عمومی

تعطیلی داروخانه های زنجیره ای فرصت هایی برای مشاغل مستقل

تعطیلی داروخانه های زنجیره ای فرصت هایی برای
مشاغل مستقل

سال‌هاست که داروخانه‌های مستقل برای رقابت با زنجیره‌های بزرگ تلاش می‌کنند. اما اکنون، مجموعه‌ای از تعطیلی‌ها در برخی مناطق، فرصت‌های جدیدی را برای کسب‌وکارهای کوچک باز می‌کند تا دوباره در این فضا رشد کنند.

به‌عنوان مثال، Rite Aid آخرین تعطیلی بسیاری از مکان‌های خود در میشیگان و اوهایو را اعلام کرد. ماه، به عنوان بخشی از طرح تجدید ساختار ورشکستگی فصل ۱۱ شرکت. بسیاری از مشتریان مستقر در شهرها و حومه‌ها احتمالاً به سادگی کسب و کار خود را به زنجیره‌های بزرگ دیگری مانند Walgreens و CVS می‌برند. اما در بسیاری از مناطق روستایی، Rite Aid تنها داروخانه زنجیره‌ای بزرگ در شهر بود.

استیو کندی، مالک داروخانه اندرسون در بی سیتی، میشیگان، اخیرا به شبکه خبری محلی ABC 12 گفت: “قبلاً تعدادی از مشتریان Rite Aid به دنبال مکانی برای رفتن به ما مراجعه کرده اند. این بدیهی است که ما را کمی شلوغ تر خواهد کرد.”

کندی ادامه داد: ” به خصوص در مناطق روستایی که فقط یک کمک مناسکی وجود دارد، این یک مسئله خواهد بود. نمی دانم در آن مواقع قرار است چه اتفاقی بیفتد. مردم مجبور خواهند بود رانندگی کنند یا ممکن است سفارش‌های پستی بیشتری داشته باشند.»

در بسیاری از موارد، Rite Aid نسخه‌های موجود را به‌طور خودکار به سایر داروخانه‌های اطراف منتقل می‌کند. اما مشتریان همچنان آزادند تا حساب های خود را به هر جایی که می خواهند منتقل کنند. این می تواند فرصت هایی را برای داروخانه های موجود فراهم کند تا پایگاه مشتریان خود را به سرعت افزایش دهند. برای مثال، برخی ممکن است برای مشتریانی که نسخه‌های خود را انتقال می‌دهند، تخفیف یا تبلیغاتی ارائه دهند. در بسیاری از موارد، صرفاً باز بودن و ارائه خدمات سریع و دوستانه ممکن است برای ایجاد مشتریان وفادارتر کافی باشد.

این تغییر همچنین ممکن است فرصت‌هایی را برای کسانی که علاقه‌مند به افتتاح مشاغل جدید در این جوامع روستایی هستند، فراهم کند. داروخانه ها همیشه مورد تقاضا هستند، به خصوص در مناطقی که مشتریان برای دریافت داروهای خود کیلومترها رانندگی می کنند. و این فروشگاه‌ها همچنین هزاران اقلام ضروری مانند غذا و محصولات مراقبت شخصی را که مشتریان برای آنها ارزش قائل هستند، ارائه می‌کنند.

<تصویر: $


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی