خبر

تعداد معاملات خودرو به صفر رسیده است

تعداد معاملات خودرو به صفر رسیده است

356113 939 - تعداد معاملات خودرو به صفر رسیده است

اقتصاد۲۴– ۲۰۶ تیپ دو که در ابتدای شروع روند کاهشی قیمت‌ها با کاهش‌های چشمگیری همراه شد، این هفته بدون تغییر قیمت با همان ۳۰۵ میلیون تومانی که هفته گذشته معامله می‌شد، قیمت خورد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای با سقف شیشه‌ای این هفته با ۳ میلیون افزایش در ابتدای هفته به ۴۱۰ میلیون تومان رسید و تا آخر هفته هم بدون تغییر همان ۴۱۰ میلیون تومان معامله شد

قیمت پژو پارس که رفت و برگشت‌های زیادی دارد این هفته هم با اینکه ابتدای هفته بدون تغییر ۳۸۲ میلیون تومان معامله می‌شد، با ۲ میلیون تومان کاهش به ۳۸۰ میلیون تومان، به قیمت هفته‌های قبل خود رسید.

پژو ۴۰۵ هم جزو خودرو‌هایی بود که این هفته افزایشی هرچند اندک به ثبت رساند و با ۳ میلیون تومان افزایشی که در ابتدای هفته داشت به ۲۹۰ میلیون تومان رسید و کاهش قیمت هفته گذشته خود را خنثی کرد.


بیشتر بخوانید: زمزمه اخذ مالیات سنگین از بازار خودرو


سمند ال ایکس ساده هم ۲ هفته‌ای می‌شود بدون تغییر قیمت در بازار معامله می‌شود. این خودرو که در ابتدای سال ۲۷۳ میلیون تومان معامله می‌شد با ۳۲ میلیون افزایش تا کنون به ۳۰۵ میلیون رسیده وروند افزایش خود را متوقف کرده است.

قیمت سورن پلاس که در سال جاری تا ۳۸۰ میلیون تومان بالا رفته بود و در بیشترین میزان افزایش، ۶۸ میلیون تومان افزایش به ثبت رسانده بود با شروع روند کاهشی قیمت‌ها در دو هفته گذشته با نوسان‌های مختلف به ۳۷۰ میلیون رسیده و این هفته بر روی همین قیمت ماند.

پراید ۱۱۱ که از زیر ۲۰۰ میلیون تومان قیمت خود را در سال جاری آغاز کرد و سپس با افزایش‌هایی متوالی تا ۲۰۷ میلیون تومان هم رسید و با شروع روند کاهشی و ۴ میلیون تومان کاهش به ۲۰۳ میلیون تومانی رسیده و مدتی بر روی همین قیمت مانده است.

پراید ۱۳۱ که از ابتدای سال روند افزایشی کندی در پیش گرفته بود و در بیشترین حالت تنها ۱۲ میلیون تومان افزایش به ثبت رساند و ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورد، با روند کاهشی تنها ۱ میلیون کاهش ثبت کرد و هفته هاست بر روی همین کاهش و قیمت ۱۸۲ میلیون تومانی مانده است

منبع: اقتصاد آنلاین

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی