خبر

رئیس‌جمهور شوم نرخ تورم را به صفر می‌رسانم!

رئیس‌جمهور شوم نرخ تورم را به صفر می‌رسانم!

به گزارش آبرند به نقل از تجارت‌نیوز، سید محمد غرضی، در مورد دولت روحانی گفت: خیلی بدتر از عملکرد دولت‌های گذشته بوده، زیرا دولت‌های گذشته دست در جیب مردم داشتند، به خصوص در دهه ۶۰ و ۷۰ در تلاش بودند تا قیمت مواد غذایی با سوبسید یا راهکارهای دیگر به تثبیت برسد، اما دولت روحانی با اینکه ۶۰۰ میلیارد دلار درآمد داشته، اما بیشترین فشار را به جامعه آورده است تا جایی که مردم باید در بازار به دلار خرید کنند؛ در حالی که به ریال درآمد دارند.

او در این گفته خود که اگر رئیس جمهور شود نرخ تورم را به صفر درصد می رساند، توضیح داد: قطعا این اقدام را انجام خواهم داد. من در مدیریت خود توانسته ام که این اتفاق را رقم بزنم که برعکس مسیر تورم عمل کنم. یک مثال می زنم. کشور ۸۰ میلیون جمعیت دارد و ۱۷۰ الی ۱۸۰ میلیون سیم کارت؛ هر کدام از این سیم کارت‌ها در ماه بیست الی سی هزار و یا چهل هزار تومان پرداختی دارد؛ در حالی که در آمریکا حدود ۳۲۰ میلیون جمعیت وجود دارد و ۲۷۰ میلیون سیم کارت. هر سیم کارت چه از آن برای تماس استفاده شود و چه نشود ماهی ۵۰ دلار که با ارز ۲۰ هزار تومان حدود یک میلیون تومان می شود هزینه دارد. قطعا این کشور انقدر ثروتمند هست که می‌توان تورمِ آن را منفی کرد.

غرضی افزود: راه حل آن این است که دست رانت‌خواران را از قدرت سیاسی کوتاه کنیم. رانت‌‎خواران سیاسی، اقتصادی و گردنه بزن را باید عقب رانده تا مردم جای آن‌ها را بگیرند و این اقدامی بسیار ساده است.

او در مورد حضور رمال‌ها و غیب‌گوها در دستگاه‌های دولتی تایید گفت: این بحث که کسانی بر پیش بینی و غیب گویی تکیه می‌کنند و بر همین مبنا برای مردم نقشه می‌کشند را قبول دارم. من این تشخیص را درست می‌دانم. هر کس طبق آیه قرآن از غیب خبر داد ملعون است و باید از دستگاه سیاست و اجرایی کنار گذاشته شود.

غرضی افزود: مانند سِحر زمان فرعون و همان گرفتاری‌هایی که آن‌ها ایجاد می‌کردند را انجام می دهند. مساله‌ای را درست می‌کنند و جلوی مسئول هی نمایش می‌دهند. در دوره ما این مساله بود که می گفتند آمریکا با قدرت نظامی اروپا و ژاپن را گرفته است و شما هیچ نیستید. طبق این فرضیه خود این یک سحر و گرفتاری است.

او گفت: قطعا اولویت من قطع کردن دست رانت خواران سیاسی و بعد هم اجتماعی است، زیرا تا این دست‌ها قطع نشود کشور روی آرامش را به خود نخواهد دید.

غرضی بیان کرد: به هیچ وجه حامی مالی ندارم. من در سال ۹۲ هزینه‌های خود را تامین کردم و هرگز ستاد نداشتم. ۵۹ میلیون تومان خرج کردم که ۳۰ میلیون آن بابت تهیه فیلم بود و الان هم اعلام می کنم که من نه اسپانسر مالی می‌پذیرم و نه ستاد تشکیل می‌دهم و نه گروه هزینه ایجاد می کنم. حرفم را محکم می زنم و خواهم آمد و مردم را قانع خواهم کرد.

آخرین اخبار انتخابات را در صفحه اختصاصی انتخابات پیگیری کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا