عمومی

در این دوره جدید کاری، کارمندان حرف بیشتری برای گفتن خواهند داشت در نوع کاری که می خواهند انجام دهند و اینکه چگونه می خواهند پیش بروند انجام آن رهبرانی که کارمندان خود را به عنوان شریک می بینند، نه همتایان، مزیت را در دراز مدت حفظ خواهد کرد.

در این دوره جدید کاری، کارمندان حرف بیشتری برای گفتن خواهند داشت
در نوع کاری که می خواهند انجام دهند و اینکه چگونه می خواهند پیش بروند
انجام آن رهبرانی که کارمندان خود را به عنوان شریک می بینند، نه همتایان،
مزیت را در دراز مدت حفظ خواهد کرد.

این بر کسی پوشیده نیست که ما در حال رقابت برای استعدادیابی هستیم. بسیاری از شرکت ها، صرف نظر از صنعت، شکایت کرده اند که به سادگی نمی توانند افراد مناسب را پیدا کنند (یا نگه دارند). همه ما با اصطلاحات «استعفای بزرگ» یا «فرسودگی بزرگ» آشنا هستیم، که زمانی که کارگران شروع به ترک دسته جمعی مشاغل خود کردند، به دانش عمومی تبدیل شد. رهبران شرکت از این رفتار گیج شده بودند و فضای زیادی برای درون گرایی باقی می گذاشت.

به عنوان رهبر، ما باید تعیین کنیم که چه چیزی بهترین است. برای کسب و کار ما و آنچه برای کارکنان ما ایده آل است – و این دو چیز اغلب به هم مرتبط هستند. در حالی که من از طرفداران بزرگ کار از راه دور هستم – شرکت خودم، Zen Media، از زمان آغاز به کار آن ۱۰۰٪ از راه دور بوده است – بسیاری از شرکت‌ها هنوز این موضع را دارند که تیمشان بیشترین بهره‌وری را در دفتر دارند. بسیاری بر بازگشت به دفتر اصرار دارند، در حالی که کارمندان خاطرنشان کردند که آنها به همان اندازه کارآمدی از خانه داشتند. حقیقت این است که بسیاری از شرکت‌ها، مانند شرکت من، در محیط‌های راه دور پیشرفت می‌کنند. اما همه شرکت‌ها این تجمل را ندارند که احساساتی بمانند، و این بدان معناست که جذب استعدادها حتی دشوارتر خواهد شد. کسب‌وکارها باید یاد بگیرند که خواسته‌های کارمندان و تیم رهبری خود را مدیریت کنند تا واقعاً موفق باشند.

این نمی‌تواند به همه چیز تبدیل شود. رویکرد یا هیچ، اما ترکیبی از هر دو، با آینده نگر و تکنولوژی بسیار موثر در مرکز. یک پشته فناوری خوب فقط می تواند به نرخ بهره وری بالاتر و نتایج تجاری خوب منجر شود. بدون آن، شما خودتان را برای مسائل فرهنگی و دیجیتالی آماده می کنید که تنها منجر به سطوح بالاتر اختلال و کاهش رضایت کارکنان می شود.

برای پیشبرد در این دنیای دیجیتالی فزاینده، رهبران باید در مورد جنگ با استعدادها و نحوه ارتباط آن با فناوری فعال باشند. . در اینجا چگونه است.

پشته فناوری خود را به طور مداوم به روز کنید

وقتی افراد کار در یک محیط ترکیبی یا از راه دور، فناوری به همراه همیشگی آنها تبدیل می شود. هنگامی که جلسات حضوری یا بخش‌های IT داخلی حذف می‌شوند، میزان عیب‌یابی فنی که در ساعات کاری رخ می‌دهد به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

اقدامات پیشگیرانه برای بهبود بهره وری کارکنان، به ویژه زمانی که صحبت از به روز رسانی فناوری می شود، کاملاً حیاتی است. رهبران کسب و کار به جای اینکه منتظر بروز مشکلات باشند و انتظار داشته باشند که کارمندان خودشان آنها را برطرف کنند، باید به طور فعال نگرانی های IT را شناسایی کرده و قبل از اینکه سرعت کارمندان را کاهش دهند، آنها را اصلاح کنند.

بنابراین اگر یک تیم فناوری اطلاعات کاملاً پرسنل برای مقابله با چالش‌های محیط‌های کاری مختلف ندارید، چگونه این کار را انجام می‌دهید. ? اطمینان حاصل کنید که ارائه دهندگان فناوری شما خطرات ناشی از کار از راه دور و ترکیبی را درک می کنند. Companies like Lakeside Software give your business full قابلیت مشاهده در نقاط پایانی برای کاهش، و حتی، پیشگیرانه رفع هر گونه مشکل قبل از بروز آنها. این برای هر شرکتی که می‌خواهد در مورد بهره‌وری جلوتر از منحنی باشد، بسیار مهم است. زمان تلف شده مانع از موفقیت شما و شادی کارکنانتان می شود.

به کارمندان خود کمک کنید تا به سبک کاری جدید تبدیل شوند 

آژانس‌های کارمند و گروه‌های استخدام دریافته‌اند که مشاغل از راه دور همچنان بیشترین درخواست را دارند. Curate Partners، شرکتی که متخصص در پرسنل فنی و کمک به شرکت‌ها در بازگشت به کار اداری است، نشان داده است که از راه دور آنها ارسال‌ها به طور قابل توجهی متقاضیان بیشتری نسبت به موقعیت‌های محل دریافت می‌کنند – با این حال شرکت‌های بیشتری تلاش می‌کنند به مدل حضوری برگردند.

یک هدف کلیدی بازاریابی در سال ۲۰۲۲ جذب و حفظ استعدادها بوده است، بنابراین اگر تشخیص می دهید که باید به دفتر بازگردید یا یک هیبرید شاد پیدا کنید، مهم است که اذعان کنید که تغییر سبک کاری یک انتقال بزرگ خواهد بود. اگر به دنبال استخدام فردی هستید که در چندین سال گذشته از راه دور کار کرده است، اما شرکت شما از مدل کاری ترکیبی استفاده می کند، مطمئن شوید که از او در هر ظرفیت ممکن حمایت می کنید تا انگیزه بهتری به آنها بدهید. یکی از بهترین راه‌ها برای مقابله با یک انتقال بزرگ (مخصوصاً انتقالی که ممکن است به سیستم‌ها، فرآیندها و فناوری جدید نیاز داشته باشد) داشتن فناوری برای انجام آن است.

کارهای حضوری را تا حد امکان راحت کنید

در پایان، اگر از کارکنان می‌خواهید به دفتر بازگردند، مطمئن شوید که به عنوان یک رهبر کسب‌وکار آنچه می‌توانید انجام می‌دهید تا بهترین تجربه ممکن را به آنها ارائه دهید. این می تواند به سادگی اطمینان از داشتن یک فضای کاری راحت باشد. Peruse what Steelcase باید دفتر شما را با صندلی هایی ارائه دهد و تنظیم مجدد کند که باعث درد پشت و گردن آنها نمی شود.

صرف نظر از مسیری که انتخاب می‌کنید – بازگشت به دفتر، کار ترکیبی یا دور ماندن – بهترین استراتژی شما این است که ابتدا به کارمندان خود فکر کنید. پس از همه، آنها بزرگترین دارایی شما هستند. در این دوره جدید کاری، کارمندان در مورد نوع کاری که می‌خواهند انجام دهند و اینکه چگونه می‌خواهند آن را انجام دهند، حرف بیشتری برای گفتن خواهند داشت. رهبرانی که کارکنان خود را به عنوان شریک می بینند، نه همتایان، در درازمدت از این مزیت برخوردار خواهند بود.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان شده است، نظرات آنهاست. متعلق به شرکت Inc.com نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی