری نیز دارید که ممکن است بسیار معامله‌کننده باشد، اما در مورد انجام آن است. و در برخی موارد، ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

به شما می گویم، من وقت صرف نکرده ام که بگویم این پنج مورد یا هشت یا نه یا ده، زیرا [رهبری] انواع مختلفی دارد. من فکر می‌کنم کلید تشخیص اینکه کی هستید و کجا هستید است.

ویژگی های یک رهبر چیست؟

شان هسینگر: همچنین وقتی به بالا نگاه می کنید، می بینید عناصر رهبری چیست، و مردم به آن لیست ها نگاه می کنند و می گویند، هی، من آن تیپ های شخصیتی را ندارم، یا نگرانم، من آن تیپ های شخصیتی را ندارم. اما آیا ما واقعاً می دانیم؟ برخی از چیزهایی که ممکن است نشان دهد شما یک رهبر خوب هستید چیست؟

پائولا جنکینز: خب، این چیزی است که من به شما خواهم گفت. برای من همه چیز با ارتباط شروع می شود و به پایان می رسد. بنابراین وقتی فوراً به رهبری فکر می‌کنم، صادقانه است که باید از نحوه برقراری ارتباط شروع کنیم. اکنون برخی از ما واقعاً ارتباطات خوبی هستیم، برخی از ما کار داریم و برخی از ما آنقدرها خوب نیستیم. من آن را تشخیص می دهم. اما ارتباط کلیدی است.

چگونه با تیم‌هایمان، با افراد و سرمایه‌گذارانمان ارتباط برقرار کنیم، همه اینها مهم است. آن یکی برای من مهمترین عنصر است. اما دیگران هستند. بله، این نحوه اهمیت دادن شماست، این همدلی است. ما باید بتوانیم همدل باشیم. من همچنین در زمینه هوش هیجانی و درک، خودآگاهی و خودتنظیمی، انگیزه ما، و همه آن چیزها بسیار بزرگ هستم. اما من همیشه می گویم که کاملاً با نحوه ارتباط ما شروع می شود.

بزرگترین غذای آماده

جنکینز می‌گوید: «من واقعاً از بازخورد استقبال می‌کنم و فکر می‌کنم درخواست آن بسیار مهم است. من از آن ابایی ندارم سال‌ها، احتمالاً ده‌ها سال است که گفته‌ام، اگر به من نگویید چه کار را خوب انجام می‌دهم، ممکن است به انجام آن ادامه ندهم، اگر به من نگویید چه کاری را به خوبی انجام نمی‌دهم، ممکن است به آن ادامه دهم. این کار را انجام دهید.»

بنابراین بخشی از آن نیز این است که بفهمید در محیطی که به آن تمایل دارید چه چیزی کار می کند، چه چیزی برای افرادی که هستید کار می کند. منتهی شدن. این بخش مهمی از رهبری است. و بنابراین چگونه می‌توانیم بفهمیم کی هستیم، می‌توانیم بپرسیم. این چیز بدی نیست. این چیز بدی نیست.

آخرین سرفصل‌ها را از Small Business Trends دریافت کنید. ما را در اخبار Google دنبال کنید.


بیشتر در: Small Biz در ۱۵
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی