عمومی

خدمات مدیریت شده راه رو به جلو برای شرکت های حسابداری است، و آنها نیاز به حرکت سریع دارند

خدمات مدیریت شده راه رو به جلو برای شرکت های حسابداری است،
و آنها نیاز به حرکت سریع دارند

امروزه، انتظار می رود حسابداران از ارائه خدمات سنتی مانند حسابداری روزانه، حسابداری، گزارشگری مالی فراتر بروند. ، حسابرسی و تشکیل پرونده مالیاتی. مشتریان همچنین انتظار دارند بینش هایی در سطح سازمانی داشته باشند، مانند نحوه محدود کردن هزینه ها، شناسایی منابع درآمد جدید و تسریع رشد شرکت. با این حال، برای ارائه این خدمات سفارشی با عالی، متخصصان حسابداری نیاز به دیدی جامع از کسب و کار مشتریان خود دارند، در حالی که آنها به طور موثر عملیات شرکت خود را اجرا می کنند.

«سرویس های مدیریت شده»، همانطور که این پیشنهادات شناخته شده است، به زودی چیزی خواهد بود که مشتریان به دنبال آن هستند، اول از همه، بنابراین عاقلانه است که حسابداران بلافاصله پیکربندی مجدد پشته فناوری خود را آغاز کنند. دنیای مالی با سرعت بیشتری از همیشه در حال تغییر است و تنها راه برای جلوتر ماندن موثر از منحنی، یافتن نرم‌افزاری است که سرعت را با سرعت مناسبی تنظیم می‌کند. در اینجا برخی از ملاحظات کلیدی برای شرکت‌های حسابداری، به‌ویژه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​وجود دارد که باید هنگام ارتقا برای ارائه خدمات مدیریت‌شده در نظر داشته باشند.

تنظیم کلاینت

پایه همکاری‌های عالی حسابدار و مشتری از انتهای خود پشته فناوری آغاز می‌شود. برای اطمینان از صحت سوابق، سهولت نقل و انتقالات مالی و نهایت امنیت، باید حداقل سطح پایه ای از ارتباط بین دو سیستم وجود داشته باشد.

هنگام تصمیم گیری در مورد پلت فرمی که بر اساس آن خدمات مدیریت شده ارائه شود، فروشندگان باید فراتر از نیازهای خود نگاه کنند و در نظر بگیرند. راه هایی که مشتریان ممکن است با نرم افزار انتخاب شده ارتباط برقرار کنند. سرویس‌های مدیریت‌شده باید هر دو راه را طی کنند—سیستم مشتری باید شامل یکپارچه‌سازی بی‌عیب و نقص با سیستمی باشد که توسط فروشنده انتخاب شده است، و بالعکس.

خبر خوب: ساده ترین راه برای انجام این شاهکار نیز موثرترین و ارزان ترین راه است. حسابداران می‌توانند به دنبال نرم‌افزار پشتیبانی باشند که توسط همان فروشنده ساخته شده و به عنوان بخشی از یک اکوسیستم فناوری بزرگ‌تر وجود دارد. این به فروشنده امکان می‌دهد تا کسب‌وکار خود را با شفافیت کامل در سراسر سازمان اجرا کند و به‌روزرسانی‌های مشتری را بدون دردسر در جریان‌های کاری و خطوط لوله وارد کند، زیرا این دو نرم‌افزار در ارتباط یا در حمایت از یکدیگر ساخته شده‌اند. اغلب، نرم‌افزار رو به مشتری، نرم‌افزاری است که به هر حال از آن استفاده می‌کنند. یا، اگر برای مشتری چیز جدیدی است، بیشتر فناوری‌های مالی مدرن شامل گزینه‌هایی برای سفارشی‌سازی و مقیاس‌پذیری می‌شوند که انتقال از یک پلت‌فرم به پلتفرم دیگر به‌آسانی انجام می‌شود.

فراموش نکنید که با شفافیت در امور مالی مشتری، شرکت های حسابداری می توانند شروع به ارائه بینش با دقت دقیق، شروع یک مشارکت واقعی با مشتریان.

جستجوی عملکرد خط پایه

راه‌حل نرم‌افزاری مناسب برای حسابداران می‌تواند در کنار خود شرکت تکامل یابد، اما بدون برآورده کردن نیازهای آن شرکت امروز، نرم‌افزار بدون مشکل می‌افتد و از همان ابتدا رشد را متوقف می‌کند. .

بسیاری از پیشنهادات موجود این نیازها را برآورده می کنند و سپس برخی. حسابداران می‌توانند به دنبال نرم‌افزار مجهز به ویژگی‌های اولین صنعت باشند که از ابتدا برای شرکت‌های توزیع‌شده ساخته شده‌اند، از جمله تشخیص ناهنجاری مبتنی بر هوش مصنوعی برای سوابق مشتری. همکاری داخلی از طریق چت، تماس صوتی یا ویدیویی؛ و یک پلت فرم یکپارچه برای عمل به عنوان منبع واحد حقیقت برای همه خدمات مشتری. نکته آخر از اهمیت ویژه ای برخوردار است: ادغام دقیق سوابق مالی شاید مهم ترین جنبه نرم افزار عالی باشد. اگر نرم افزار فروشنده نتواند با عملکرد مثلاً یک ماشین حساب مطابقت داشته باشد، فوراً مشکلاتی به وجود می آید.

البته، هدف هر شرکت حسابداری که خدمات مدیریت شده را ارائه می دهد، رشد پایگاه مشتری خود است، به این معنی که نرم افزار باید بسیار جدید باشد. کارمندان می توانند به سرعت به سرعت بالا برسند و خدمات عالی به مشتریان ارائه دهند و چرخه دهان به دهان را شروع کنند که شروع به جذب مشتریان جدید می کند.

سفارشی سازی بیشتر

برای قابلیت همکاری بیشتر، حسابداران باید به نحوه برخورد با سفارشی سازی در سیستم فروشنده نگاه کنند. برخی از پلتفرم‌ها ابزارهایی را ارائه می‌دهند که حسابداران می‌توانند راه‌حل‌ها و مشخصات دقیق را در نرم‌افزار کالیبره‌سازی پیاده‌سازی کنند. و وقتی نوبت به در نظر گرفتن نرم‌افزاری می‌شود که بر اساس آن تراکنش‌های مالی بزرگ انجام می‌شود، هرچه یک شرکت حسابداری بتواند با فناوری خود دقیق‌تر باشد، بهتر است.

همانطور که صنعت SaaS رشد کرده است، شرکت ها شروع به معرفی ویژگی های درجه یک سازمانی در نرم افزارهای در نظر گرفته شده برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، به شرکت‌های حسابداری در هر اندازه فرصت رقابت با بازیگران بزرگ‌تر را می‌دهند. این اغلب یکی از این دو شکل را دارد: بازار افزونه و پورتال توسعه‌دهنده.

امکان افزودن برنامه های افزودنی به نرم افزار حسابداری تضمین می کند که شرکت ها همیشه با حداکثر پتانسیل خود کار می کنند. بازارهای یک فروشنده طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه می دهند که اغلب تحت تأثیر نیازهای مشتریان دیگرشان هستند، صرف نظر از اینکه چقدر خاص هستند. این همچنین تضمین می‌کند که این راه‌حل‌های اضافی بر اساس موارد کسب‌وکار در دنیای واقعی است تا راه‌حل‌های نظری که توسط توسعه‌دهندگان بدون تجربه حسابداری تهیه شده‌اند. فروشندگانی که برای رضایت مشتری حق بیمه قائل می شوند، اغلب بسیاری از این افزونه ها را به صورت رایگان یا فقط با هزینه اسمی ارائه می دهند. در واقع، برخی از بازارها به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه می دهند تا راه حل های خود را آپلود کنند و ۱۰۰٪ سود را جمع آوری کنند و یک جریان درآمد اضافی ایجاد کنند.

برای سفارشی سازی بیشتر، حسابداران ممکن است پلتفرمی را در نظر بگیرند که شامل یک پورتال توسعه دهنده برای ساخت برنامه های افزودنی است. ممکن است به نظر برسد که این گزینه فقط برای برنامه نویسان هاردکور با پیشینه فنی جامع مناسب است، اما فناوری کد پایین به یکی از اجزای اصلی SaaS تبدیل شده است و شرکت ها آن را به خوبی در این پورتال ها استفاده می کنند. همه کارکنان شرکت‌های حسابداری، حتی آن‌هایی که فقدان دانش فنی قابل‌توجهی دارند، می‌توانند برنامه‌های افزودنی خود را تکمیل کنند تا نرم‌افزاری را که قبلاً اجرا می‌کردند ارتقا دهند، و این امکان را فراهم می‌کند که مشخصات دقیق شرکت را تغییر دهند.

نرم افزار برای همه فصول

< تصمیم در مورد نرم افزار کسب و کارهای کوچک را نباید ساده گرفت. انتخاب مناسب مانند استخدام در پست‌های سطح مدیر در یک شرکت است - کارمندان تقریباً برای هر کار روزانه با این فناوری کار خواهند کرد. باید از کاری که در حال حاضر انجام می‌دهند حمایت کند و همین کارمندان را توانمند کند تا به راحتی فراتر از آن بروند. اگر شرکت حسابداری آنها به آینده نگاه کند، مشتریان احساس امنیت خواهند کرد. اینجاست که می توان موفقیت واقعی را با هم پیدا کرد.


اطلاعات بیشتر در: حسابداری مشاغل کوچک
منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی