خبر

بهره برداری از 8142 پروژه توزیع برق/ اردکانیان: گزارش مسئولین به مردم باید گزارش بدهکار به صاحب مال باشد

بهره برداری از ۸۱۴۲ پروژه توزیع برق/ اردکانیان: گزارش
مسئولین به مردم باید گزارش بدهکار به صاحب مال باشد

به گزارش خبرنگار اقتصادی آبرند به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا اردکانیان، وزیر نیرو، صبح امروز سه‌شنبه همزمان با نخستین پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰، تعداد ۸ هزار و ۱۴۲ پروژه توسعه، احداث، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق را در قالب پنج طرح بزرگ از طریق ویدئوکنفرانس به بهره‌برداری رساند.

بر این اساس، این پروژه‌ها با اعتباری افزون بر ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان و در ۳۱ استان کشور اجرا شده است.

رضا اردکانیان، وزیر نیرو در این مراسم اظهار داشت: امروز پویش الف_ب_ایران را در سال ۱۴۰۰ آغار کردیم و ایستگاه اول این پویش بخش توزیع برق است.

وی افزود: تا حداکثر پایان فروردین ماه، برنامه سال ۱۴۰۰ پویش به صورت هفتگی تعیین و ابلاغ خواهد شد.

وزیر نیرو با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری گفت: هرکدام از ما در هر شرکت و هز بخشی که کار می کنیم باید سهم خود را در ارتقای تولید کشور، پشتیبانی از تولید و رفع موانع آن بشناسیم و نسبت به این مسئولیت اقدام کنیم.

وی ادامه داد: باید به تولید فکر، پشتیبانی از تولید فکر در بخش آب و برق و رفع موانع تولید فکر نیز ذیل شعار امسال توجه کرد چرا که تولید فکر کارآمد بسیار حائز اهمیت است.

اردکانیان با بیان اینکه ” ما باید منت مردم را بکشیم که فرصت خدمت رسانی را به ما داده‌اند”، گفت: ما باید در هر مسئولیتی که هستیم، خود را بدهکار کارهایی که انجام نداده‌ایم بدانیم تا سراغ اقداماتی که باید انجام دهیم برویم.

وی ادامه داد: گزارش مسئولین به مردم باید گزارش یک بدهکار به صاحب مال باشد و اگر اینگونه باشد می‌بینیم که چه مقدار راندمان کارها افزایش پیدا می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا