خبر

دوران نزولی ارزهای دیجیتال تمام شده است؟

دوران نزولی ارزهای دیجیتال تمام شده است؟

354786 475 - دوران نزولی ارزهای دیجیتال تمام شده است؟

اقتصاد۲۴– قیمت چندین ارز دیجیتال برتر همچون :  کاردانو، سولانا، پولکادات و اولانچ افزایش یافته است.

ارزش بازار جهانی کریپتو پس از مشاهده دور دیگری از سقوط در چند روز گذشته بهبود یافت. داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار ارز‌های دیجیتال ۱/۲۵ تریلیون دلار بود که ۴/۴۳ درصد بیشتر از روز گذشته بود.

پس از سقوط عظیم و احساسات ترس شدید، بازار کریپتو در چند هفته گذشته در تلاش برای صعود بوده است و در محدوده ۱/۲۰ تا ۱/۳۱ تریلیون دلار گیر کرده است و کارشناسان می‌گویند که اصلاح بازار این بار ممکن است طولانی‌تر شود.

در همین حال، قیمت بیت کوین (BTC) بار دیگر به بالای ۳۰ هزار دلار رسید و در ۲۴ ساعت گذشته ۴/۲۷ درصد افزایش یافت.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته با ۴/۷۴ درصد افزایش به ۵۳/۴۷ میلیارد دلار رسید. حجم کل   ۵/۵  میلیارد دلار بود، که ۱۰/۳۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال است. حجم کوین‌های پایدار ۴۵/۲۵ میلیارد دلار بود که ۸۴/۶۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال است.

تسلط بیت کوین به عنوان برترین دارایی ارز دیجیتال در حال حاضر ۴۵/۲۵ درصد است. قیمت کلی بیت کوین در ۷ روز گذشته ۰/۰۴ درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین ۳۰ هزار و ۱۰۲ دلار بود.

پس از تجربه ۹ هفته متوالی بازدهی منفی، اکثر معامله گران رویکردی بدون ریسک را در پیش گرفتند. دارشان باتیجا، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Vauld، به FE آنلاین گفت: اگرچه سهام ایالات متحده و جهان با ثبت اولین سود هفتگی خود از اواخر ماه مارس، دوباره بازگشتند و هفته را به پایان رساندند، اما در بازار‌های کریپتو همچین روندی مشاهده نشد.

برترین ارزهای دیجیتال

اتریوم (ETH)

قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با ۵/۹ درصد افزایش به ۱۸۷۳ دلار رسید. در ۷ روز گذشته، قیمت اتریوم ۷/۴۲ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه دوم دارایی‌های ارز دیجیتال قرار دارد.


بیشتر بخوانید: دلیل افزایش قیمت بیت کوین مشخص شد


بایننس (BNB)

 قیمت سکه زنجیره‌ای بایننس با ۴/۵ درصد افزایش به ۳۱۵ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسید. قیمت BNB در ۷ روز گذشته ۰/۶۴ درصد کاهش داشته است. در حال حاضر به عنوان پنجمین دارایی بزرگ کریپتو از نظر ارزش بازار رتبه‌بندی می‌شود.

ریپل(XRP)

 قیمت سکه XRP با ۴/۹ درصد افزایش به  ۰/۳۹ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسید. قیمت XRP در ۷ روز گذشته ۴/۵۲ درصد کاهش یافته است. در حال حاضر از نظر ارزش بازار به عنوان ششمین دارایی بزرگ رمزنگاری شده است.ا

رز‌های دیجیتالی که باید در سال ۲۰۲۲ به آن‌ها توجه کنید

سولانا (SOL)

قیمت سولانا در ۲۴ ساعت گذشته با ۹/۱۷ درصد افزایش به ۴۶/۳۷ دلار رسید. قیمت SOL در ۷ روز گذشته ۱۰/۵۴ درصد کاهش داشته است. در حال حاضر به عنوان نهمین دارایی بزرگ کریپتو از نظر ارزش بازار رتبه‌بندی شده است.

کادانو (ADA)

قیمت توکن کاردانو با ۱۱/۴۱ درصد افزایش به ۰/۵۱ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسید. قیمت ADA در ۷ روز گذشته ۴/۷۸ درصد کاهش داشته است. در حال حاضر به عنوان هشتمین دارایی بزرگ کریپتو از نظر ارزش بازار رتبه‌بندی شده است.

قیمت Memecoin محبوب دوح در ۲۴ ساعت گذشته ۵/۴۱ درصد افزایش یافته است. دوج کوین در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه دهم قرار دارد. قیمت دوح در زمان این گزارش ۰/۰۸۴ دلار بود.

در همین حال، قیمت پولکادوت (DOT) با ۱۰/۲۴ درصد افزایش به ۱۰/۳۵ دلار رسید و اولانچ (AVAX) با ۱۴/۲۱ درصد افزایش به ۲۵/۵۵ دلار رسید. DOT و AVAX در حال حاضر در CoinMarketCap به ترتیب در رتبه‌های ۱۱ و ۱۴ قرار دارند. قیمت Polygon (Matic) که  در ۲۴ ساعت گذشته با ۷/۳۹ درصد افزایش به ۰/۶۲ دلار رسید. در حال حاضر در CoinMarketCap در رتبه هفدهم قرار دارد.

منبع: فراز دیلی

حتما بخوانید : روبل خیز برداشت
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا