خبر

بهترین فایل‌های اجاره اطراف تهران با بودجه ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون در ماه

بهترین فایل‌های اجاره اطراف تهران با بودجه ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون
در ماه

342821 142 - بهترین فایل‌های اجاره اطراف تهران با بودجه ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون
در ماه

اقتصاد۲۴– اگر مستاجر هستید و در ماه توانایی پرداخت ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون تومان اجاره را دارید، در تهران با فایل‌هایی روبرو می‌شوید که پول پیش چند ۱۰۰ میلیونی نیاز دارند. ۷۰۰ میلیون تومان پول پیش برای اجاره واحدی در حوالی میدان فاطمی، ۶۰۰ میلیون تومان برای پول پیش خانه‌ای در خیابان آیت‌الله کاشانی و ۵۰۰ میلیون تومان برای پول پیش خانه‌ای در میدان پونک. حالا اگر همین ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون پول را برداریم و به شهر‌های اطراف تهران برویم، اوضاع چطور پیش می‌رود؟ منظورمان شهر‌هایی است مثل کرج، شهریار و رودهن.

اجاره‌خانه در کرج

اجاره خانه در کرج با کرایه ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون در ماه به ۱۰ میلیون تا حدود یک میلیارد پول‌پیش نیاز دارد. در محله عظیمیه که یکی از مناطق گران‌قیمت این شهر است، واحد ۲۰۰ متر با سه اتاق خواب، ماهانه دو میلیون تومان اجاره می‌خواهد اما رقم ودیعه برای این خانه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است. البته رقم اجاره و ودیعه برای این واحد قابل تبدیل است و استخر، سونا، آسانسور و پارکینگ جزو امکانات این واحد محسوب می‌شود. از زمان ساخت این واحد تقریبا هشت سال می‌گذرد. در گوهردشت واحد لوکس دیگری با رقم ودیعه ۶۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۱.۵ میلیون تومان کرایه داده می‌شود. متراژ این واحد ۱۶۰ متر است، پنج سال از زمان ساخت آن می‌گذرد، دارای سه اتاق خواب است و پارکینگ، انباری و آسانسور بخشی از امکانات آن است. واحد ۹۵ متر با دو اتاق خواب که حدود ۱۸ سال از ساخت آن می‌گذرد در محله مهرشهر کرج اجاره داده می‌شود. رقم اجاره ماهانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پول‌پیش ۱۰۰ میلیون تومان و واحد بدون پارکینگ، آسانسور و انباری است. در فردیس کرج آپارتمان ۷۵ متر با دو اتاق خواب به مستاجر اجاره داه می‌شود. رقم کرایه ماهانه یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود. صاحب‌خانه ۹۵ میلیون تومان هم به‌عنوان ودیعه طلب می‌کند و انباری و پارکینگ جزو امکانات این واحد است. در خرمدشت واحد هشت سال ساخت با متراژ ۹۵ متر، دو میلیون تومان اجاره‌خانه ماهانه لازم دارد و رقم ودیعه آن ۸۰ میلیون تومان است. آسانسور و انباری تنها امکانات نوشته برای این واحد است. محله کرج نو تقریبا در محدوده مرکزی کرج قرار گرفته است. در این بخش از شهر صاحبخانه واحد ۹۰ متر با یک اتاق خواب ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزارتومان دریافت می‌کند. رقم ودیعه را ۱۰ میلیون تومان درنظر گرفته است. ۱۲ سال از زمان ساخت این واحد می‌گذرد و باوجود قرار گرفتن در طبقه پنجم، خبری از آسانسور نیست.

 

خانه‌هایی که با ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون در کرج اجاره می‌دهند

محله

متراژ

تعداد اتاق

عمر بنا

امکانات

رقم اجاره

پول‌ پیش

عظیمیه

۲۰۰ متر

سه

هشت سال

استخر، سونا، آسانسور و پارکینگ

دو میلیون تومان

یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون

گوهردشت

۱۶۰ متر

سه

پنج سال

پارکینگ، انباری و آسانسور

۱.۵ میلیون تومان

۶۰۰ میلیون تومان

مهرشهر

۹۵ متر

دو

۱۸ سال

دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۱۰۰ میلیون تومان

فردیس

۷۵ متر

دو

۲۰ سال

انباری و پارکینگ

یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

۹۵ میلیون تومان

خرمدشت

۹۵ متر

دو

هشت سال

آسانسور و انباری

دو میلیون تومان

۸۰ میلیون تومان

کرج‌ نو

۹۰ متر

یک

۱۲ سال

یک میلیون و ۵۰۰ هزارتومان

۱۰ میلیون تومان

اجاره‌خانه در رودهن

اجاره خانه در رودهن با کرایه ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون در ماه ۷۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان پول پیش می‌خواهد. صاحبخانه واحد نوساز ۱۳۵ متری در رودهن دو میلیون تومان هرماه به‌عنوان کرایه دریافت می‌کند و رقم پول پیش را ۳۰۰ میلیون تومان تعیین کرده است. واحد در طبقه سوم آپارتمان هشت‌طبقه واقع در منطقه دکتر حسابی رودهن قرار گرفته و پارکینگ، انباری و آسانسور جزو امکانات این خانه است. در بلوار امام خمینی رودهن آپارتمان ۱۲۸ متری را می‌شود با دو میلیون تومان در ماه اجاره کرد. پول پیش برای این واحد ۲۵۰ میلیون تومان است. واحد سه اتاق خواب، پارکینگ، انباری و آسانسور دارد و شش سال از زمان ساخت آن می‌گذرد. در رودهن واحد نوساز دیگری را با کرایه ماهانه ۱.۵ میلیون تومان به مستاجر اجاره می‌دهند. رقم ودیعه ۱۴۰ میلیون تومان است و واحد آسانسور، پارکینگ و انباری دارد. واحد نوساز دیگری برای خانه‌به‌دوش‌ها در رودهن وجود دارد که رقم اجاره ماهانه آن دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. علاوه بر این رقم باید ۱۰۰ میلیون تومان برای پول پیش کنار گذاشت. یک سال از زمان ساخت آن می‌گذرد و واحد با آسانسور، پارکینگ و انباری اجاره داده می‌شود. واحد ۹۰ متر با یک اتاق خواب و شش سال عمر بنا در رودهن به دو میلیون و ۵۰۰ تومان اجاره ماهانه نیاز دارد. رقم ودیعه برای این واحد ۷۰ میلیون تومان است و یکی از کمترین ارقام پول پیش با اجاره یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به‌شمار می‌رود.


بیشتر بخوانید: وام مسکن باز هم گران شد


خانه‌هایی که با ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون در رودهن اجاره می‌دهند

متراژ

تعداد اتاق

عمر بنا

امکانات

رقم اجاره

پول‌ پیش

۱۳۵ متر

دو

نوساز

آسانسور، پارکینگ و انباری

دو میلیون تومان

۳۰۰ میلیون تومان

۱۲۸ متر

سه

شش

پارکینگ، انباری و آسانسور

دو میلیون تومان

۲۵۰ میلیون

۸۵ متر

دو

نوساز

آسانسور، پارکینگ و انباری

یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۱۴۰ میلیون تومان

۱۰۰ متر

دو

یک

آسانسور، پارکینگ و انباری

دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۱۰۰ میلیون تومان

۹۰ متر

یک

شش

پارکینگ

دو میلیون و ۵۰۰ تومان

۷۰ میلیون تومان

اجاره‌خانه در شهریار

اجاره خانه در شهریار با کرایه ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون در ماه ۸۵ تا ۲۲۰ میلیون تومان پول پیش می‌خواهد. واحدی ۸۵ متری و کلید‌نخورده در این شهر به رقم ماهانه دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود. صاحبخانه برای این واحد که دو اتاق خواب دارد، ۲۲۰ میلیون تومان پول پیش می‌گیرد. واحد در طبقه پنجم واقع شده و آسانسور، انباری و پارکینگ دارد. واحد ۷۰ متر با کرایه ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌تواند گزینه بعدی مستاجران در شهریار باشد. رقم ودیعه برای این واحد ۲۰۰ میلیون تومان است و پنج سال از زمان ساخت آن می‌گذرد. اگر ۱۵۰ میلیون تومان برای پول پیش بودجه داشته باشید و توان پرداخت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بابت کرایه ماهانه داشته باشید، می‌توانید واحد ۷۸ متری با یک اتاق خواب را در شهریار اجاره کنید. این واحد به آسانسور، انباری و پارکینگ مجهز است و عمر بنا آن پنج سال است. مالک واحد ۶۸ متری و نوساز در شهریار ۱۳۰ میلیون تومان ودیعه دریافت می‌کند. رقم اجاره برای این واحد دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است و پارکینگ، انباری و آسانسور جزو امکانات خانه محسوب می‌شود. یکی از اقتصادی‌ترین گزینه‌های برای مستاجرانی که بودجه زیر ۱۰۰ میلیون را برای ودیعه دارند، واحد ۸۰ متری با عمر بنا ۱۵ سال به‌شمار می‌رود که صاحبخانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای کرایه ماهانه دریافت می‌کند. نکته منفی این خانه نداشتن آسانسور باوجود قرار گرفتن در طبقه چهارم است.

خانه‌هایی که با ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون در شهریار اجاره می‌دهند

متراژ

تعداد اتاق

عمر بنا

امکانات

رقم اجاره

پول‌ پیش

۸۵ متر

دو

نوساز

آسانسور، پارکینگ و انباری

دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

۲۲۰ میلیون تومان

۷۰ متر

دو

پنج سال

پارکینگ و انباری

ک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۲۰۰ میلیون تومان

۷۸ متر

یک

پنج سال

آسانسور، پارکینگ و انباری

دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۱۵۰ میلیون تومان

۶۸ متر

یک

نوساز

آسانسور، پارکینگ و انباری

دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

۱۳۰ میلیون تومان

۸۰ متر

دو

۱۵ سال

پارکینگ و انباری

یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۸۵ میلیون تومان

منبع: فرارو

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی