عمومیمقالات

با Olly سرعت خود را کاهش دهید و روی آنچه مهم است تمرکز کنید چوب

با Olly سرعت خود را کاهش دهید و روی آنچه مهم است تمرکز کنید
چوب

اولی وود در اپیزود امروز افکار درخشان می‌گوید: “من فکر می‌کنم… نگرانی بسیاری از ما این است که به همان اندازه که کار می‌کنیم سخت بازی می‌کنیم و بدنمان را خرد می‌کنیم.” دانش و توصیه های او در مورد سه گانه سلامت جسمی، گوارشی و روانی فقط از روی کتاب هوشمندانه و تحقیق نیست، بلکه از محل تجربه شخصی است. پس از تصادف با موتور که باعث شد او به چندین عمل جراحی نیاز داشته باشد، مجبور شد با واقعیت های زندگی خود روبرو شود و عدم مراقبت ای که او به خود نشان می داد، چیزی که او از آن به عنوان “لحظه برخورد با کامیون” خود یاد می کند.

او و مجری برنامه تریستان آهومادا در مورد نیاز به تمرکز بر آنچه در زندگی ما مهم است به جای نگاه کردن به آنچه فوری است. کارآفرینان، کارآفرینان انفرادی و فروشندگان به ویژه در وقت گذاشتن برای نه تنها در فعالیت های سلامتی شرکت کنید، اما انجام این کار با آگاهی از این که چگونه به آنها کمک می کند به جای اینکه فقط به آن به عنوان کادر دیگری در لیست نگاه کنند.

وود می‌گوید: «تغییر اصلی که من روی بسیاری از این صاحبان کسب‌وکار تمرکز کرده‌ام این است که سلامت شما می‌تواند یک بدهی یا دارایی برای کسب‌وکار شما باشد. اگر روی حفظ سلامتی خود تمرکز نکنید، در نهایت فقط با “لحظه تصادفی” خود روبرو خواهید شد. با این حال، به همان اندازه مضر است انتهای دیگر طیف – نگرش “همه یا هیچ” که طلب دست نیافتنی است. کمال. وود به جای اینکه انتظار داشته باشد هر روز حدود دو ساعت تمرین داشته باشد، اهمیت پیدا کردن جیب های ۱۰ دقیقه ای که به شما امکان می دهد از رایانه خود استراحت کنید.

وود همچنین نحوه ایجاد یک برنامه برای سلامتی و تندرستی شما، نکاتی برای تنفس عمیق و شروع به ایجاد تغییرات در زندگی شما و اینکه چگونه سلامت جسمی، گوارشی و روانی ما بر یکدیگر تأثیر می‌گذارد را به اشتراک می‌گذارد – و به نوبه خود، توانایی ما برای عملکرد.

Olly Wood، بنیانگذار The Meta Project، در سنگرهای دنیای سلامت به عنوان یک مربی شخصی در یک باشگاه ورزشی بزرگ شروع کرد. پس از ۷ سال کار با صاحبان مشاغل عمدتاً با عملکرد بالا، او متوجه شد که استرس، التهاب، و عدم تمرکز بر بهبودی تا چه حد باعث از بین رفتن پیشرفت آنها شده است، و بدتر از آن، آنها را از بین می برد و از نظر ذهنی بی ثمر می کند. همچنین. او را در اینستاگرام به آدرس @ollywoodnz.

قسمت کامل زیر را ببینید یا در پادکست های اپل، و با مشترک شدن در پادکست های SUCCESS امروز، هرگز قسمت دیگری را از دست ندهید!

5d2e1612f504f9b4ee1ff6be17a67cd8?s=150&d=mp&r=g - با Olly سرعت خود را کاهش دهید و روی آنچه مهم است تمرکز کنید
چوب

Tristan Ahumada ویراستار People برای SUCCESS است، Lab Coat Agents را به عنوان مدیر عامل آن اداره می کند، با شرکت های Fortune 500 مشورت می کند، یک تیم موفق املاک و مستغلات را در کالیفرنیا اداره می کند، تیم های توسعه در ایالات متحده (در کارگزاری های مختلف)، مالک در یک کارگزاری، در حال حاضر در هیئت مدیره های مختلف شرکت های فناوری حضور دارد و همچنین یک سخنران بین المللی است. عشق او به فناوری و سیستم ها او را وادار می کند تا جدیدترین محصولات را برای رشد برای همه مشاغل در سراسر جهان از جمله نمایندگان املاک و کارگزاران آزمایش و استفاده کند. تریستان اهل کالیفرنیای جنوبی است که در حال حاضر با همسر و دو فرزندش زندگی می کند.

منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی