عمومیمقالات

دبی عزیز: چگونه می توانم جامعه خود را افزایش دهم درگیری؟

دبی عزیز: چگونه می توانم جامعه خود را افزایش دهم
درگیری؟

سؤال: من به تازگی به منطقه جدیدی نقل مکان کردم و می خواهم به انجمن خود متصل شوم. چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟

A: انتقال به یک منطقه جدید با لیست لباسشویی از کارهایی که باید انجام دهید. تمام تدارکات، ترتیبات کاری و جزئیات می تواند بسیار زیاد باشد. اما هنگامی که در آن مستقر شدید، یافتن جامعه باید در اولویت باشد.

می توانم به این حقیقت شهادت دهم: هر کجا که باشید، جامعه شما را شکل خواهد داد. من اغلب سفر می کنم و چند هفته یا حتی چند ماه در برخی مکان ها می مانم. بنابراین، وقتی در یک مکان جدید هستید، از کجا شروع می کنید؟ من سه راهبرد ساده و موثر را برای افزایش مشارکت خود در جامعه دنبال می‌کنم.

اما اول: می‌خواهم مطمئن شوم که می‌دانید برای وارد شدن به موقعیت‌های اجتماعی لازم نیست یک برون‌گرا باشید. تلاش های خود را در راستای علایق خود نگه دارید و آن را به گونه ای انجام دهید که با شخصیت شما سازگار باشد. آنچه را که برای شما مناسب است انجام دهید. هر سه این نکات بسیار قابل انطباق هستند و صرف نظر از اینکه چگونه سیم کشی داشته باشید، کار می کنند.

خیر ۱: محیط اطراف خود را بررسی کنید.

در مورد جامعه محلی تحقیق کنید: چه چیزی برای ارائه دارد؟ آیا بهترین پارک آبی جهان برای خانواده ها را دارد؟ آیا باشگاه کتابی وجود دارد که میزبان نویسندگان مشهور باشد؟ آیا به خاطر سالن های سینمای فضای بازش شناخته شده است؟ کشف این اسرار محلی به شما کمک می کند فرهنگ محلی را درک کنید و چیزی را پیدا کنید که ممکن است با علایق شما هماهنگ باشد. این یک نقطه شروع خوب و آسان برای بیرون آوردن و فعال کردن شما است.

خیر. ۲: علایق خود را دنبال کنید.

هر زمان که به مکان جدیدی می روم – چه برای چند هفته یا چند ماه در آنجا باشم – به دنبال کلاس ها و کنسرت های تناسب اندام هستم. این دو چیز هستند که من همیشه به آنها علاقه دارم و می دانم که از آنها لذت خواهم برد. من همچنین می دانم که به احتمال زیاد با افراد همفکر در آن مکان ها ارتباط برقرار می کنم. وقتی علایق خود را دنبال می کنید، شانس شما برای ارتباط با افرادی که همان کارهایی را که شما انجام می دهید دوست دارند افزایش می یابد. این یک راه سریع برای ایجاد روابط است زیرا شما قبلاً چیزی مشترک دارید.

خیر. ۳: روی خود جامعه سرمایه گذاری کن یک فرصت عالی برای پریدن به مکانی جدید با هر دو پا. از طریق وب سایت اتاق بازرگانی محلی و گروه های رسانه های اجتماعی چه خبر است. چه اتفاقاتی در جریان است؟ چه سازمان‌هایی فعال هستند؟

پیدا کردن دلیلی نزدیک به قلبتان به شما کمک می‌کند با افرادی آشنا شوید که ارزش‌های شما را به اشتراک می‌گذارند، به شیوه‌ای معنادار به جامعه شما کمک می‌کنند و احساس عالی ناشی از ایجاد تفاوت را دریافت می‌کنید. اگر شما یک پروانه اجتماعی هستید، این می تواند به معنای پیوستن به یک جامعه بشردوستانه و جمع آوری کمک باشد. در آن سوی طیف، دوست عزیزی دارم که بسیار درونگرا است و اخیراً به شهر جدیدی نقل مکان کرده است. او با یک آژانس محلی فرزندخواندگی گربه ارتباط برقرار کرد و توانست بلافاصله از طریق پرورش درگیر شود.

در نهایت، به یاد داشته باشید که طبیعی، خوب و ضروری است برای ارتباط با افراد دیگر. آمریکایی ها با افزایش تنهایی مبارزه کرده اند از زمان همه‌گیری، و من اینجا هستم تا به شما بگویم، صرافی‌های مجازی همه نیازهای شما را برآورده نمی‌کنند. شما از نظر بیولوژیکی آماده هستید که بخواهید در اطراف افراد دیگر باشید و زندگی مشترک را انجام دهید – رشد کنید و با هم به مکان هایی بروید. (درباره مزایای علمی مشارکت جامعه در «آیا جامعه می تواند به شما کمک کند طولانی تر زندگی کنید؟ این مطالعه هاروارد را بخوانید. می گوید بله.») این انگیزه را رد نکنید. فضایی برای آن ایجاد کنید.

غریزه شما برای ارتباطات عمیق و معنادار< /a> یکی خوب است. یک شروع تازه زمان مناسبی برای ایجاد شیوه های جدید است. من از صمیم قلب شما را تشویق می کنم که به دنبال فرصت ها باشید و جایگاه خود را پیدا کنید.

این مقاله در ابتدا در ژوئیه/آگوست ۲۰۲۳ منتشر شد مجله SUCCESS. عکس از دبی بیری.

Debbie Biery 150x150 - دبی عزیز: چگونه می توانم جامعه خود را افزایش دهم
درگیری؟

با بیش از ۲۰ سال تجربه در صنعت املاک و یک مربی معتبر زندگی، Debbie Bieryبه قدرت ارتباط، اصالت و خودآگاهی معتقد است. او این تجربه را با میل به خدمت به دیگران و توانمندسازی آنها برای اینکه بهترین نسخه از خود باشند با کمک به آنها در پذیرش شکست و انتخاب هر لحظه به عنوان فرصتی برای تغییر و رشد، ترکیب می کند.

< /div>

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی