عمومی

دستورالعمل های جدید EEOC: اکنون باید یک دلیل تجاری داشته باشید برای کارکنان تست کووید

دستورالعمل های جدید EEOC: اکنون باید یک دلیل تجاری داشته باشید
برای کارکنان تست کووید

اگر در طول دو سال گذشته به‌طور منظم کارمندان خود را برای کووید آزمایش می‌کردید، این کار را با راهنمایی از کمیسیون فرصت های شغلی برابر (EEOC). EEOC سوالات متداول در مورد آزمایش کووید در محل کار در ۱۲ ژوئیه. تغییرات ظریف، اما قابل توجهی وجود دارد که باید در نظر بگیرید – که ممکن است در برخی شرایط منجر به کاهش یا حذف آزمایش شود. همچنین می‌تواند منجر به افزایش آزمایش در دیگران شود!

“مرتبط با شغل و مطابق با نیازهای تجاری.”

این زبان ثابتی است که EEOC وقتی در مورد آزمایش پزشکی یا الزامات تحت قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت صحبت می‌کند، از آن استفاده می‌کند. برای توجیه آزمایش کارکنانتان برای کووید، باید «مرتبط با شغل و مطابق با نیازهای تجاری باشد.»

این بخش تغییر نکرده است، اما اینکه چگونه یک کسب و کار باید آن را تفسیر کند. با توجه به شرکت حقوقی Littler’s موسسه سیاست محل کار،  آزمایش های غربالگری کووید “برای کارمندانی که وارد محل کار می شوند، فی نفسه مجاز نیست. در عوض، کارفرما باید نشان دهد که چنین آزمایشی برای ایمنی محل کار ضروری است. و مطابق با شغل مورد نظر است.”

پیش از این، این فرض که “مرتبط با شغل و منطبق با ضرورت کسب و کار” به چه معناست که اگر انسان‌هایی داشتید که با انسان‌های دیگر کار می‌کردند، می‌توانید آزمایش کووید را توجیه کنید.

EEOC برای شغل خاصی درخواست می‌کند. ارزیابی ها قبل از اینکه نیاز به آزمایش داشته باشید. EEOC پیشنهاد می کند که ارزیابی شما از “ضرورت کسب و کار” شامل

  باشد.
 • سطح انتقال جامعه
 • وضعیت واکسیناسیون کارکنان
 • دقت و سرعت انواع مختلف تست
 • نرخ پیشرفت برای کارکنان واکسینه شده
 • نرخ انتقال برای نوع فعلی
 • احتمال بیماری شدید
 • اگر کارمندان شما با افراد آسیب پذیر پزشکی کار می کنند
 • تاثیر بالقوه بر عملیات.

اگر به همه این موارد نگاه کنید و به این نتیجه رسیدید که ضرورتی برای کسب و کار وجود ندارد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آزمایش خود را متوقف کنید. کارمندان.

وقت آن است که به خط مشی قدیمی خود نگاه کنید

اگر در چند ماه گذشته خط مشی تست کووید و واکسیناسیون خود را به روز نکرده اید، وقت آن است که دوباره به آنها نگاه کنید. دانیل شوارتز، وکیل کار و شریک در Shipman & Goodwin LLP توضیح داد که اگرچه این راهنمایی جدید وجود دارد، اما کاملاً واضح نیست:

“کارفرمایان در تلاش هستند که در مورد واکسیناسیون و آزمایشات چه کاری انجام دهند، و دستورالعمل جدید لزوماً مسیر خوبی را به جلو روشن نمی کند. این نشان می دهد که کارفرمایان باید ضرورت کسب و کار را برای آزمایش در نظر بگیرند، اما با توجه به اینکه هنوز وجود دارد اورژانس بهداشت عمومی، دلیل آن را توضیح نمی دهد.

حداقل، کارفرمایان باید شیوه‌های خود را بازبینی کنند تا مطمئن شوند که فقط آزمایش نمی‌کنند، زیرا در گذشته خوب بود.”

شما می خواهید کارمندان و مشتریان خود را ایمن نگه دارید و می خواهید از دستورالعمل های EEOC پیروی کنید. حداقل، باید به خط‌مشی‌های فعلی خود توجه کنید.

راهنمای CDC.

CDC آخرین بار غیر خود را به روز کرد -دستورالعمل‌های آزمایش محل کار مراقبت‌های بهداشتی در اکتبر ۲۰۲۱، بنابراین اگر خط‌مشی‌های خود را بر اساس این دستورالعمل‌ها قرار داده‌اید، شروع خوبی دارید. CDC آزمایش را برای کارمندان در بسیاری از موقعیت ها توصیه می کند، اما سه مورد مهم که شما باید در خط مشی خود در نظر بگیرید عبارتند از

 • افراد با قرار گرفتن در معرض شناخته شده
 • افراد دارای علائم
 • افراد در محل های کاری که احتمال دارد یا احتمال دارد که انتقال اثرات مخربی بر کسب و کار داشته باشد.

راهنمای جدید EEOC با CDC بسیار سازگار است. به خط‌مشی‌ها و شیوه‌های خود نگاه کنید و تعیین کنید که آیا باید آزمایش را ادامه دهید یا نیاز تجاری معتبری برای آزمایش منظم ندارید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی