خبر

ترکیب جدید هیات مدیره بورس تهران انتخاب شدند

ترکیب جدید هیات مدیره بورس تهران انتخاب شدند

370459 568 - ترکیب جدید هیات مدیره بورس تهران انتخاب شدند

اقتصاد۲۴– در ابتدای جلسه بهروز خدارحمی به عنوان رئیس مجمع، رسمیت جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بورس اوراق بهادار تهران را با حضور بیش از ۷۲ درصد از سهامداران اعلام کرد.

در ادامه رییس جلسه از حسین مقدم نماینده بانک تجارت و حمید خیل نژاد نماینده بانک ملت به عنوان ناظرین جلسه، محمود گودرزی به عنوان دبیر جلسه، سید مهدی پارچینی به عنوان نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برای حضور در جایگاه دعوت کرد.

محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل بورس تهران، علی عباس کریمی معاونت اجرایی و عباس هشی و رویا مهدی زاده نماینده حسابرس و بازرس قانونی از موسسه حسابرسی هشیار بهمند در جایگاه حضور یافتند.

در ادامه این مراسم محمود گودرزی مدیرعامل بورس تهران ضمن تشکر از تمامی سهامداران برای حضور در مجمع، گزارش هیات مدیره به مجمع را برای سهامداران بورس تهران ارایه کرد.

براساس این گزارش در مجمع بورس اوراق بهادار تهران صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ بررسی و تصویب شد. در ضمن با موافقت سهامداران شرکت بورس، پرداخت ۹۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم به تصویب رسید.

همچنین در مجمع عمومی عادی سالیانه بورس اوراق بهادار تهران روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار تعیین گردید. موسسه حسابرسی “ایران مشهود” به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی، موسسه حسابرسی ” هوشیار ممیز ” نیز به عنوان بازرس قانونی علی البدل تعیین شدند.

گفتنی است حق الزحمه حسابرس و بازرس قانونی برای سال ۱۴۰۰ مبلغ ۳۳۷ میلیون تومان در نظر گرفته شد و پاداش اعضای هیات مدیره برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰مبلغ ۹۱۰ میلیون تومان تعیین و با اکثریت آراء تصویب شد.

در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه با حضور بیش از ۷۶.۵ درصد از سهامداران، اعضای هیات مدیره بورس تهران تعیین شد.

در این مجمع انتخاب اعضای هیات مدیره بورس تهران مطرح و رای‌گیری شد. پس از رای گیری، شرکت‌های گسترش صنعت نوین ایرانیان، سرمایه گذاری اهداف، سرمایه گذاری صبا تامین، سرمایه گذاری تدبیر، سرمایه گذاری توسعه ملی.

کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار و صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها به عنوان اعضای هیات مدیره بورس تهران انتخاب شدند.

در ضمن به ترتیب کارگزاری بورس بیمه ایران، گروه توسعه ملی مهر آیندگان و کارگزاری ایساتیس پویا به عنوان اعضای علی البدل این هیات مدیره انتخاب شدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی