عمومی

با یادگیری از آنها به یک رهبر بهتر کسب و کار کوچک تبدیل شوید بنیانگذاران موفق

با یادگیری از آنها به یک رهبر بهتر کسب و کار کوچک تبدیل شوید
بنیانگذاران موفق

رهبری یک کسب و کار به مهارت های زیادی نیاز دارد، از حل مسئله تا ارائه ایده های خلاقانه. حتی موفق ترین کارآفرینان نیز نیاز به بهبود مستمر دارند. برای درس‌هایی از برخی از بزرگ‌ترین نام‌های کسب‌وکار – و اعضای جامعه کسب‌وکار کوچک آنلاین، در ادامه بخوانید.

svg%3E - با یادگیری از آنها به یک رهبر بهتر کسب و کار کوچک تبدیل شوید
بنیانگذاران موفقمثل ایلان ماسک استاد حل مسئله شوید

نظر شخصی شما در مورد ایلان ماسک هرچه باشد، غیرقابل انکار است که او بسیاری از مشکلات پیچیده را با موفقیت حل کرده است. همه کارآفرینان به مهارت های قوی حل مسئله نیاز دارند. بنابراین در این پست Inspire to Thrive توسط لیزا سیکارد، از استاد بیاموزید. سپس از انجمن BizSugar بازدید کنید تا ببینید اعضا چه می گویند.

از موسس مک دونالد بیاموزید

چه بخواهید صاحب امتیازی شوید و چه بخواهید برند جهانی خود را راه اندازی کنید، درس های زیادی از بنیانگذار مک دونالدز وجود دارد. آدام هنسن جزئیات موفقیت Ray Kroc در این پست Small Business Sense. و انجمن BizSugar در با افکار بیشتری در اینجا آمد.

به خود انگیزه دهید. کارمندان

رهبران قوی می دانند که چگونه تیم خود را با انگیزه نگه دارند. این ممکن است بسته به اندازه تیم و ساختار شرکت شما متفاوت به نظر برسد. اما اصول اولیه انگیزه بسیار جهانی است. دریافت نکات ضروری در این پست مدیر عامل SMB توسط ایوان ویجایا.

دیگران را به خاطر مشکلات تجاری سرزنش نکنید

وقتی صاحب یک کسب و کار هستید، در نهایت مسئول موفقیت ها و شکست های آن هستید. . برای رهبران وسوسه انگیز است که وقتی مشکلی پیش می آید سرزنش دیگران را به گردن دیگران بیاندازند. اما مالکیت اشتباهات می تواند به رشد شما کمک کند. رایان بیدولف از وبلاگ نویسی از بهشت ​​به جزئیات بیشتر در مورد این موضوع در این مقاله می پردازد. پست.

ارزش های اصلی شرکت خود را تعیین کنید

اگر می خواهید شرکت شما موفق باشد، باید تعریف کنید که این موفقیت چگونه است. ارزش های اصلی می تواند راهنمای قوی برای کارآفرینان و اعضای تیم آنها باشد. راشل استرلا از رسانه‌های اجتماعی Strella مشخصات در این پست و اعضای BizSugar افکار برای گفتگو در اینجا.

یک مدل کارآمد از راه حل خود بسازید

مشکلات هنگام راه اندازی یک کسب و کار اجتناب ناپذیر هستند. اما ایجاد یک مدل کاری از یک راه حل بالقوه ممکن است به شما کمک کند تا با سرعت بیشتری بر چالش ها غلبه کنید. مارتی زویلینگ از استارت‌آپ‌های حرفه‌ای ماسینگ در این پست به مفهوم می پردازد.

کارمندان را راضی و درگیر نگه دارید

کارکنان خوشحال تمایل دارند برای رسیدن به اهداف تجاری شما سخت‌تر کار کنند. اما حفظ سطح بالایی از رضایت و مشارکت همیشه آسان نیست. مقداری نکات مفید در این پست Small Biz Viewpoints توسط هری و سالی Vaishnav.

مطمئن شوید که دارید منابع کافی قبل از خرید حق امتیاز

بخش بزرگی از رهبر موثر واقع بین بودن در مورد آنچه می توانید انجام دهید و مدیریت عاقلانه منابع است. امروزه صاحبان کسب و کار و فرنچایز به دلیل تورم و عوامل دیگر با افزایش هزینه ها مواجه هستند. بنابراین جوئل لیباوا از The Franchise King توضیح می‌دهد چرا علاقه‌مندان به خرید حق رای دادن ممکن است به پول بیشتری نسبت به قبل نیاز داشته باشد.

خلاقیت خود را افزایش دهید و رهبری با مربی کسب و کار

حتی اگر در حال حاضر یک صاحب کسب و کار موفق هستید، همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد. به خصوص اگر شما یک تیم را رهبری می کنید یا در یک زمینه خلاقانه کار می کنید، یک مربی ممکن است به رشد شما کمک کند. خواندن بیشتر در مورد مزایای مربیگری کسب و کار در این پست Noobpreneur توسط رابین ویت.

فرصت هایی را که رقبای شما از دست می دهند بیابید.

رهبری یک کسب و کار اغلب به دنبال یافتن فرصت هایی است که رقبای شما از آنها استفاده نمی کنند. این در بسیاری از زمینه های بازاریابی و عملیات، از جمله SEO صادق است. دیوید لئونهارت اشتراک‌گذاری می‌شود الف> سه فرصت سئو در این پست وبلاگ آنتونی گنزل. و اعضای انجمن BizSugar نظر داد در اینجا.

اگر مایلید محتوای کسب و کار کوچک مورد علاقه خود را پیشنهاد دهید تا برای جمع بندی انجمن آینده در نظر گرفته شود، لطفا نکات خبری خود را به این آدرس ارسال کنید: sbtips@gmail .com.

تصویر: Envato Elements


منبع :
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
امکان ها مجله اینترنتی سرگرمی متافیزیک ساخت وبلاگ صداقت موتور جستجو توسعه فردی