آ-برند l دایرکتوری معرفی مشاغل و بانک اطلاعات تجاری برندهای کشور
آ-برند l دایرکتوری معرفی مشاغل و بانک اطلاعات تجاری برندهای کشور
ثبت مشاغل شاخه

موسسه فن آوری اطلاعات پیشگامان پدیده ساز امکان با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به شماره ثبت36930 به منظور توسعه و معرفی اصناف اقدام به تاسیس سامانه دایرکتوری ثبت مشاغل و کسب و کار آ-برند نموده است

 ثبت مشاغل آ-برند به عنوان یک بانک اطلاعاتی کامل و جامع از اصناف و کسب و کارهای مختلف بصورت عمومی و یا تخصصی محسوب میگردد. عموم جامعه و مردم از بانک های اطلاعاتی و دایرکتوری ها برای بدست آوردن اطلاعات کسب و کارهای مورد نیاز خود در سطح شهر و کشور استفاده می نمایند و صاحبان کسب و کار نیز می‌توانند با درج اطلاعات خود در بانک مشاغل ایران و ایرانی در آن به معرفی خود و کسب و کارشان می پردازند.

” آ-برند ” يک دايرکتوري (کتاب راهنماي آنلاين) جامع درباره کسب و کار مي باشد. که به کاربران کمک مي کند تا مشاغل را به سرعت و به راحتي در اطراف خود بيابند و در عين حال به صاحبان کسب کار کمک مي کند تا بازده هزينه هاي بازاريابي شان را بهبود بخشند و در همين راستا مشترين خود را چندين برابر نمايند .

کلیه شرکت‌ها، فعالان و اشخاص حقیقی و حقوقی که در حال فعالیت و تجارت می‌باشند، می‌توانند با ثبت کسب و کار خود در سایت دایرکتوری کسب و کار ایران ( آ-برند )به درج اطلاعات خود، تبلیغات و اطلاع‌رسانی هر چه بهتر به مخاطبان و دنبال‌کنندگان این حوزه‌های نوظهور اقدام نمایند.

اطلاعات شغل و تجارت خود را اضافه کنید :اطللاعاتی چون ، لوگو سازمانی ، اطلاعات تماس ، آدرس سایت ، آدرس دفتر یا مغازه شما ، یا عکس های از مغازه یا دفتر سایت شما ، یا اطلاعات سازمانی که در آن کار می کنید را ثبت کنید و نمایش دهید.

علاوه بر درج مشخصات اصلي کسب و کار خود در آ-برند، شما کارهاي زير را نيز مي توانيد انجام دهيد:
• افزودن تصاوير خدمات و محصولات
• امکان ارسال و ثبت  شغل
• افزودن کروکي متحرک موقعيت شغلي خود
• در اختيار داشتن فرم ارتباط و نظر خواهي از مشتريان و مديريت بروي آنها
• امکان افزودن کلمات کليدي براي کسب و کار خود (جهت بازدهي بيشتر در موتورهاي جستجو)

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *