عمومیمقالات

تعریف هدف: چگونه زندگی با نیت به شما کمک می کند زندگی و شغل

تعریف هدف: چگونه زندگی با نیت به شما کمک می کند
زندگی و شغل

در دنیایی که رشد و تحول شخصی به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده است، جستجوی ابزارهای موثر برای بقا و شکوفایی به یک اولویت تبدیل شده است. علاوه بر این، به‌عنوان روزنامه‌نگاران و تولیدکنندگان محتوا، وظیفه ما ارائه الهام و راهنمایی برای خوانندگان است که چگونه کسب‌وکار خود را با هدف رهبری و رشد دهند.

طبق راجر کی آلن، دکتری، متخصص در زمینه تحول شخصی و توسعه خانواده، “زندگی با هدف به این معنی است که زندگی مکانیکی را متوقف می کنید. این بدان معناست که شما با نیت زندگی می کنید و خود را به عنوان یک خالق در ساختن دنیایی بهتر تجربه می کنید. به عبارت دیگر، هدف شما دلیل وجود شما است – یا “تصویر بزرگتری” که می خواهید به اطرافیان خود بدهید.

چگونه هدف خود را تعریف کنیم

پس، چه چیزی فنجان شما را پر می کند؟ دوست دارید دیگران شما را برای چه به یاد آورند؟ چگونه به تکامل زندگی حرفه ای خود با اصالت و نیت ادامه خواهید داد؟ همانطور که آلن به ما یادآوری می‌کند، «هدف، بر خلاف هدف، چیزی نیست که هرگز رسیدن. بلکه مسیر زندگی شما را مشخص می کند.»

هدف شما نیز شما را با چیزی بزرگتر از خودتان مرتبط می کند با کمک به شما بر روی خیر بزرگتر تمرکز کنید—تا بتوانید در جامعه خود، با کارمندان، در میان همسالان خود یا در تلاش های بشردوستانه خود تفاوت ایجاد کنید.

در سراسر شماره نوامبر/دسامبر ۲۰۲۳، خواهید دید. آموزه های ارزشمندی از رهبران فکری و کارآفرینان در سراسر کشور که مسیرهای الهام بخش برای رشد، موفقیت و تحقق شخصی را ارائه می دهند. دریابید که چگونه کار برجسته تامرون هال در تلویزیون روزانه میلیون ها نفر را ترغیب کرده است تا داستان های مبارزه و قدرت خود را به اشتراک بگذارند. همچنین نکات عملی را برای جلوگیری از خستگی، فرسودگی شغلی و سندروم فریبنده، هنگامی که هدف بیش از حد در مناطق خاصی را در ستون Debbie عزیز قرار می دهید، بیاموزید. هر مقاله در این شماره برای به اشتراک گذاشتن بینشی است که ممکن است اقدامات شما را به سمت یک زندگی هدفمند هدایت کند.

هدف خود را تعریف کنید و با نیت زندگی کنید

در SUCCESS، ما می دانیم که برای غلبه بر موانع و انجام اقدامات لازم به نوع خاصی از je ne sais quoi نیاز است. محورها در مسیر پیشرفت ما می دانیم که وقتی اهداف خود را بالا می گذارید و توانایی های خود را برای رسیدن به هدف تقویت می کنید، این فرصت به شما داده می شود که با نیت استقامت کنید. و با این نیت است که ما همچنان در زندگی شخصی و شغلی خود بهتر و بهتر عمل می کنیم.

همه چیز در مورد شناسایی چک ها و مانده های شخصی شماست. و چه در حال تمرین خودتنظیمی هستید، چه در حال پرورش هوش عاطفی یا ارتباط با صاحبان مشاغل همفکر، ما از شما می‌خواهیم که در تلاش‌های کارآفرینی خود تسلط داشته باشید.

برای من، هدف یک بیانیه مأموریت شخصی است – اینگونه برنامه‌ریزی می‌کنم که نشان خود را در این دنیا بگذارم.

class=”has-small-font-size”>این مقاله در اصل در شماره نوامبر/دسامبر ۲۰۲۳ مجله SUCCESS  منتشر شد. عکس با اجازه > ©Mike D’Avello.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی