خبر

بیت‌کوین درجا زد، اتریوم سقوط کرد

بیت‌کوین درجا زد، اتریوم سقوط کرد

357746 874 - بیت‌کوین درجا زد، اتریوم سقوط کرد

اقتصاد۲۴– قیمت بیت‌کوین امروز شنبه ۲۱ خرداد به کف کانال ۲۹ هزار دلار رسید. سرشناس‌ترین ارز دیجیتال دنیا در شبانه‌روز گذشته افت ۲.۵ درصدی را تجربه کرد و شاهد عقب‌نشینی آن از مرز ۳۰ هزار دلار هستیم. رفت‌وبرگشت‌های بیت‌کوین حوالی مرز ۳۰ هزار دلار تقریبا از یک ماه پیش آغاز شده، اما امروز ارزش اتریوم بعد مارس ۲۰۲۱ یعنی فروردین ۱۴۰۰ به زیر محدوده هزار و ۷۰۰ دلار سقوط کرد. افت قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته چیزی حدود ۶.۵ درصد است. در این مدت قیمت شیبا افت ۹ درصدی را تجربه کرده و قیمت کاردانو و دوج‌کوین به‌ترتیب ۵.۵ و چهار درصد ریزش داشته است.

قیمت بیت‌کوین؛ ۲۹ هزار و ۳۱۰ دلار

به گزارش فرارو، قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز شنبه ۲۱ خرداد ۲۹ هزار و ۳۱۰ دلار بود. این رقم نسبت به دیروز کاهش ۸۰۰ دلاری قیمت بیت‌کوین را نشان می‌داد، چون صبح روز گذشته هر واحد بیت‌کوین ۳۰ هزار و ۱۱۰ دلار ارزش داشت. در این مدت بیشترین قیمت بیت‌کوین ۳۰ هزار و ۱۵۰ دلار بوده و کمترین سطح این ارز دیجیتال ۲۸ هزار و ۹۸۵ دلار به‌ثبت رسیده است. به‌این ترتیب بازدهی روزانه بیت‌کوین منفی ۲.۵ درصد برآورد می‌شود و در بازه هفت روزه این عدد به منفی یک درصد می‌رسد.

شنبه هفته قبل قیمت بیت‌کوین ۲۹ هزار و ۶۸۰ دلار بود. دقیقا از یک ماه پیش بیت‌کوین موفق به عبور از سد ۳۲ هزار دلار نشده و برخی کارشناسان بازار شرط صعودی شدن قیمت بیت‌کوین را عبور این ارز دیجیتال از مرز ۳۲ هزار دلار می‌دانند. صبح امروز حجم بازار بیت‌کوین چیزی حدود ۵۵۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار بود و این عدد سهم ۴۵ درصدی این ارز دیجیتال از کل بازار را نشان می‌داد.

قیمت اتریوم؛ هزار و ۶۷۵ دلار

قیمت اتریوم به کمترین سطح خود در ۱۴ ماه گذشته رسید. قیمت لحظه‌ای اتریوم صبح امروز هزار و ۶۷۵ دلار بود و بعد آخرین روز‌های مارس ۲۰۲۱ ارزش این ارز دیجیتال به زیر محدوده هزار و ۷۰۰ دلار سقوط کرد. قیمت صبح امروز اتریوم ۱۱۵ دلار کمتر از سطح روز گذشته این ارز دیجیتال بود و در این مدت شاهد افت ۶.۵ درصدی ارزش اتریوم بوده‌ایم. در شبانه‌روز گذشته بیشترین قیمت اتریوم هزار و ۷۹۵ دلار بوده و کمترین سطح آن هزار و ۶۶۵ دلار به‌ثبت رسیده است.


بیشتر بخوانید: قیمت بیت کوین و ارز‌های دیجیتال امروز شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ + جدول


علاوه بر بازدهی منفی روزانه، در بازه هفتگی قیمت اتریوم نزدیک منفی ۶.۵ درصد کاهش داشته، چون شنبه هفته قبل هر واحد اتریوم هزار و ۷۷۰ دلار معامله می‌شد. قیمت فعلی اتریوم ۶۵ درصد پایین‌تر از بالاترین سطح تاریخی این ارز دیجیتال قرار دارد. دهم نوامبر ۲۰۲۱ قیمت اتریوم چهار هزار و ۸۵۱ دلار بود. حجم کل بازار اتریوم صبح امروز به ۲۰۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون دلار رسید که این عدد سهم ۱۴۶ درصدی این ارز دیجیتال از کل بازار را نشان می‌داد.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت شیبا، کاردانو، دوج‌کوین و ترون امروز شنبه ۲۱ خرداد کاهش پیدا کرد. نمودار شیبا در ۲۴ ساعت گذشته افت ۹ درصدی ارزش این ارز دیجیتال را نشان می‌دهد. چون صبح امروز درحالی قیمت شیبا به ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار رسید که دیروز آن را ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار معامله می‌کردند. بازدهی هفتگی شیبا نیز منفی صفر درصد به‌ثبت رسیده، چون قیمت این ارز دیجیتال شنبه هفته قبل ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار بود. قیمت کاردانو در شبانه‌روز گذشته از ۰.۶۲۸ دلار به ۰.۵۹۳ دلار رسیده است.

این کاهش قیمت معادل منفی ۵.۵ درصد برآورد می‌شود. البته بازدهی هفتگی کاردانو صبح امروز نزدیک مثبت شش درصد محسوب می‌شد. شنبه هفته قبل قیمت کاردانو ۰.۵۶۲ دلار بود. دوج‌کوین با حجم معاملات ۱۰ میلیارد دلاری که تسلط آن به کل بازار نزدیک هشت‌دهم درصد محاسبه می‌شود در ۲۴ ساعت گذشته چهار درصد افت قیمت داشته است.

قیمت دو‌ج‌کوین صبح امروز ۰.۰۷۶ دلار بود درحالی که دیروز آن را ۰.۰۷۹ دلار معامله می‌کردند. قیمت تروین نیز در شبانه‌روز گذشته از ۰.۰۸۱ دلار به ۰.۰۷۹ دلار رسیده است و شاهد کاهش ۲.۵ درصدی قیمت این ارز دیجیتال بوده‌ایم. بد نیست بدانید حجم معاملات ترون صبح امروز ۷.۳ میلیارد بود و از این حیث سیزدهمین ارز دیجیتال مهم بازار به‌شمار می‌رفت.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت‌کوین

۲۹ هزار و ۶۸۰ دلار

۳۰ هزار و ۱۱۰ دلار

۲۹ هزار و ۳۱۰ دلار

اتریوم

هزار و ۷۷۰ دلار

هزار و ۷۹۰ دلار

هزار و ۶۷۵ دلار

شیبا

۰.۰۰۰۰۱۱ دلار

۰.۰۰۰۰۱۱ دلار

۰.۰۰۰۰۱۰ دلار

کاردانو

۰.۵۶۲ دلار

۰.۶۲۸ دلار

۰.۵۹۳ دلار

ترون

۰.۰۷۹ دلار

۰.۰۸۱ دلار

۰.۰۷۹ دلار

دوج‌کوین

۰.۰۸۰ دلار

۰.۰۷۹ دلار

۰.۷۶ دلار

منبع: فرارو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی