ارزهای دیجیتال

تعداد آدرس‌های فعال زنجیره هوشمند بایننس از اتریوم پیشی گرفت

تعداد آدرس‌های فعال زنجیره هوشمند بایننس از اتریوم پیشی
گرفت

تیم DappRadar گزارش فصلی برنامه‌های غیرمتمرکز را منتشر کرد. بر اساس این گزارش از آنجا که بسیاری از برنامه‌های مالی غیر متمرکز در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۱ از بلاکچین اتریوم به زنجیره هوشمند بایننس (BSC) مهاجرت کرده‌اند، این زنجیره خود را به عنوان رقیب جدی اتریوم نشان داده است.

رشد آدرس‌های فعال زنجیره هوشمند بایننس

بر اساس این گزارش تعداد آدرس‌های روزانه فعال روی زنجیره هوشمند بایننس در سه ماه ابتدایی سال ۲۰۲۱ از تعداد آدرس‌های مشابه آن در بلاکچین اتریوم بیشتر بوده است. در این مدت زنجیره BSC به صورت میانگین روزانه ۱۰۵۰۰۰ آدرس منحصر به فرد و فعال داشته است که این میزان برای اتریوم ۷۵۰۰۰ آدرس ثبت شده است.

با این حال از نظر ارزش کل سرمایه قفل شده (TVL) در این ۳ ماه، اتریوم با ۵۴ میلیارد دلار ارزش بالاتر از بایننس قرار دارد. این در حالیست که ارزش کل سرمایه قفل شده در زنجیره هوشمند بایننس به میزان ۳۰ برابر از مقدار ۰.۶ میلیارد دلار تا مقدار ۲۰ میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.

رقابت اتریوم و بایننس اسمارت چین

تیم DappRadar با توجه به رشد چشمگیر زنجیره هوشمند بایننس در سه ماه ابتدایی سال ۲۰۲۱ به این نتیجه رسیده که ممکن است در سه ماه بعدی فاصله بین این دو بسیار بیشتر شود. در این گزارش آمده است:

با اینکه اتریوم از لحاظ ارزش کل سرمایه قفل شده جایگاه خود را حفظ کرده است اما زنجیره هوشمند بایننس از نظر تعداد آدرس‌های فعال بر آن غلبه کرده است. رشد سریع برنامه‌های امور مالی غیر متمرکز روی اکوسیستم BSC و مهاجرت پروژه‌ها از اتریوم به آن ممکن است باعث شود تا شرایط به کلی تغییر کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا