عمومی

در اخبار: شانس خود را برای 100000 دلار از دست ندهید اعطا کردن

در اخبار: شانس خود را برای ۱۰۰۰۰۰ دلار از دست ندهید
اعطا کردن

در حالی که کمک‌های پولی کمک‌های بسیار مورد نیاز را برای کسب‌وکارهای کوچک فراهم می‌کند، آنها همچنین می‌توانند از کمک‌های بلاعوض بهره ببرند که چیزی بیش از حمایت پولی ارائه می‌دهند. با دسترسی به کمک های بلاعوض که شامل ارتقای فناوری است، کسب و کارها می توانند عملیات خود را برای ماندن در رقابت مدرن کنند. پشتیبانی بازاریابی و فرصت‌های رسانه‌ای می‌تواند دیده شدن را افزایش دهد و مشتریان جدیدی را جذب کند.

به‌علاوه، منابع آموزشی و آموزشی ارائه‌شده توسط این کمک‌ها می‌تواند هوش تجاری و برنامه‌ریزی استراتژیک را افزایش دهد. این کمک‌های بلاعوض به کسب‌وکارهای کوچک اجازه رشد می‌دهد و هر جنبه‌ای از فعالیت‌های آن‌ها را بهبود می‌بخشد. بنابراین دفعه بعد که به دنبال کمک مالی هستید، حمایت‌هایی را که می‌توانند کسب و کار شما را در بلندمدت رشد دهند، نادیده نگیرید.

Comcast یکی از شرکت‌هایی است که به طور منظم از کسب‌وکارهای کوچک از طریق کمک‌های بلاعوض حمایت می‌کند. برنامه کمک مالی RISE این شرکت یک پیشنهاد سالانه برای حمایت از کارآفرینان در بازارهای منتخب در سراسر ایالات متحده است. درباره این برنامه و سایر برنامه ها در زیر بیشتر بخوانید. Comcast RISE Comcast دور جدیدی از بودجه را از طریق برنامه کمک مالی Comcast RISE خود راه اندازی می کند.

اگرچه این کمک مالی نیست، SBA یک پورتال دیجیتال برای کمک به کسب و کارهای کوچک در تامین مالی راه اندازی کرد. دریابید که آیا واجد شرایط دریافت هر یک از کمک های مالی فدرال هستید یا خیر.

ایزابل کاسیاس گوزمن، رئیس اداره تجارت کوچک ایالات متحده (SBA)، راه اندازی یک منبع دیجیتال جدید به نام سرمایه گذاری در را اعلام کرده است. مرکز تجارت کوچک آمریکا این پلت فرم آنلاین اولین در نوع خود است و برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک طراحی شده است تا از بودجه فدرال موجود در دستور کار سرمایه گذاری در آمریکا استفاده کنند.

اخبار کسب و کارهای کوچک ۱۹ آوریل ۲۰۲۴

این هفته جمع بندی شامل اخطاری از سوی IRS با نزدیک شدن فصل مالیات است. این آژانس به کسب‌وکارهای کوچک در مورد کلاهبرداری هشدار می‌دهد که از مالکان می‌خواهد برای چیزی به نام اعتبار مالیاتی حفظ کارکنان درخواست دهند. هشدار دیگری از IRS در مورد افزایش کلاهبرداری های spearphishing با هدف قرار دادن مشاغل کوچک وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر به بقیه اخبار نگاهی بیندازید.

IRS به کسب و کارهای کوچک درباره کلاهبرداری اعتبار مالیاتی COVID هشدار می دهد

اگر یک بازاریاب تلفنی به شما بگوید، خدمات درآمد داخلی هزاران دلار به کسب و کار کوچک شما بدهکار است. مواظب باش! ممکن است آن را بیش از حد خوب بدانید که درست نیست. IRS به مشاغل کوچک در مورد کلاهبرداری ها هشدار می دهد تا برای اعتبارات مالیاتی COVID-19 که واجد شرایط آن نیستند، اما باید بازپرداخت کنند، درخواست دهند!

< هشدارهای IRS متخصصان مالیاتی درباره افزایش Spearphishing کلاهبرداری

IRS اخیراً هشداری به متخصصان مالیاتی و مشاغل درباره افزایش حملات spearphishing با هدف سرقت اطلاعات حساس صادر کرده است. این هشدار بخشی از کمپین سالانه “Dirty Dozen” IRS است که دوازده کلاهبرداری برتر را که هر ساله مالیات دهندگان و مشاوران مالیاتی را هدف قرار می دهند، نشان می دهد.

IRS با نزدیک شدن به مهلت، برنامه افزودنی آنلاین آسان را برای پرونده های مالیاتی ارائه می دهد

با آخرین مهلت تشکیل پرونده مالیاتی در ساعت ۱۱:۵۹ امشب، سرویس درآمد داخلی (IRS) به مالیات دهندگان یادآوری می کند که می توانند با استفاده از سرویس IRS Free File در IRS.gov، به سرعت یک تمدید برای ثبت اظهارنامه مالیاتی خود تضمین کنند. این تمدید شش ماه دیگر فراهم می‌کند و مهلت را تا ۱۵ اکتبر تمدید می‌کند.

مالک کسب و کار بیمه پنسیلوانیا به دلیل فرار مالیاتی مجرم شناخته شد

یک هیئت منصفه فدرال امروز براندون اومیلر، مالک شرکت براندون اومیلر و همکاران را محکوم کرد. یک تجارت فروش بیمه مستقر در Milroy، پنسیلوانیا، به اتهام فرار مالیاتی. هیئت منصفه در پی طرحی که چندین سال به طول انجامید، اومیلر را به دلیل عدم پرداخت مبالغ قابل توجهی در مالیات شخصی و تجاری مجرم تشخیص داد.

رین ویلسون، بازیگران The Office Tout AT&T Business Service

بازیگر Rainn Wilson و بازیگران نمایش NBC The Office در یک آگهی جدید خدمات تجاری AT&T را تبلیغ می کنند. این آگهی همچنین شامل بازیگرانی مانند جنا فیشر، کریگ رابینسون، برایان بامگارتنر، کیت فلانری و کرید براتون نیز می شود که از این نمایش موفق هستند. ویلسون در آگهی جدید می گوید: “من یک ایده تجاری دارم و ممکن است دنیا را تغییر دهد.”

داده های هشداردهنده تورم باعث توقف خانه سازان می شود

چرا خانه ای را با ۳ درصد وام مسکن بفروشیم تا خانه جدیدی با ۷ درصد وام مسکن بخریم؟ این منطقی نخواهد بود و ظاهراً سازندگان خانه جدید آن را می دانند. بر اساس داده های انجمن ملی سازندگان خانه، به مدت چهار ماه، اعتماد سازندگان در بازار خانه های جدید در حال افزایش ثابت بود.

چگونه خرده فروشی نیاز به تغییر در حال حاضر دارد

خرده فروشی هرگز نخواهد بود یکسان. شیوه هایی که به خرده فروشان اجازه می داد در گذشته به موفقیت برسند، در آینده به تنهایی کارساز نیستند. بعلاوه، از زمان پس از کووید، رفتار مصرف کنندگان به طور تصاعدی در حال تغییر و شتاب است. در نمایش رادیویی کسب و کار کوچک این هفته، من با گری هاوکینز صحبت کردم که از او به عنوان یک متخصص صنعت خرده فروشی و رویایی توصیف شده است.

آمازون فن آوری بدون صندوق را از برخی فروشگاه ها حذف می کند

آمازون اعلام کرده است که بدون صندوق خود را حذف می کند. سیستم را از فروشگاه های مواد غذایی دریافت می کند و این فناوری را در فروشگاه های جدید نشان نخواهد داد. این حرکت به شرکت‌های دیگر، به‌ویژه خرده‌فروشان، درس‌هایی درباره خواسته‌های مصرف‌کننده ارائه می‌کند.

تصویر: Envato


اطلاعات بیشتر در: کمک‌های مالی مشاغل کوچک
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی